Tiffany & Co

4 produkty
Tiffany & Co. - EDP 75 ml

Tiffany & Co - EDP

372 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tiffany & Co. to kwiatowy zapach dla kobiet sprzedawanych w 2017 roku. Świeża głowa wykonana jest z soczystej mandarynki, bergamotki i cytryny. serca w tym irysy, brzoskwinie, róże i czarne porzeczki. Zasadniczo pakty i piżmo są ze sobą połączone.

Partner: Vivantis
-22%
Tiffany & Co. Intense - EDP 75 ml

Tiffany & Co Intense - EDP

435 zł
338 zł

Tiffany & Co. Intense to orientalno-kwiatowy zapach dla kobiet wydany w 2018 roku. Jest to mocniejsza i bogatsza wersja oryginalnego Tiffany & Co z 2017 roku. Głowa składa się z różowego pieprzu, gruszki i liści mandarynki. Serca kwiatowe to irysy, jaśmin i róża.

Partner: Vivantis
-15%
Tiffany & Co. Sheer - EDT 75 ml

Tiffany & Co Sheer - EDT

372 zł
313 zł

Tiffany & Co. Sheer to kwiatowy zapach dla kobiet wydany w 2019 roku. Jest to błyszcząca wersja oryginalnego Tiffany & Co z 2017 roku. Główką jest czarna porzeczka i liść mandarynki. Serca kwiatowe to róża i ylang-ylang. Baza jest połączeniem irysa i piżma.

Partner: Vivantis
-12%
Woda perfumowana 50 ml
1x

Tiffany & Co Woda perfumowana

316 zł
276 zł

Damska, kwiatowa woda perfumowana Tiffany & Love For Her całkowicie Cię zachwyci. W sercu poczujesz bazylię i grejpfruta. Serce uwolni nuty uroczej neroli,by na koniec poczuć podstawę – sekwoję, wetywerię i cedr. Zanurz się do uczucia prawdziwej miłości, która jest wszędzie wokół ciebie.

Partner: Vivantis