Tula Koc 1 szt .- Fox Tail
109 zł

Luksusowy, miękki i przewiewny koc Tula z motywem lisa wykonany jest w 100% z bambusowej wiskozy. Praktyczny rozmiar oferuje wszechstronne zastosowanie jako ręcznik kąpielowy, chusta, a nawet letni koc. Koc idealnie dopasowuje się do dziecka i ma piękny design.

Tula nosidełko FTG Coast - Beyond
729 zł 625 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko Tula FTG Coast to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na bliskość z dzieckiem od urodzenia. Jest regulowane i nie obciążają kręgosłupa dziecka i matki. Dziecko cały czas siedzi w ergonomicznej pozycji, która jest dla niego naturalna i przypomina w kształcie literę „M”. Nosidełko jest odpowiednie dla dzieci o wadze od 3,2 do 20,4 kg.

Tula nosidełko EXPLORE
785 zł 619 zł

Wszechstronne, łatwe w użyciu, ergonomiczne nosidełko Explore to pierwszy model od Tula, który pozwala nosić dziecko przodem do kierunku poruszania się, ergonomicznie (zalecane dopiero od 6. miesiąca). Odkrywaj świat dzięki nowej opcji noszenia – pozycji dziecka z twarzą skierowaną do przodu. Explore to najnowsze nosidełko, które łączy najlepsze funkcje i możliwości dla dzieci i użytkowników: regulacja optymalnej szerokości między nóżkami od niemowlęcia do kilkulatka, regulowany zagłówek i wiele pozycji noszenia. To jest właśnie Tula Explore.

Tula nosidełko EXPLORE - Playful
789 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ergonomiczne nosidełko EXPLORE marki Tula jest przeznaczone dla dzieci już od narodzenia. Umożliwi Ci bliskość z dzieckiem. Możesz go używać do robienia zakupów, na wycieczki na łono natury, ale także do codziennych czynności związanych z czyszczeniem i gotowaniem. Można nosić ciekawe świata dziecko już od 6 miesiąca twarzą do przodu.

Tula nosidełko FTG
729 zł

Nosidełko Tula FTG to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na bliskość z dzieckiem od urodzenia. Jest regulowane i nie obciążają kręgosłupa dziecka i matki. Dziecko cały czas siedzi w ergonomicznej pozycji, która jest dla niego naturalna i przypomina w kształcie literę „M”. Nosidełko jest odpowiednie dla dzieci o wadze od 3,2 do 20,4 kg.

Tula nosidełko FTG
729 zł

Ergonomiczne nosidełko Free to Grow marki Tula to rosnące akcesorium dla niemowląt już od narodzenia. Umożliwi Ci bliskość z dzieckiem. Możesz go używać do robienia zakupów, na wycieczki na łono natury, ale także do codziennych czynności związanych z czyszczeniem i gotowaniem.

Tula nosidełko FTG - Skylar
729 zł 595 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko Tula FTG – Skylar to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na bliskość z dzieckiem od urodzenia. Jest regulowane i nie obciążają kręgosłupa dziecka i matki. Dziecko cały czas siedzi w ergonomicznej pozycji, która jest dla niego naturalna i przypomina w kształcie literę „M”. Nosidełko jest odpowiednie dla dzieci o wadze od 3,2 do 20,4 kg.

Tula nosidełko Standard - Playful
639 zł
+ darmowa dostawa

Ergonomiczne nosidełko Standard marki Tula jest przeznaczone dla dzieci o wadze od 7 kg. Nosidełko wraz z wkładką dla noworodka (brak w zestawie) może być stosowane dla dzieci od 3,2 kg. Umożliwi Ci bliskość z dzieckiem. Możesz go używać do robienia zakupów, na wycieczki na łono natury, ale także do codziennych czynności związanych z czyszczeniem i gotowaniem.

Tula nosidełko Toddler
689 zł

Nosidełko Tula Toddler, które jest łatwe w użyciu i wygodne do noszenia na co dzień w mieście i poza nim. Stanowi idealny wybór, aby cieszyć się codzienną przygodą z dzieckiem bez wózka. Wygodne dla dzieci o wadze od 11 kg do 27 kg. Ciężar dziecka rozkłada się równomiernie między oba ramiona i biodra rodzica. Nie obciąża kręgosłupa dziecka ani rodzica.

Tula nosidełko Toddler Canvas
685 zł 565 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko Tula Toddler jest łatwe w użyciu i nadaje się do codziennego użytkowania w mieście i na łonie natury. Jest ono idealnym wyborem, aby cieszyć się codziennymi spacerami z dzieckiem bez wózka. Wygodne podparcie dla dzieci o wadze od 11 kg do 27 kg. Waga dziecka jest równomiernie rozłożona między dwoma ramionami i bokami rodzica. Nosidełko nie wpływa negatywnie na kręgosłup dziecka lub rodzica.