Vicfun zestaw do tenis stołowego Victor set Bsic
81 zł

Zestaw do tenisa stołowego zawiera 2 paletki i 3 trójwarstwowe piłki, które są ułożone w poręcznej walizce. Zestaw Vicfun Victor set Bsic jest odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych graczy.

Vicfun rakieta do badmintona TGX
28 zł

Rakieta do badmintona ma trwałą stalową konstrukcję, która może wytrzymać niekontrolowane uderzenia. Rakieta do badmintona Vicfun TGX jest odpowiednia szczególnie dla osób początkujących, które chcą spróbować gry w ogrodzie lub na plaży.

Vicfun rakieta do badmintona XA 3.3
47 zł

Rakieta do badmintona ma trwałą i lekką konstrukcję aluminiowo-grafitową, która ułatwia trzymanie i obsługę. Rakieta do badmintona Vicfun XA 3.3 jest odpowiednia szczególnie dla osób początkujących, które chcą spróbować gry w ogrodzie lub na plaży.

Vicfun zestaw do badmintona Speed badminton set 100 junior
140 zł

Zestaw do badmintona zawiera 2 skrócone rakiety dla juniorów, 3 piłki i praktyczny futerał ochronny. Rakiety mają wytrzymałą, aluminiową konstrukcję. Zestaw do badmintona Vicfun Speed jest odpowiedni szczególnie dla osób początkujących, które chcą spróbować gry w ogrodzie lub na plaży.

Vicfun zestaw do badmintona Hobby set B 1.6
90 zł

Zestaw do badmintona zawiera 2 rakiety, 2 nylonowe lotki oraz praktyczny futerał ochronny. Rakiety mają wytrzymałą, stalową konstrukcję. Vicfun zestaw do badmintona Hobby set B 1.6 jest odpowiedni szczególnie dla osób początkujących, które chcą spróbować gry w ogrodzie lub na plaży.

Vicfun zestaw do gry w badmintona Mini Badminton Set
44 zł

VicFun Mini Badminton Set przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Zestaw składający się z dwóch rakiet, dwóch lotek i opakowania zapewni najmłodszym wiele rozrywki. Zaleta kompletu jest precyzyjne wykonanie oraz niewielka waga rakiety.

Vicfun zestaw do gry w badmintona Badminton Hobby Set Typ B
47 zł

VicFun Badminton Hobby Set Typ B to zestaw składający się w dwóch rakiet, dwóch lotek i pokrowca. Wytrzymały komplet doskonale sprawdzi się podczas rekreacyjnej gry w parku i na plaży. Doskonała zabawa dla dwóch osób.

Vicfun zestaw Speed badminton set 2000
327 zł

Zestaw VicFun Speed Badminton Set 2000 pozwoli na rozgrywanie meczów w dwie osoby. Składa się z dwóch aluminiowych rakiet, trzech wytrzymałych lotek oraz wygodnego pokrowca z uchwytem. Komplet jest doskonałym wyborem do speed badmintona dla początkujących.

Vicfun zestaw Speed Badminton Set 100
124 zł

Zestaw do gry w speed badmintona Vicfun Speed Badminton Set 100 dostarczy mnóstwo zabawy wszystkim miłośnikom aktywności i sportów rakietowych. Produkt odpowiedni zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. W skład zestawu wchodzą dwie aluminiowe rakiety, trzy specjalne lotki oraz wygodny pokrowiec na rakiety.