The Pack Society plecak damski 194CPR700.71, szary
149 zł

Plecak damski marki The Pack Society to idealny partner każdej podróży, a jego wyściełane szelki zapewniają wygodę noszenia. Ma praktyczny uchwyt w górnej części i zapięcie na klapę z paskami i metalowymi klamrami. Zapewnia dużą przestrzeń do przechowywania i unikalny design z motywem lamparta. Powierzchnia plecaka jest pokryta wodoodporną powłoką.

The Pack Society plecak damski 194CPR702.71, szary
169 zł

Damski plecak w kolorze szarym, ozdobiony motywem lamparta od marki The Pack Society, to doskonały towarzysz podczas wypraw na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.

The Pack Society plecak damski 194CPR703.71, szary
249 zł

Plecak damski The Pack Society w szarym kolorze z lamparcim motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania.

The Pack Society plecak damski 194CPR703.91, niebieski
249 zł

Plecak damski The Pack Society w niebieskim kolorze, z kwiatowym motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania. Szelki plecaka są wyściełane, dzięki czemu są wygodne w noszeniu.

The Pack Society plecak unisex 194CPR702.70, czarny
169 zł

Plecak unisex w kolorze czarnym z nadrukiem od marki The Pack Society, to doskonały towarzysz podczas wypraw na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.

The Pack Society plecak unisex 194CPR702.74, czarny
169 zł

Czarny plecak unisexkwiatowym motywem od marki The Pack Society jest idealny na wycieczki na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.

The Pack Society plecak unisex 194CPR702.75, ciemnoniebieski
169 zł

Ciemnoniebieski plecak unisexkraciastym motywem od marki The Pack Society jest idealny na wycieczki na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.

The Pack Society plecak unisex 194CPR703.75, ciemnoniebieski
249 zł

Plecak damski The Pack Society w ciemnoniebieskim kolorze, z kraciastym motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania. Szelki plecaka są wyściełane, dzięki czemu są wygodne w noszeniu.

The Pack Society plecak unisex 999CLA702.20, khaki
139 zł

Plecak unisex w ciemnym kolorze khaki od marki The Pack Society to doskonały towarzysz podczas wypraw na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.