Winning Moves Monopoly: Konie i kucyki PL
133 zł 119 zł

Monopoly Konie i kucyki to gra przeznaczona dla wszystkich fanów jazdy konnej. W tej kolekcjonerskiej edycji każdy ma szansę poznać różne gatunki koni i kucyków. Kupuj dla nich siano, buduj boksy i stajnie. Sprawdź jakie niespodzianki czekają Cię pod kartami Marchewek i Jabłek – może zostaniesz właścicielem nowego toru lub otrzymasz darmową lekcję jazdy? Można kupić kucyki w różnych umaszczeniach, czy zdecydujesz się na zakup koni barokowych? Upewnij się, że masz wystarczającą ilość pieniędzy na wizyty u kowala i weternynarza.

Winning Moves Trivial Pursuit Domówka PL
50 zł 45 zł

Trivial Pursuit Domówka to najlepszy sposób na rozkręcenie każdej imrezy! Sprawdź swoją wiedzę w wyjątkowym quizie Trivial Pursuit. Domówka to aż 600 szalonych pytań w kategoriach takich jak: Podróże, Filmy i seriale, Muzyka, Lifestyle, Kuchnie świata czy Kim jestem?

Winning Moves gra Match L.O.L.
59 zł

Nowość

Jeśli lubisz ekscytujące gry, Match jest właśnie dla Ciebie! To gra, która zależy nie tylko od logicznego myślenia i sprytu, ale także od szczęścia! Podstawową zasadą gry jest połączenie 5 identycznych zdjęć w jednej linii, zanim przeciwnik odniesie sukces. Gra ma różowy wzór z motywem L.O.L. Surprise!

Winning Moves gra Match Princess
59 zł

Nowość

Jeśli lubisz ekscytujące gry, Match jest właśnie dla Ciebie! To gra, która zależy nie tylko od logicznego myślenia i sprytu, ale także od szczęścia! Podstawową zasadą gry jest połączenie 5 identycznych zdjęć w jednej linii, zanim przeciwnik odniesie sukces. Gra ma motyw księżniczek i ich zwierzęcych przyjaciół ze świata Disneya.

Winning Moves Trivial Pursuit Polska
59 zł

Nowość

Masz dosyć quizów sprawdzających wyłącznie nudną, książkową wiedzę? W najnowszej grze Trivial Pursuit Polska zmierzysz się zarówno z pytaniami z kategorii takich jak Historia czy Geografia, ale przekonasz się także, jak dobrze znasz Smaki Polski i czy jesteś na bieżąco ze światem Popkultury. Zróżnicowane, niekiedy szalone pytania sprawiają, że to gra, przy której cała rodzina będzie świetnie się bawić.

Winning Moves Cluedo Harry Potter PL
156 zł 105 zł

Cluedo Harry Potter to gra przeznaczona dla wszystkich fanów świata magii i czarodziejstwa, którzy uwielbiają rozwiązywać zagadki! Gra opiera się na dedukcji – zadając pytania pozostałym graczom, masz szansę dojść do prawdy! Cluedo Harry Potter to fantastyczna zabawa, w której każda rozgrywka ma niepowtarzalny, magiczny klimat, a jednocześnie wzmaga Waszą podejrzliwość w stosunku do pozostałych graczy. Jest to idealna opcja spędzenia czasu z rodziną bądź przyjaciółmi. Stosunkowo krótkie rozgrywki i wysoka regrywalność sprawiają, że Cluedo Harry Potter Wam się nie znudzi!

Winning Moves Trivial Pursuit Harry Potter PL
50 zł

Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z wyjątkowym quizem składającym się aż z 600 pytań dotyczących świata Harry’ego Pottera. Ile tak naprawdę wiesz o tym magicznym świecie? Nie dostałeś jeszcze swojego listu z Hogwartu, a jesteś pewien, że nie jesteś Mugolem?

Winning Moves Cluedo Dracula
118 zł

Nowość

Jedna z najpopularniejszych gier detektywistycznych wraca w edycji opartej na popularnej legendzie o hrabim Draculi. Twoim zadaniem będzie rozwiązanie zagadki śmierci młodej pokojówki Iriny, zamordowanej w tajemniczym zamku w Branie. Odkryj, kto, gdzie i jakim narzędziem dokonał zbrodni. Czy to sprawka samego hrabiego Draculi, który podobno powstał z martwych?

Winning Moves gra Cluedo Rick And Morty, wersja anglojęzyczna
135 zł

Nowość

Plany na portalową broń Ricka zostały skradzione! Od Ricka, Morty’ego, Summer, Jerry';ego, Beth i pana Poopybutthole zależy, czy je odzyskają. Muszą dowiedzieć się kto ukradł plany, gdzie są ukryte, i co zostało użyte do kradzieży. Gdy pomyślisz, że rozwiązałeś tajemnicę, wróć na Ziemię i odłóż plany z powrotem do sejfu Ricka.

