Thierry Mugler

25 produktów
Thierry Mugler Angel - woda perfumowana (wielokrotnego napełniania) 100 ml
2x

Thierry Mugler Angel - woda perfumowana (wielokrotnego napełniania)

388 zł

Jest to pierwsze perfumy tego słynnego autora, który wkrótce stał się najbardziej popularne zapachy w całej Francji. Pierwszy orientalny zapach, który łączy swoje zmysły i całkowicie wciągające. Słodki anielski zapach z subtelnymi nutami wanilii i soczystych owoców.

Partner: Vivantis
Thierry Mugler Alien - woda perfumowana (newielokrotnego napełniania) 30 ml

Thierry Mugler Alien - woda perfumowana (newielokrotnego napełniania)

249 zł

Alien-obce istoty pochodzące z innych źródeł, kobieta z innego świata poza naszą zwyczajności. Jest inna, ale wciąż blisko nas. Emanuje pozytywną energię, spokój i magię. Orientalno-drzewny zapach, który jest naładowany pozytywną energią. Zapach został uruchomiony w 2005 roku.

Partner: Vivantis
-5%
Thierry Mugler A*Men - woda toaletowa (wielokrotnego napełniania Rubber Flask) 50 ml
1x

Thierry Mugler A*Men - woda toaletowa (wielokrotnego napełniania Rubber Flask)

151 zł
143 zł

A * Men ożywia historię gwiazdy, anioły, błękitne niebo, uczuć i marzeń dzieci, który jest potęgowany przez męskiej zmysłowości, która jest pełna fizyczności i śmiałości. Bądź odważny i stać się gwiazdą tej historii, że piszesz siebie! Przeżyj to, co chcesz, i cieszyć się na wycieczkę do fantazji.

Partner: Vivantis
-10%
Thierry Mugler Alien Flora Futura - EDT 60 ml

Thierry Mugler Alien Flora Futura - EDT

221 zł
197 zł

Alien Flora Futura to orientalno-drzewny zapach dla kobiet. Wprowadza nową wersję znanego zapachu Alien 2005. Kompozycja jest zapieczętowana drzewem sandałowym i ambrą. Uruchomiony w 2018 roku.

Partner: Vivantis
Thierry Mugler Alien Fusion - EDP 60 ml

Thierry Mugler Alien Fusion - EDP

352 zł

Alien Fusion z kolekcji Alien to orientalno-kwiatowy zapach dla kobiet. Otwiera się pikantnymi tonami cynamonu i imbiru, a następnie przechodzi w czysto kwiatowe serce reprezentowane przez tuberozę i kwiat pomarańczy. Na koniec zostaniesz owinięty ciepłą ambra i słodką wanilią.

Partner: Vivantis