Street Surfing Longboard Shark Attack 30" Great White
314 zł 257 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Unikalny longboard Street Surfing Shark Attack 30" Great White, na którym nie musisz odbijać się od ziemi. Wypróbuj “Shark Attack”! Jedź, jak na longboardzie, ale doświadczając uczucia surfowania.

Street Surfing hulajnoga składana, drogowa Urban Xpr Air False Alarm
425 zł

Składana hulajnoga Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm jest idealna do podróżowania po mieście. Oferuje szybki i wygodny system składania, zaś ze względu na swoją lekkość jest też łatwa w transporcie. Ma duże, 20-centymetrowe, pompowane koła, które zapewniają wysoki poziom komfortu podczas jazdy po niewielkich nierównościach.

Street Surfing hulajnoga Ripper Myth Silver
499 zł

Hulajnoga Street Surfing Ripper Myth wyróżnia się wysoką jakością wykonania, solidnością i unikalnym designem CNC. Wzmocniona kierownica i zestaw głowic z technologią HIC, gwarantują bezpieczeństwo oraz komfort i wygodę jazdy.

Street Surfing Hulajnoga Bandit Shooter Green
415 zł

Hulajnoga Freestyle posiada zestaw głowic z systemem kompresji HIC i szeroką kierownicę. Wygodne prowadzenie zapewniają łożyska ABEC 9. Hulajnoga wyczynowa Street Surfing BANDIT Shooter Green Cr-Mo przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 8 lat.

Street Surfing Hulajnoga Torpedo
315 zł

Hulajnoga Freestyle Street Surfing Torpedo z oryginalnym designem, przeznaczona jest do skateparku i robienia tricków. Wzmocniona rama ze stopu aluminium 6061 i kierownica wyróżniają się maksymalną wytrzymałością i lekkością. Kółka z metalowymi rdzeniami gwarantują trwałość podczas skoków i tricków.

Street Surfing Destroyer
383 zł

Skuter Freestyle zachwyca świeżym wyglądem, którego nie stracisz w skate parku w tłumie szarości. Ciesz się szybką jazdą i trikami za pomocą kółek 110 mm i lekkich aluminiowych kierownic. Pochwal się wspaniałymi szczegółam Street Surfing Destroyer we wspaniałym zielonym kolorze lub ognistoczerwonym.

Street Surfing Hulajnoga freestyle BANDIT
417 zł

Hulajnoga Freestyle posiada zestaw głowic z systemem kompresji HIC i szeroką kierownicę. Wygodne prowadzenie zapewniają łożyska ABEC 9. Hulajnoga wyczynowa Street Surfing BANDIT przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 8 lat.

Street Surfing Hulajnoga freestyle BANDIT Reward Cr-Mo
425 zł

Hulajnoga Freestyle posiada zestaw głowic z systemem kompresji HIC i szeroką kierownicę. Wygodne prowadzenie zapewniają łożyska ABEC 9. Hulajnoga wyczynowa Street Surfing BANDIT przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 8 lat.

Street Surfing hulajnoga freestyle Ripper Bloody Gold
509 zł

Hulajnoga freestyle Street Surfing Ripped Bloody Gold z wyraźną grafiką, posiada solidną konstrukcję i wykończenie w wyrazistych kolorach. Hulajnoga ma też dodatkowo szeroką, wzmocnioną kierownicąsystem kompresji HIC. Dzięki swojej konstrukcji i lekkości, nadaje ona się do stosowania w skateparkach.

Street Surfing hulajnoga Urban Xpr Burst
335 zł

Hulajnoga Street Surfing Urban Xpr Burst jest idealnym sposobem na podróż po mieście. Szybki mechanizm składania jest łatwy do przenoszenia, a szeroka kierownica i niska stopa zapewniają stabilność. W przypadku dużych kółek o średnicy 205 mm można łatwo pokonać nierówności terenu.

Street Surfing Ripper Bloody Black
500 zł

Skuter Freestyle stworzony przez jego solidny sztuczny projekt nie przyniesie Ci w skateparku wstydu. Ciesz się szybką jazdą z kołami 110 mm, które utrzymają stabilność dzięki łożyskom ABEC 9 i metalowym rdzeniom nawet w najbardziej przerażającym skoku. Wyeksponuj obiecane szczegóły Street Surfing Ripper Bloody Black – ta przejażdżka nie będzie dla pań.

Street Surfing Street Rush Xtreme Off Road
489 zł

Street Surfing Street Rush z nadmuchiwanymi kółkami to kombinacja freestyle'owych i off-roadowych hulajnóg. Jej mocna konstrukcja sprawia, że nadaje się do praktycznie wszystkich terenów, w tym ścieżek polnych i leśnych. Model jest dedykowany dla dzieci powyżej 8 roku życia.

Street Surfing Torpedo Glaciar
316 zł

Skuter Freestyle zachwyca świeżym wyglądem, którego nie stracisz w skate parku w tłumie szarości. Ciesz się bezpieczną jazdą i trikami za pomocą solidnych metalowych rdzeni kół zębatych i lekkiej aluminiowej kierownicy. Zaprezentuj wszystkie obiecane szczegóły Street Surfing Torpedo Glaciar i zachwyć publiczność.

