Stanley Rogers korkociąg 19cm
75 zł 65 zł

Wysokiej jakości korkociąg od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany z wytrzymałego materiału, gwarantując tym samym znakomitą wytrzymałość.

Stanley Rogers łyżka durszlak 32cm, stal nierdzewna
55 zł 50 zł

Wysokiej jakości łyżka durszlak od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.

Stanley Rogers cedzak, 7,5x19,5 cm, stal
28 zł

Praktyczny cedzak marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz swobodnie cedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie położyć na naczyniu. Posiada poręczny długi uchwyt. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers cedzak, 10,5x24,5 cm, stal
29 zł 28 zł

Cedzak marki Stanley Rogers to praktyczne narzędzie do każdej kuchni. Możesz swobodnie przelać i przecedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie kładąc na naczyniu. Ma poręczny długi uchwyt. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers moździerz 12,5x9cm, marmur
169 zł 94 zł

Oryginalny moździerz 12,5 × 9 cm od marki Stanley Rogers. Model ten jest wykonany z wytrzymałego marmuru. Działa doskonale do miażdżenia przypraw. Opakowanie składa się z miski i tłuczka w kolorze szarym.

Stanley Rogers wykrawacz do jabłek, 21,5 cm, stal nierdzewna
49 zł 43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wykrawacz Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko cieszyć się smakiem ulubionego jabłka. Możesz je również wydrążyć i upiec. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers bukowa deska do krojenia z uchwytem 45 x 21 x 1,5 cm
82 zł 71 zł

Kuchenna deska do krojenia z bukowego drewna, z praktycznym uchwytem. Dzięki wysokości 1,5 cm i składowi materiału, poradzi sobie z typowymi zadaniami, począwszy od rozbijania mięsa, po krojenie warzyw lub owoców. Niezbędne akcesorium dla wszystkich entuzjastów gotowania, które ma naturalny design. Deska do krojenia z uchwytem Fackelmann 45 × 21 × 1,15 cm podlega standardowi FSC.

Stanley Rogers deska do krojenia bukowa 36x25x1,5cm
83 zł 72 zł

Kuchenna deska do krojenia z bukowego drewna. Dzięki wysokości 1,5 cm i składowi materiału, poradzi sobie z typowymi zadaniami, począwszy od rozbijania mięsa, po krojenie warzyw. Niezbędne akcesorium dla wszystkich entuzjastów gotowania, które ma naturalny design. Fackelmann deska do krojenia bukowa 36×25×1,5cm podlega standardowi FSC.

Stanley Rogers deska do krojenia bukowa 45x20x1,5cm
83 zł 72 zł

Kuchenna deska do krojenia z bukowego drewna. Dzięki wysokości 1,5 cm i składowi materiału, poradzi sobie z typowymi zadaniami, począwszy od rozbijania mięsa, po krojenie warzyw. Niezbędne akcesorium dla wszystkich entuzjastów gotowania, które ma naturalny design. Fackelmann deska do krojenia bukowa 45×20×1,5cm podlega standardowi FSC.

Stanley Rogers deska do krojenia z uchwytem 39 x 12 x 1,15 cm
48 zł 42 zł

Kuchenna deska do krojenia z bukowego drewna, z praktycznym uchwytem. Dzięki wysokości 1,15 cm i składowi materiału, poradzi sobie z typowymi zadaniami, począwszy od rozbijania mięsa, po krojenie warzyw lub owoców. Niezbędne akcesorium dla wszystkich entuzjastów gotowania, które ma naturalny design. Deska do krojenia z uchwytem Fackelmann 39 × 12 × 1,15 cm podlega standardowi FSC.

Stanley Rogers cedzak, 15x34 cm, stal
50 zł

Praktyczny cedzak marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz swobodnie przelać i przecedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie kładąc na naczyniu. Ma poręczny długi uchwyt. Wykonany jest ze stali nierdzewnej.

Stanley Rogers Cedzak 33 cm
59 zł

Plastikowy cedzak od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Utrzymuje się na stałym poziomie, a nie wymyka się spod kontroli dzięki specjalnemu miękkiemu uchwytowi. Cedzak można myć w zmywarce.

Stanley Rogers Chochla 30 cm
59 zł

Plastikowa chochla od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Utrzymuje się na stałym poziomie, a nie wymyka się spod kontroli dzięki specjalnemu miękkiemu uchwytowi. Chochlę można myć w zmywarce.

Stanley Rogers Chochla 32 cm
50 zł

Plastikowa chochla od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Chochlę można myć w zmywarce.

Stanley Rogers chochla 32cm, stal nierdzewna
55 zł 50 zł

Wysokiej jakości chochla od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.

Stanley Rogers dziadek do orzechów 17cm
75 zł 65 zł

Wysokiej jakości dziadek do orzechów od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonany jest z materiału nierdzewnego i ma wygodny, ergonomiczny uchwyt.

