Tega Baby wanienka LUX Sowa 102 cm - szara
51 zł

Nowość

Wanienka LUX od marki Tega Baby jest wykonana z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa sztucznego, które jest łatwe w czyszczeniu, wystarczy letnia woda. Anatomiczny kształt wanienki i urocze obrazki z sowami z pewnością zachwycą każde dziecko. Wanienka jest dodatkowo wyposażona w praktyczny termometr.

Tega Baby nocnik krzesełko Peppa Pig
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nocnik krzesełko Peppa Pig od marki Tega Baby to uniwersalny nocnik, który można używać również jako krzesło. Nocnik jest wykonany z wysokiej jakości materiału, jest lekki, kompaktowy i łatwy w czyszczeniu. Dzięki swojemu kształtowi i wysokiemu oparciu zapewnia dziecku maksymalną wygodę.

Tega Baby nocnik z antypoślizgową powłoką Peppa Pig
41 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nocnik z antypoślizgową powłoką Peppa Pig marki Tega Baby wykonany jest z utwardzonego, nieszkodliwego tworzywa, co zapewnia dziecku wygodę i bezpieczeństwo. Wysokie oparcie również przyczynia się do wygodniejszego siedzenia i stabilności.

Tega Baby podest Peppa Pig
44 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podest Peppa Pig od marki Tega Baby ma gumową, antypoślizgową powierzchnię, która zapewnia bezpieczne poruszanie się dziecka nie tylko w łazience. Podest jest wykonany z utwardzonego, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dzieci z pewnością zachwyci wesoły obrazek ze Świnką Peppą.

Tega Baby nocnik krzesełko Sowa biały
34 zł

Nowość

Nocnik krzesełko od marki Tega Baby to uniwersalny nocnik, który można używać również jako krzesło. Nocnik jest wykonany z wysokiej jakości materiału, jest lekki, kompaktowy i łatwy w czyszczeniu. Dzięki swojemu kształtowi i wysokiemu oparciu zapewnia dziecku maksymalną wygodę.