Tontarelli kosz na śmieci 30L Carolina, kremowy
73 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosz na śmieci TONTARELLI Carolina jest odpowiedni przede wszystkim do domu. System pedałowy otwierania kosza jest ułatwieniem nawet dla mniejszych dzieci, wystarczy nacisnąć.

Tontarelli pudełko z uchwytem Aurora, 51 l, transparent
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plastikowe pudełko z uchwytem TONTARELLI Aurora nadaje się do każdego domu. Jego przezroczystość ułatwia zajrzenie do pudełka, dzięki czemu wiesz, co jest w środku. Możesz używać go zarówno w domu, aby przechowywać rzeczy, jak i transportować je w różne miejsca.

Tontarelli skrzynka składana TEKNIKA 37 l
69,86 zł 66 zł

Raty 10x0 %

Plastikowa, składana skrzynka TONTARELLI TEKNIKA to idealny pomocnik w Twoim domu. Nadaje się do przechowywania lub przenoszenia rzeczy lub żywności. Sprawdza się również podczas robienia zakupów, nie musisz już wozić torby w bagażniku samochodu, po prostu rozłóż skrzynkę i ułóż w niej produkty.

Tontarelli kosz na śmieci 16L Carolina, kremowy
66 zł

Raty 10x0 %

Kosz na śmieci TONTARELLI Carolina dzięki swoim wymiarom jest idealny do biura, pracowni lub pokoju dziecka. System pedałowy otwierania kosza jest ułatwieniem nawet dla mniejszych dzieci. Wymiana worka na śmieci jest bardzo łatwa, wystarczy wyjąć pojemnik wewnętrzny i wymienić worek.

Tontarelli kosz na śmieci 16L Carolina, niebieski
66 zł

Raty 10x0 %

Kosz na śmieci TONTARELLI Carolina jest odpowiedni do biura lub domu. System pedałowy do otwierania, z którym poradzi sobie nawet mniejsze dziecko. Wymiana worka na śmieci jest bardzo łatwa, wystarczy wyjąć pojemnik wewnętrzny i wymienić worek.

Tontarelli kosz na śmieci 16 l Carolina, zielony
66 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosz na śmieci TONTARELLI Carolina jest idealny nie tylko do domu, ale także do biura. Wymiana worka jest bardzo łatwa, dzięki wyjmowaniu pojemnika wewnętrznego. Z otwieranym koszem na śmieci z pedałem poradzą sobie nawet małe dzieci.

Tontarelli organizer rozkładany 46L z wiekiem czarny/niebieski
70 zł

Raty 10x0 %

Plastikowe składane pudełko TONTARELLI staje się Twoim pomocnikiem w zakupach, dzięki któremu nie musisz wkładać swoich toreb do bagażnika samochodu, a po prostu ułożyć zakupy w organizerze, nie martwiąc się, że coś ulegnie uszkodzeniu podczas jazdy. Można go również stosować w domu, do przechowywania żywności lub innych rzeczy.

Tontarelli Pudełko z pokrywą DODO 27l (8035085)
32 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna skrzynka firmy Tontarelli może być używana do przechowywania lub przenoszenia drobnych przedniotów. Skrzynka została wykonana z wysokiej jakości, łatwego w czyszczeniu plastiku. Dzięki swoim wymiarom skrzynkę łatwo ustawiać.

Tontarelli skrzynka składana TEKNIKA 15,8 l
44,85 zł 40 zł

Raty 10x0 %

Plastikowa, składana skrzynka TONTARELLI TEKNIKA to idealny pomocnik w Twoim domu. Możesz nie tylko nosić rzeczy i jedzenie, ale również przechowywać je. Kiedy już jej nie potrzebujesz, po prostu złóż ją i zaoszczędź miejsce.