127 produktów
Tega Baby wanna dziecięca Komfort 2w1, jasnoniebieski
136x

Tega Baby wanna dziecięca Komfort 2w1

94 zł
90 zł

Wanna Komfort 2w1 z wewnętrzną anatomiczną formą zaprojektowaną do podtrzymywania dziecka podczas kąpieli. Ta wanna została zaprojektowana i stworzona w celu ułatwienia kąpieli dziecka, szczególnie w pierwszych miesiącach życia.

Dostarcza MALL
-6%
Tega Baby wanienka LUX Sowa 102 cm - szara
25x

Tega Baby wanienka LUX Sowa 102 cm - szara

61 zł
57 zł

Wanienka LUX od marki Tega Baby jest wykonana z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa sztucznego, które jest łatwe w czyszczeniu, wystarczy letnia woda. Anatomiczny kształt wanienki i urocze obrazki z sowami z pewnością zachwycą każde dziecko. Wanienka jest dodatkowo wyposażona w praktyczny termometr.

Dostarcza MALL
Tega Baby stopień do umywalki FOLK - biały

Tega Baby stopień do umywalki FOLK - biały

42 zł
40 zł

Stopień do umywalki lub WC. Produkt jest przeznaczony dla dzieci w różnym wieku (od 3 do 14 roku życia). Dzięki antypoślizgowej powierzchni i ergonomicznemu kształtowi jest praktyczny w użyciu. Ten stopień do umywalki Tega FOLK – biały pozwoli dziecku na wygodne korzystanie z toalety, sięgnięcie do umywalki w celu umycia zębów, dotarcie do wyższego stołu lub blatu kuchennego.

Dostarcza MALL
Tega Baby stojak na profilowane wanienki 2w1 102 cm - grey

Tega Baby stojak na profilowane wanienki 2w1 102 cm - grey

108 zł
Nowość

Praktyczny stojak na wanienki profilowane o wymiarach 102 cm w kolorze szarym od marki Tega. Składany stojak pod wanienkę stanie się Twoim domowym pomocnikiem podczas kąpania dziecka, a także ułatwi życie Twoim plecom.

Dostarcza MALL
-5%
Tega Baby leżak do wanny, piankowy UNI KOLOR - żółty
6x

Tega Baby leżak do wanny, piankowy UNI KOLOR

52 zł
49 zł

Leżak kąpielowy ułatwi rodzicom kąpiel malucha i sprawi, że obie ręce będą wolne. Wykonany jest z miękkiego materiału z plastikowym wzorem. W przeciwieństwie do metalowego leżaka, pozwala on na zanurzenie całego ciała w wodzie, w celu dokładnej kąpieli. Piankowy leżak do kąpieli UNI KOLOR może służyć również jako siedzisko dla starszego dziecka.

Dostarcza MALL