Winning Moves gra Match Avengers
59 zł

Nowość

Jeśli lubisz ekscytujące gry, Match jest właśnie dla Ciebie! To gra, która zależy nie tylko od logicznego myślenia i sprytu, ale także od szczęścia! Podstawową zasadą gry jest połączenie 5 identycznych zdjęć w jednej linii, zanim przeciwnik odniesie sukces. Gra ma różowy wzór z motywem superbohaterów Avengers.

Winning Moves gra Match Paw Patrol
59 zł

Nowość

Jeśli lubisz ekscytujące gry, Match jest właśnie dla Ciebie! To gra, która zależy nie tylko od logicznego myślenia i sprytu, ale także od szczęścia! Podstawową zasadą gry jest połączenie 5 identycznych zdjęć w jednej linii, zanim przeciwnik odniesie sukces. Gra ma niebieski wzór z motywem postaci z Paw Patrol.

Winning Moves gra Mecz Harry Potter
59 zł

Nowość

Jeśli lubisz szybkie i ekscytujące gry, Mecz jest właśnie dla Ciebie! To świetna gra, która zależy nie tylko od logicznego myślenia i sprytu, ale także od szczęścia! Podstawową zasadą gry jest połączenie 5 identycznych zdjęć w jednej linii, zanim przeciwnik odniesie sukces. Ponadto cała gra ma niesamowity design z motywem postaci ze świata Harry'ego Pottera.

Winning Moves gra Monopoly DC Comics Retro, wersja anglojęzyczna
152 zł

Nowość

Specjalna edycja Monopoly DC Comics Retro jest pełna emocji, zwrotów akcji i, co najważniejsze, zabawy. Kupuj i wymieniaj wszystkich bohaterów komiksów i złoczyńców, którzy pojawili się w tym uniwersum. Stwórz drużynę z Supermanem, Batmanamem, a nawet legendarnym Jokerem. Odwiedź LexCorp lub Wayne Industries w grze. Stwórz strategię i wyrusz w drogę do zwycięstwa.

Winning Moves gra Monopoly The Big Bang Theory wersja angielska
152 zł

Nowość

Specjalna edycja Monopoly The Big Bang Theory jest pełna emocji, akcji i szczególnie doskonałej zabawy. Kupuj i odwiedź wszystkie interesujące miejsca, które pojawiły się w serialu. Odwiedź dom pani Wolowitz lub mieszkania Penny, Sheldona i Leonarda. Stwórz swoją strategię i wyrusz na drogę do zwycięstwa.

Winning Moves gra Pass the Pigs
51 zł

Nowość

Klasyczna gra w kości weryfikowana przez pokolenia powraca w nowej odsłonie. Rzuć prosiętami, poczekaj aż upadną, i policz swoje punkty zgodnie z ich pozycją. Zwycięzcą jest ten, który zdobędzie najwięcej punktów! Spróbuj pobić swoje rekordy w każdej, nowej grze.

Winning Moves Gra Pass the Pigs - party edition
67 zł

Nowość

Klasyczna gra w kości weryfikowana przez pokolenia powraca w nowej, imprezowej odsłonie. Rzuć prosiętami, poczekaj aż upadną, i policz swoje punkty zgodnie z ich pozycją i wartością na karcie. Zwycięzcą jest ten, który zdobędzie najwięcej punktów! Spróbuj pobić swoje rekordy w każdej, nowej grze.

Winning Moves gra Trivial Pursuit Friends wersja angielska
59 zł

Nowość

Zabawna gra w formie quizu, która sprawdzi Twoją wiedzę na temat kultowego serialu Przyjaciele, zawiera 600 pytań. Są one oparte na wszystkich 10 sezonach, a niektóre z nich wprowadzą w błąd nawet najbardziej oddanych fanów serialu. Karty można przechowywać w praktycznej walizce i zabierać ze sobą nawet w długie podróże.

Winning Moves gra Trivial Pursuit Rick & Morty wersja angielska
59 zł

Nowość

Zabawna gra w formie quizu, która sprawdzi Twoją wiedzę na temat kultowego serialu Rick i Morty, zawiera 600 pytań. Są one oparte na serialu telewizyjnym, a niektóre z nich wprowadzą w błąd nawet najbardziej oddanych fanów serialu. Karty można przechowywać w praktycznej walizce i zabierać ze sobą nawet w długie podróże.

Winning Moves gra Trivial Pursuit The Big Bang Theory wersja angielska
59 zł

Nowość

Zabawna gra w formie quizu, która sprawdzi Twoją wiedzę na temat kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu, zawiera 600 pytań. Są one oparte na pierwszych siedmiu sezonach, a niektóre z nich wprowadzą w błąd nawet najbardziej oddanych fanów serialu. Karty można przechowywać w praktycznej walizce i zabierać ze sobą nawet w długie podróże.

