Twickto zestaw lotnictwo 1
254 zł

Duży zestaw mechaniczny od marki Twickto. Niezwykle duży frachtowiec, naddźwiękowy helikopter lub statek kosmiczny – Twoim jedynym ograniczeniem jest niebo. Każdy model jest zaprojektowany tak, aby dzieci po montażu mogły się nim bawić. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Wyobraźnia nie ma granic, więc możesz tworzyć, co tylko chcesz.

Twickto Creation 1
136 zł

Helikopter, most lub krokodyl. Zestaw Twickto w praktycznym pudełku dla łatwego przechowywania. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Wyobraźnia nie ma granic, więc można tworzyć, co tylko się chce.

Twickto Creation 2
136 zł

Odrzutowiec, katamaran czy hydroplan? Niespodzianka to czwarty model, który można otrzymać po wpisaniu specjalnego kodu z tego zestawu! Zestaw Twickto w praktycznym pudełku dla łatwego przechowywania. Wyobraźnia nie ma granic, więc można tworzyć, co tylko się chce.

Twickto Creation 3
219 zł

Specjalna koparka wodna do wydobywania ziemi z dna morskiego lub transformator, można stworzyć wszystko! Niespodzianka to czwarty model, który można otrzymać po wpisaniu specjalnego kodu z tego zestawu! Zestaw Twickto w praktycznym pudełku dla łatwego przechowywania. Wyobraźnia nie ma granic, więc można tworzyć, co tylko się chce.

Twickto Creation 4
219 zł

Z tym zestawem można stworzyć drona, tyranozaura lub prywatny odrzutowiec! Każdy model jest zaprojektowany tak, aby po montażu dzieci mogły się nim bawić. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Zestaw Twickto w praktycznym pudełku dla łatwego przechowywania. Wyobraźnia nie ma granic, więc można tworzyć, co tylko się chce.

Twickto konstrukcja 1
119 zł

Na placu budowy zawsze przyda się koparka, wysoki dźwig lub wózek widłowy. Nawet najcięższy ładunek będzie wtedy wydawał się lekki jak piórko. Każdy model jest zaprojektowany tak, aby dzieci po montażu mogły się nim bawić. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Wyobraźnia nie ma granic, więc możesz tworzyć, co tylko chcesz.

Twickto konstrukcja 2
77 zł

Podczas pracy w warsztacie na pewno przyda się wiertarka ręczna i akumulatorowa oraz wyrzynarka. Jako niespodzianka czwarty, tajny model. Zbudujesz je wszystkie? Wyobraźnia nie ma granic, więc możesz tworzyć, co tylko zechcesz.

Twickto Pojazdy 1
338 zł

Zbuduj unikalny czterokołowiec pustynny, Mars Rover lub koparkę, a każdy model jest przeznaczony nie tylko do montażu przez dzieci, ale także do zabawy. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Wyobraźnia nie ma granic, więc można tworzyć, co tylko się chce.

Twickto Port 1
236 zł

Piękna żaglówka z czasów starożytnych, wytrzymała łódź rybacka lub super szybki poduszkowiec – to wszystko można znaleźć nie tylko w porcie, ale także w zestawie Twickto. Każdy model jest zaprojektowany tak, aby po montażu dzieci mogły się nim bawić. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Wyobraźnia nie ma granic, więc można tworzyć, co tylko się chce.

Twickto Postacie
110 zł

Postacie to kolejny zestaw Twickto. Niezależnie od tego, czy jest to słodki kot, kosmiczny astronauta czy skaczący robot. Każdy model jest zaprojektowany tak, aby po montażu dzieci mogły się nim bawić. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Wyobraźnia nie ma granic, więc można tworzyć, co tylko się chce.

Twickto Transport 1
253 zł

Odkryj tramwaj lub lokomotywę, weź autobus szkolny i przetransportuj pasażerów we właściwe miejsce we właściwym czasie. Każdy model jest zaprojektowany tak, aby po montażu dzieci mogły się nim bawić. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Wyobraźnia nie ma granic, więc można tworzyć, co tylko się chce.

Twickto zestaw Awaria 1
136 zł

Ratuj ludzi w sytuacjach awaryjnych za pomocą helikoptera i specjalnej ciężarówki ratunkowej z dźwigiem. A może będzie potrzebny łazik? Każdy model jest zaprojektowany tak, aby dzieci po montażu mogły się nim bawić. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Wyobraźnia nie ma granic, więc możesz tworzyć, co tylko chcesz.

Twickto zestaw Farma 1
136 zł

Zestaw marki Twickto składa się z maszyn, które przydadzą się w każdym gospodarstwie. Każdy model jest zaprojektowany tak, aby dzieci po montażu mogły się nim bawić. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Wyobraźnia nie ma granic, więc możesz tworzyć, co tylko chcesz.

Twickto zestaw lotnictwo 2
51 zł

Przestrzeń powietrzna jest nieograniczona i oferuje wystarczająco dużo miejsca. Spokojnie znajdzie na nim przestrzeń dla siebie retro szybowiec, prom i wyczynowy samolot kaskaderski. Każdy model jest zaprojektowany tak, aby dzieci po montażu mogły się nim bawić. Trzy modele z instrukcją, czwarty po wprowadzeniu specjalnego kodu na stronie producenta. Wyobraźnia nie ma granic, więc możesz tworzyć, co tylko chcesz.