39 produktów
Stiga Set Player 60
9x

Stiga Set Player 60

147 zł
145 zł

Stiga Set Player 60 to praktyczny zestaw do unihokeja, który zawiera bramkę, 2 kije oraz siatkę. Produkty charakteryzują się znakomitą wytrzymałością, zapewniając pełen komfort podczas gry.

Dostarcza MALL
Stiga sanki bob Baby Cruiser zielone
16x

Stiga sanki bob Baby Cruiser

139 zł

Sanki bob mają udźwig do 30 kg. Posiadają pas bezpieczeństwa. Oparcie i siedzisko są wyściełane dla maksymalnego komfortu i ochrony przed zimnem. Stiga Baby Cruiser ma z przodu linkę holowniczą z plastikowym uchwytem.

Dostarcza MALL
Stiga Zestaw do badmintona Weekend set
7x

Stiga Zestaw do badmintona Weekend set

129 zł

Zestaw do badmintona zawiera 4 rakiety i 2 piłki. Zawiera praktyczny i wytrzymały pokrowiec do przenoszenia oraz siatkę ze stojakiem. Zestaw Stiga Weekend to idealna rozrywka dla dzieci i dorosłych. Można go używać do zabawy w ogrodzie, na wakacjach lub na korytarzu.

Dostarcza MALL
-20%
Stiga zestaw do badmintona Hobby set
16x

Stiga zestaw do badmintona Hobby set

79 zł
63 zł
Promocja

Zestaw do badmintona zawiera 2 rakiety i 2 lotki. Znajduje się w nim także praktyczny i wytrzymały futerał do przenoszenia. Stiga zestaw do badmintona Hobby set zapewnia rozrywkę dzieciom oraz dorosłym. Można go używać do zabawy w ogrodzie, na wakacjach lub na korytarzu.

Dostarcza MALL
-18%
Stiga Bramka Goal Street 135 x 110 cm
4x

Stiga Bramka Goal Street 135 x 110 cm

447 zł
363 zł
Promocja

Stiga Goal Street to składana bramka do unihokeja, która znakomicie sprawdzi się zarówno podczas treningów, jak i meczy. Model ten charakteryzuje się znakomitą stabilnością oraz wytrzymałością.

Dostarcza MALL
Stiga Action Roller blue
9x

Stiga Action Roller blue

1 495 zł
1 455 zł
Darmowa dostawa

Stół do tenisa Stiga Action Roller blue z siatką tenisową świetnie sprawdzi się podczas rozgrywania rekreacyjnych meczy. Posiada 4 kółka, które znacznie ułatwiają transport oraz siatkę. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, a dodatkowe zabezpieczenia skutecznie redukują ryzyko przypadkowego rozłożenia.

Dostarcza MALL
Stiga Rakietka Inspire Hobby
5x

Stiga Rakietka Inspire Hobby

47 zł

Stiga Inspire Hobby to wysokiej jakości rakietka do tenisa stołowego, która posiada międzynarodowy certyfikat ITTF. Wklęsły uchwyt pozwala na luźne trzymanie rakietki bez ryzyka wyślizgnięcia się jej z ręki.

Dostarcza MALL
Stiga Set Champ
7x

Stiga Set Champ

180 zł

Stiga Set Champ to praktyczny zestaw do tenisa stołowego, dedykowany do gry rekreacyjnej. W skład zestawu wchodzą 4 rakiety i 8 piłek.

Dostarcza MALL
-7%
Stiga Perform Set
5x

Stiga Perform Set

109 zł
101 zł

Stiga Perform Set to wysokiej jakości zestaw do tenisa stołowego, dedykowany do gry rekreacyjnej. W skład zestawu wchodzą 2 rakiety i 3 piłki.

Dostarcza MALL
-16%
Stiga Rakietka Fighter 2*
10x

Stiga Rakietka Fighter 2*

117 zł
98 zł

Stiga Fighter 2 to wysokiej jakości rakieta do tenisa stołowego, która posiada międzynarodowy certyfikat ITTF. Model dedykowany jest dla profesjonalnych graczy, ceniących precyzję i wytrzymałość. Innowacyjna technologia WBR zapewni znakomity balans oraz wyczucie piłki.

Dostarcza MALL
Stiga Air Scooter 12'’ Hulajnoga miejska czarna
2x

Stiga Air Scooter 12'’ Hulajnoga miejska

690 zł

Hulajnoga miejsca o nowoczesnym designie jest idealna do szybkiego poruszania się po mieście, a także na jednodniowe wycieczki. Air Scooter 12 ”ma duże nadmuchiwane koła odpowiednie do jazdy po różnych nawierzchniach. Hulajnoga ma hamulec ręczny na przednich i tylnych kołach, kierownicę można łatwo dostosować do żądanej wysokości.

Dostarcza MALL
-26%
Stiga Rakietka Alcor
2x

Stiga Rakietka Alcor

64 zł
47 zł
Promocja

SPECJALNA OFERTA PROMOCYJNA! Sprawdź warunki na: ŚWIĄTECZNA ZNIŻKOMANIA


Stiga Alcor to wysokiej jakości rakietka do tenisa stołowego. Model dedykowany jest dla rekreacyjnych graczy. Wklęsły uchwyt zapewni komfort podczas gry.

Dostarcza MALL

**STIGA Sport AB** to globalna firma współpracująca z partnerami w ponad **100 krajach**. Dodatkowo jest światowym liderem w produkcji sprzętu do tenisa stołowego z ponad **70-letnią** tradycją. Ich produkty cechuje wysoka jakość, wykonanie z najlepszych surowców, innowacyjność i **nowe technologie** produkcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ścisłej współpracy z najlepszymi zawodnikami i trenerami, Stiga niezawodnie identyfikuje wciąż zmieniające się potrzeby i wymagania swoich konsumentów.

Dumą marki Stiga jest 7-letnia umowa ze **Szwedzką Narodową Drużyną Tenisa Stołowego**, która potrwa aż do końca 2020 roku. Drużyna ta, wraz z Chinam jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup na całym świecie, co pozytywnie przekłada się na promocję i **renomę** marki. Zespół najlepszych techników dba o indywidualne potrzeby zawodników, rozwijając i ulepszając sprzęt do tenisa stołowego, walcząc jednocześnie o podium i rozpoznawalność dla Szwedzkiej drużyny.