Stanley Rogers łopatka, 26 cm, silikon/stal
35 zł 32 zł

Łopatka kuchenna marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Dzięki silikonowi nadaje się do stosowania w naczyniach teflonowych. Uchwyt wykonana jest z trwałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers Łopatka 32,5 cm
50 zł

Plastikowa łopatka od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Łopatkę można myć w zmywarce.

Stanley Rogers łopatka 32 cm
54 zł 45 zł

Łopatka od marki Stanley Rogers o długości 32 cm jest przeznaczona do używania na teflonowych patelniach i garnkach. Łatwo obróć omlet czy naleśnik, a po wszystkim po prostu włóż ją do zmywarki. Wytrzyma też wysokie temperatury aż do 270°C.

Stanley Rogers łyżka 31,5cm, stal nierdzewna
45 zł 43 zł

Wysokiej jakości łyżka od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.

Stanley Rogers łyżka do spaghetti 30 cm
54 zł 45 zł

Łyżka do spaghetti od marki Stanley Rogers o długości 30 cm jest przeznaczona do używania na teflonowych patelniach i garnkach. Nabieranie makaronu jeszcze nigdy nie było łatwiejsze, a po użyciu wystarczy umyć ją w zmywarce. Wytrzyma też wysokie temperatury aż do 270°C.

Stanley Rogers Łyżki do sałaty 33 cm
50 zł

Plastikowe łyżki do sałaty od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Łyżki można myć w zmywarce.

Stanley Rogers Łyżki do serwowania 33 cm
50 zł

Plastikowe łyżki do serwowania od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Łyżki można myć w zmywarce.

Stanley Rogers minutník LED 7,5x7,5x2,5 cm
85 zł 49 zł

Minutnik magnetyczny od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten można umieścić na kuchence lub lodówce.

Stanley Rogers nóż do pizzy, 18,5 cm, stal
49 zł 43 zł

Nóż do pizzy marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do każdej kuchni. Teraz możesz szybko i bez wysiłku ciąć pizzę w ulubione trójkąty lub paski. Wykonany jest z wytrzymałego materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers Obieraczka do ziemniaków 30cm, stal nierdzewna
69 zł 44 zł

Obieraczka do ziemniaków Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w Twojej kuchni. Może być również stosowana do rozdrabniania truskawek lub innych owoców lub gotowanych warzyw. Wykonana jest z materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers otwieracz 12x4,2cm, stal nierdzewna
25 zł 21 zł

Oryginalny otwieracz od marki Stanley Rogers jest doskonałym pomocnikiem dla każdego barmana. Łatwo i szybko otwiera wszystkie butelki i wygląda świetnie. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers otwieracz do konserw, 20 cm
87 zł

Otwieracz do konserw marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Teraz możesz szybko i bez wysiłku otworzyć każdą puszkę. Otwieracz został wykonany z wytrzymałej stali.

Stanley Rogers pędzel do smarowania ciasta, 25,5 cm, silikon/stal
35 zł 32 zł

Pędzel do smarowania ciasta marki Stanleya Rogers to niezastąpiona pomoc podczas przygotowywania deserów i nie tylko. Dzięki silikonowi nadaje się do stosowania w naczyniach teflonowych. Uchwyt został wykonany ze stali nierdzewnej.

Stanley Rogers prasa do czosnku, 19 cm, stal nierdzewna
99 zł 87 zł

Prasa do czosnku marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Możesz szybko i bez wysiłku wycisnąć ząbki czosnku do swojego ulubionego dania. Został wykonany z trwałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers skrawak do sera, 21,5 cm, stal
49 zł 43 zł

Skrawak do sera marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz wygodnie i bez wysiłku kroić oraz serwować swoje ulubione twarde sery. Wykonany jest z trwałego materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers skrobaczka, 12 cm, stal
35 zł 32 zł

Skrobaczka marki Stanley Rogers to narzędzie niezbędne w Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać ziemniaki, jabłka, marchewki i wiele innych owoców oraz warzyw. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers skrobaczka, 19 cm, stal nierdzewna
45 zł 38 zł

Skrobaczka marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać ziemniaki, jabłka, marchewki i wiele innych owoców oraz warzyw. Została wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers skrobaczka Julienne, 12 cm, stal
38 zł

Skrobaczka Julienne marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać plasterki cukinii, marchewki i podobnych warzyw lub owoców. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers skrobak, 15,5 cm, stal nierdzewna
50 zł

Skrobak marki Stanley Rogers to niezbędny element do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać ziemniaki, jabłka, marchewki i wiele innych owoców oraz warzyw. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers skrobak wahadłowy, 16 cm, stal nierdzewna
36 zł

Skrobak wahadłowy marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać skórkę ziemniaka, jabłka, marchewki i wielu innych. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.