TETESEPT Sól do kąpieli z konfetti Pirate Adventure 40 g
14 zł

Sól do kąpieli z efektem trzaskania i konfetti Piracka przygoda z olejkiem jojoba do pielęgnacji skóry i świeżego morskiego zapachu. Nieszkodliwy barwnik spożywczy zmienia kolor wody na niebieski. Dla maksymalnej przygody w Twojej łazience.

TETESEPT Kąpiel ajurwedyjska 125 ml
33 zł 31 zł

Kąpiel Ayurveda to koncentrat do kąpieli zapewniający odprężającą kąpiel. Głównymi składnikami są indyjski lotos, jaśmin i olejek migdałowy.

TETESEPT Kąpiel Czas odpoczynku 125 ml
33 zł 31 zł

Kąpiel Czas na relaks to koncentrat do kąpieli zapewniający odprężającą kąpiel. Głównymi składnikami są olejek lawendowy i pomarańczowy.

TETESEPT Kąpiel głęboko uwalniająca 125 ml
33 zł 30 zł

Kąpiel Głęboki relaks to zdrowotny koncentrat do kąpieli poprawiający nastrój. Regeneruje ciało i umysł od stresu i codziennego stresu. Zawiera jaśmin, melisa indyjska, bergamotkę i pomarańczę.

TETESEPT Kąpiel Hamam 125 ml
33 zł 31 zł

Kąpiel Hamam to koncentrat do kąpieli zapewniający odprężającą kąpiel. Głównymi składnikami są olej arganowy, oliwa z oliwek, figi i zioła hamam.

TETESEPT Kąpiel Mięśnie i stawy 125 ml
33 zł 31 zł

Kąpiel Mięśnie i Stawy to zdrowotny koncentrat do kąpieli, który zapewnia rozluźnienie przy problemach z mięśniami pleców, ramion i karku. Substancje czynne: Arnika Żywokost rozmaryn Las sosnowy.

TETESEPT Kąpiel rozgrzewająca powrót 125 ml
33 zł 31 zł

Ciepła kąpiel Plecy to leczniczy koncentrat do kąpieli, który rozluźnia mięśnie i stawy, łagodzi ból. Nadaje się do napiętych i rozciągniętych mięśni.

TETESEPT Pianka do kąpieli Heroes 40 ml
9 zł

Pianka do kąpieli Hero ma działanie lecznicze, gdy dzieci są przeziębione. Pielęgnująca kompozycja z eukaliptusem i tymiankiem, rozluźniająca drogi oddechowe, nadaje kąpieli zielony kolor.

TETESEPT Pianka do kąpieli Panda 40 ml
9 zł

Pianka do kąpieli w kształcie pandy, którą można się bawić. Ta kąpiel w pianie z długotrwałą pianą zmieni kolor wanny na pomarańczowy.

TETESEPT Sól do kąpieli Czas dla Ciebie 60 g
9 zł

Sól łączy kojący kolor delikatnego różowego kwiatu z zapachem kwiatu oraz światłem hibiskusa i białej herbaty. Pozwól swoim myślom płynąć swobodnie i zanurz się w relaksie.