Swarovski City 5213729
1 519 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Każda dama powinna cieszyć się luksusowym komplementem, który raz na jakiś czas podkreśli jej kobiecość. Dokładnie takie są współczesne zegarki Swarovski City. Ich płyta czołowa z urzekającymi perłami odcieńyi etuikryształy Swarovski są wyłożone, dwunasty zastępuje delikatny łabędź.

Swarovski Crystalline Automatic 5218899
4 375 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szukasz luksusowego dodatku, który podkreśli Twoją kobiecość? Następnie, pierwsze damskie zegarki automatyczne Swarovski są stworzone dla Ciebie. Na pierwszy rzut oka twoja maska ​​jest pełna błyszczących kryształów Swarovski.

Swarovski Crystalline Oval 5158544
1 350 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy podoba Ci się oryginalne akcesoria, które przyciągają uwagę? Wtedy twój zegarek Swarovski nie powinien przegapić twojej biżuterii Crystallinia . Otaczanie tarczy zegara Srebrny Moje promienie są ozdobione 1700 drobnymi kryształami Swarovski które będą świecić w każdym ruchu.

Swarovski Daytime 5095603
843 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Na bransoletce możesz nosić piękne damskie zegarki Swarovski Daytime zamiast bransoletki. 48 przezroczystych Swarovski podszywających stal etui za każdym razem, gdy się porusza, potrząsa cudownie. Tablica wyników opiera się na klasycznym wyglądzie z typowym łabędzią zamiast dwunastu.

Swarovski Graceful 5261668
843 zł 484 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podnieś swój strój na nowy poziom dzięki Swarovski, które idealnie nadają się do stroju i stroju wypoczynkowego. Na pierwszy rzut oka oczaruje Cię stal etuiwyposażony w 56 przezroczystych kryształów, które migoczą za każdym razem, gdy się poruszasz.