TREK Buty Andes 10-30%
429 zł 299 zł

Promocja

Męskie obuwie outdoorowe Trek Andes 10 o wysokości do kostki zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. W tym modelu duży nacisk kładziony jest na komfort i funkcjonalność, ponieważ jest to model obuwia stosowany w ciężkim terenie. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK Buty Andes 3-30%
429 zł 299 zł

Promocja

Obuwie outdoorowe unisex Trek Andes 3 o wysokości do kostki zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. W tym modelu duży nacisk kładziony jest na komfort i funkcjonalność, ponieważ jest to model obuwia stosowany w średnio-ciężkim terenie. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK Buty Fiord 4-30%
429 zł 299 zł

Promocja

Buty outdoorowe dedykowane dla kobiet Trek Andes 4 o wysokości do kostki, zostały wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. W tym modelu duży nacisk kładziony jest na komfort i funkcjonalność, ponieważ jest to model obuwia stosowany w średnio-ciężkim terenie. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK buty outdoorowe męskie Andes 95-46-06-29%
425 zł 299 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie obuwie outdoorowe Trek Andes 95–46–06 o wysokości do kostki zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. W tym modelu położono duży nacisk na wygodę i funkcjonalność. Posiadają specjalną membranę Weatherproof. Przeznaczone do średnio ciężkiego terenu.

TREK Buty Park 5-31%
409 zł 279 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie obuwie outdoorowe Trek Park 5 o wysokości do kostki zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. Ten model kładzie duży nacisk na komfort, ponieważ jest butem w miejskim stylu. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK Buty Park 95-22-31%
409 zł 279 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie obuwie outdoorowe Trek Park 95–22 o wysokości do kostki zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. Ten model kładzie duży nacisk na komfort, ponieważ jest butem w miejskim stylu. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK Buty Parklady-31%
409 zł 279 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie obuwie Trek Parklady zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. Ten model kładzie duży nacisk na komfort, ponieważ jest butem w miejskim stylu. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK Buty Sport 77-23-31%
379 zł 259 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męski model do kostki Trek Sport 77–23 zostały wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. Ten model kładzie duży nacisk na komfort, ponieważ jest butem w miejskim stylu. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK Buty Turist 22-31%
565 zł 389 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zimowe buty outdoorowe unisex Trek Turist 22 o wysokości do kostki zostały wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. W tym modelu duży nacisk kładziony jest na komfort i funkcjonalność, ponieważ jest to model obuwia stosowany w średnio-ciężkim terenie. Posiadają specjalną membranę Weatherproof. Model Turist są przeznaczone do temperatur do –35°C.