7 produktów
Tula nosidełko Toddler, Cloudy
3x

Tula nosidełko Toddler

689 zł

Nosidełko Tula Toddler, które jest łatwe w użyciu i wygodne do noszenia na co dzień w mieście i poza nim. Stanowi idealny wybór, aby cieszyć się codzienną przygodą z dzieckiem bez wózka. Wygodne dla dzieci o wadze od 11 kg do 27 kg. Ciężar dziecka rozkłada się równomiernie między oba ramiona i biodra rodzica. Nie obciąża kręgosłupa dziecka ani rodzica.

Dostarcza MALL
Tula nosidełko FTG - Fox Trot
3x

Tula nosidełko FTG

729 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko Tula FTG to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na bliskość z dzieckiem od urodzenia. Jest regulowane i nie obciążają kręgosłupa dziecka i matki. Dziecko cały czas siedzi w ergonomicznej pozycji, która jest dla niego naturalna i przypomina w kształcie literę „M”. Nosidełko jest odpowiednie dla dzieci o wadze od 3,2 do 20,4 kg.

Dostarcza MALL
Tula nosidełko FTG Coast - Beyond
2x

Tula nosidełko FTG Coast - Beyond

605 zł

Nosidełko Tula FTG Coast to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na bliskość z dzieckiem od urodzenia. Jest regulowane i nie obciążają kręgosłupa dziecka i matki. Dziecko cały czas siedzi w ergonomicznej pozycji, która jest dla niego naturalna i przypomina w kształcie literę „M”. Nosidełko jest odpowiednie dla dzieci o wadze od 3,2 do 20,4 kg.

Dostarcza MALL
Tula nosidełko FTG - Electric Leaves
4x

Tula nosidełko FTG

729 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ergonomiczne nosidełko Free to Grow marki Tula to rosnące akcesorium dla niemowląt już od narodzenia. Umożliwi Ci bliskość z dzieckiem. Możesz go używać do robienia zakupów, na wycieczki na łono natury, ale także do codziennych czynności związanych z czyszczeniem i gotowaniem.

Dostarcza MALL
Tula nosidełko EXPLORE Mint Chip
10x

Tula nosidełko EXPLORE

699 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wszechstronne, łatwe w użyciu, ergonomiczne nosidełko Explore to pierwszy model od Tula, który pozwala nosić dziecko przodem do kierunku poruszania się, ergonomicznie (zalecane dopiero od 6. miesiąca). Odkrywaj świat dzięki nowej opcji noszenia – pozycji dziecka z twarzą skierowaną do przodu. Explore to najnowsze nosidełko, które łączy najlepsze funkcje i możliwości dla dzieci i użytkowników: regulacja optymalnej szerokości między nóżkami od niemowlęcia do kilkulatka, regulowany zagłówek i wiele pozycji noszenia. To jest właśnie Tula Explore.

Dostarcza MALL
Tula nosidełko EXPLORE - Playful

Tula nosidełko EXPLORE - Playful

789 zł

Ergonomiczne nosidełko EXPLORE marki Tula jest przeznaczone dla dzieci już od narodzenia. Umożliwi Ci bliskość z dzieckiem. Możesz go używać do robienia zakupów, na wycieczki na łono natury, ale także do codziennych czynności związanych z czyszczeniem i gotowaniem. Można nosić ciekawe świata dziecko już od 6 miesiąca twarzą do przodu.

Dostarcza MALL
Tula nosidełko Standard - Playful
1x

Tula nosidełko Standard - Playful

639 zł

Ergonomiczne nosidełko Standard marki Tula jest przeznaczone dla dzieci o wadze od 7 kg. Nosidełko wraz z wkładką dla noworodka (brak w zestawie) może być stosowane dla dzieci od 3,2 kg. Umożliwi Ci bliskość z dzieckiem. Możesz go używać do robienia zakupów, na wycieczki na łono natury, ale także do codziennych czynności związanych z czyszczeniem i gotowaniem.

Dostarcza MALL