Street Surfing deskorolka Skateboard STREET SKATE 31" II.
171 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Deskorolka oferuje chromowane łożyska dla płynnej i szybkiej jazdy. Nadaje się do miasta i skateparku, gdzie służy do różnych trików. Deskorolka Street Surfing Skateboard STREET SKATE 31" II. składa się z kilku warstw desek klonowych.

Street Surfing hulajnoga dziecięca Trickster
232 zł

Dziecięca hulajnoga świetnie nadaje się do nauki sztuczek i skoków. Dysponuje kółkami 100 mm o twardości 80A oraz łożyskami ABEC 5. Hamulec został klasycznie umieszczony na tylnym kole. W zestawie kierownica BMW o szerokości 40 cm. Street Surfing Trickster jest przeznaczona dla dzieci od 5. roku życia

Street Surfing Hulajnoga FIZZ URBAN 200 District O
237 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Składana hulajnoga posiada duże koła, które dobrze pochłaniają nawet drobne nierówności. Wysokość podestu wynosi 8 cm, co umożliwia łatwe odbicie. Hulajnoga Street Surfing FIZZ URBAN 200 District O jest przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia i ma ciekawy design.

Street Surfing Hulajnoga Freestyle DESTROYER White Fire Mask
391 zł

Nowość

Dziecięca hulajnoga freestyle posiada szybkie koła oraz stalowy widelec. Posiada zestaw słuchawkowy NECO. Hulajnoga wyczynowa Street Surfing DESTROYER White Fire Mask jest przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia i ma ciekawy design.

Street Surfing hulajnoga Freestyle TORPEDO Firestarter
322 zł

Nowość

Dziecięca hulajnoga freestyle jest wyposażona w aluminiowe kółka z rdzeniem, które zapewniają stabilność podczas skoku. Jest również odpowiednia do różnych trików. Hulajnoga Street Surfing Freestyle TORPEDO Firestarter jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 lat. Wyróżnia się ciekawym designem.

Street Surfing hulajnoga TRICKSTER Blossom Black
236 zł

Nowość

Dziecięca hulajnoga ma spawaną, aluminiową podstawę i kierownicę BMX z trzypunktowym zaciskiem. Jest idealna do ćwiczenia pierwszych trików i skoków. Hulajnoga Street Surfing TRICKSTER Blossom Black jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat.

Street Surfing hulajnoga Urban Xpr
275 zł

Składana hulajnoga Urban marki Street Surfing jest przeznaczona do ruchu miejskiego. Dzięki kołom 205 mm łatwo pokojue drobne nierówności. Zredukowany podest ułatwia odbicie się i jazdę. Wyposażona w stojak.

Street Surfing longboard CUT KICKTAIL 36" Streaming
287 zł

Nowość

Longboard ma aluminiowe traki na podkładkach w celu zmniejszenia wibracji. Nadaje się do jazdy po mieście i jest łatwy w użyciu. Longboard Street Surfing CUT KICKTAIL 36" Streaming składa się z kilku warstw desek klonowych.

Street Surfing Longboard Freeride 36" Electrica
462 zł 379 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Street Surfing Freeride to innowacyjny longboard dedykowany do jazdy downhill, freeride, freestyle oraz slide. Deska posiada podwinięty tył oraz wklęsłą płytę. Model ten gwarantuje stabilność, odporność na uszkodzenia i płynną jazdę. Dużym atutem jest precyzyjne wykonanie i atrakcyjna grafika.

Street Surfing longboard Freeride 39” Curve Wolf-artist series
425 zł

Nowość

Deska typu longboard ma obniżony środek ciężkości i wyróżnia się doskonałą stabilnością. Nadaje się do dłuższych podróży i jazdy w dół. Wbudowane kółeczka są częścią deski. Longboard Street Surfing Curve składa się z kilku warstw desek klonowych.

Street Surfing longboard SHARK ATTACK 36" Koa Black
305 zł

Nowość

Longboard ma konstrukcję, która sprawia, że podczas jazdy poczujesz się jak surfer. Wyróżnia się jazda na boki i umożliwia ścinanie ostrych zakrętów. Longboard Street Surfing SHARK ATTACK 36" Koa Black składa się z kilku warstw desek klonowych.

Street Surfing waveboard MINI SL Blocks
153 zł

Nowość

Waveboard ma lekką konstrukcję dostosowaną do siły i możliwości dziecka. Został zaprojektowany dla dzieci w wieku 6–10 lat. Jest bezpieczny nawet na zakrętach i łatwy w użyciu. Waveboard Street Surfing MINI SL Blocks oferuje nośność do 100 kg.

Street Surfing Hulajnoga Urban Xps Black Silver
308 zł

Hulajnoga Street Surfing Urban Xps Black Silver ze składaną konstrukcją na jedno „kliknięcie“, jest niezwykle praktyczna, kiedy często jej używamy – montaż zajmuje do 3 sekund. Zapewnia płynną i szybką jazdę. Dzięki szerokiej kierownicy (47 cm) i obniżonej platformie, znajdującej się w odległości 8,5 cm od ziemi, hulajnoga jest niezwykle stabilna. Dzięki dużym kołom o średnicy 205 mm, umożliwia pokonanie wszystkich trudności terenu.