The Pack Society plecak damski 194CPR702.91, niebieski
169 zł

Raty 10x0 %

Niebieski plecak damskikwiatowym motywem od marki The Pack Society, idealny na wycieczki na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.

The Pack Society plecak damski 194CPR703.71, szary
249 zł

Raty 10x0 %

Plecak damski The Pack Society w szarym kolorze z lamparcim motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania.

The Pack Society plecak damski biały 197CPR700.91
159 zł

Raty 10x0 %

Damski, biały plecak The Pack Society z oryginalnym nadrukiem łąkowych kwiatów. Plecak ma zapięcie na pasku z metalową klamrą i jest ozdobiony naszytym logo marki. Wyściełane ramiączka sprawiają, że plecak jest bardzo wygodny do noszenia.

The Pack Society plecak unisex 194CPR703.74, czarny
249 zł

Raty 10x0 %

Plecak damski The Pack Society w czarnym kolorze z kwiatowym motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania. Szelki plecaka są wyściełane, dzięki czemu są wygodne w noszeniu.

The Pack Society plecak damski biały 197CPR700.92
159 zł

Raty 10x0 %

Biały plecak damski The Pack Society zachwyci Cię pięknym, kwiatowym nadrukiem. . Plecak ma zapięcie na pasku z metalową klamrą i jest ozdobiony naszytym logo marki. Wyściełane ramiączka sprawiają, że plecak jest bardzo wygodny do noszenia.

The Pack Society plecak unisex 194CPR703.75, ciemnoniebieski
249 zł

Raty 10x0 %

Plecak damski The Pack Society w ciemnoniebieskim kolorze, z kraciastym motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania. Szelki plecaka są wyściełane, dzięki czemu są wygodne w noszeniu.

The Pack Society plecak damski 194CPR702.90, czarny
169 zł

Raty 10x0 %

Czarny, damski plecakkwiatowym motywem od marki The Pack Society jest idealny na wycieczki na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.

The Pack Society plecak damski biały 197CPR700.93
159 zł

Raty 10x0 %

Kwiatowy plecak damski The Pack Society. Plecak ma zapięcie na pasku z metalową klamrą i jest ozdobiony naszytym logo marki. Wyściełane i regulowane ramiączka sprawiają, że plecak jest bardzo wygodny do noszenia.

The Pack Society plecak damski 194CPR703.91, niebieski
249 zł

Raty 10x0 %

Plecak damski The Pack Society w niebieskim kolorze, z kwiatowym motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania. Szelki plecaka są wyściełane, dzięki czemu są wygodne w noszeniu.

The Pack Society plecak damski 194CPR700.71, szary
149 zł

Raty 10x0 %

Plecak damski marki The Pack Society to idealny partner każdej podróży, a jego wyściełane szelki zapewniają wygodę noszenia. Ma praktyczny uchwyt w górnej części i zapięcie na klapę z paskami i metalowymi klamrami. Zapewnia dużą przestrzeń do przechowywania i unikalny design z motywem lamparta. Powierzchnia plecaka jest pokryta wodoodporną powłoką.

The Pack Society plecak unisex 999CLA702.20, khaki
139 zł

Raty 10x0 %

Plecak unisex w ciemnym kolorze khaki od marki The Pack Society to doskonały towarzysz podczas wypraw na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.

The Pack Society plecak unisex 194CPR702.70, czarny
169 zł

Raty 10x0 %

Plecak unisex w kolorze czarnym z nadrukiem od marki The Pack Society, to doskonały towarzysz podczas wypraw na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.

The Pack Society plecak damski 194CPR702.71, szary
169 zł

Raty 10x0 %

Damski plecak w kolorze szarym, ozdobiony motywem lamparta od marki The Pack Society, to doskonały towarzysz podczas wypraw na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.

The Pack Society plecak unisex 194CPR702.74, czarny
169 zł

Raty 10x0 %

Czarny plecak unisexkwiatowym motywem od marki The Pack Society jest idealny na wycieczki na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.

The Pack Society plecak unisex 194CPR702.75, ciemnoniebieski
169 zł

Raty 10x0 %

Ciemnoniebieski plecak unisexkraciastym motywem od marki The Pack Society jest idealny na wycieczki na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.