Winning Moves Mecz DC Comics
59 zł

Nowość

Jeśli lubisz szybkie i ekscytujące gry, Mecz jest właśnie dla Ciebie! To świetna gra, która zależy nie tylko od logicznego myślenia i sprytu, ale także od szczęścia! Podstawową zasadą gry jest połączenie 5 identycznych zdjęć w jednej linii, zanim przeciwnik odniesie sukces. Ponadto cała gra ma niesamowity design z motywem postaci ze świata DC Comics.

Winning Moves Mecz Gwiezdnych Wojen
59 zł

Nowość

Jeśli lubisz szybkie i ekscytujące gry, Mecz jest właśnie dla Ciebie! To świetna gra, która zależy nie tylko od logicznego myślenia i sprytu, ale także od szczęścia! Podstawową zasadą gry jest połączenie 5 identycznych zdjęć w jednej linii, zanim przeciwnik odniesie sukces. Ponadto cała gra ma niesamowity design z motywem postaci ze świata Gwiezdnych Wojen.

Winning Moves Mecz Kraina Lodu 2
59 zł

Nowość

Jeśli lubisz szybkie i ekscytujące gry, Mecz jest właśnie dla Ciebie! To świetna gra, która zależy nie tylko od logicznego myślenia i sprytu, ale także od szczęścia! Podstawową zasadą gry jest połączenie 5 identycznych zdjęć w jednej linii, zanim przeciwnik odniesie sukces. Ponadto cała gra ma niesamowity design z motywem postaci ze świata Krainy Lodu.

Winning Moves Mecz Super Mario
59 zł

Nowość

Jeśli lubisz szybkie i ekscytujące gry, Mecz jest właśnie dla Ciebie! To świetna gra, która zależy nie tylko od logicznego myślenia i sprytu, ale także od szczęścia! Podstawową zasadą gry jest połączenie 5 identycznych zdjęć w jednej linii, zanim przeciwnik odniesie sukces. Ponadto cała gra ma niesamowity design z motywem postaci ze świata Super Mario.

Winning Moves Monopoly Big Bang Theory
152 zł

Nowość

Monopoly Teoria Wielkiego Podrywu pozwoli Ci przenieść się do świata ulubionych bohaterów. Wybierz jeden z kolekcjonerskich pionków, symbolizujących każdego z bohaterów i przypomnij sobie najzabawniejsze momenty z serialu. Odwiedzaj różne zakątki słonecznej Pasadeny, takie jak Stołówka Wydziału Fizyki, Sklep z Komiksami czy dom Pani Wolowitz.

Winning Moves Monopoly Rick & Morty
152 zł

Nowość

Monopoly Rick i Morty pozwoli Ci przenieść się do świata ulubionych bohaterów. Wybierz jeden z kolekcjonerskich pionków, symbolizujących każdego z bohaterów i przypomnij sobie najzabawniejsze momenty z serialu. Podróżuj wraz z Rickiem i Mortym po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach.

Winning Moves puzzle Mario Kart Funracer 1000 elementów
42 zł

Nowość

Przenieś się do świata Mario Kart z tymi pięknymi, ilustrowanymi puzzlami. Dzięki tym niesamowitym puzzlom znajdziesz się w środku wyścigu między Mario a jego przeciwnikami. Ułożenie wszystkich 1000 elementów w jeden obrazek to prawdziwe wyzwanie dla każdego fana Mario Kart!

Winning Moves Trivial Pursuit Big Bang Theory
59 zł

Nowość

Przenieś się do słonecznej Pasadeny i wraz z sympatycznymi naukowcami przeżyj jeszcze raz ulubione momenty serialu. Sprawdź czy jesteś prawdziwym fanem Teorii Wielkiego Podrywu i zmierz się z wyjątkowym quizem składającym się aż z 600 pytań dotyczących ulubionego sitcomu. Przekonaj się czy pamiętasz szczegóły najzabawniejszych momentów i przetestuj swoich przyjaciół.

Winning Moves Trivial Pursuit Harry Potter Deluxe PL
59 zł

Nowość

Witajcie w Hogwarcie! Odpowiadajcie na pytania dotyczące czarnej magii, magicznych obiektów, artefaktów i zwierząt, znanych czarownic i czarodziejów, Hogwartu i innych lokacji oraz zaklęć. Czeka na was 1800 pytań podzielonych na 6 kategorii w tej nadzwyczajnej edycji gry Trivial Pursuit Harry Potter Deluxe. Kazdy Potteromaniak, niezależnie od wieku, może grać w te gre! Zbieraj trójkąty, zwiedzaj plansze i przygotuj się na test wiedzy o świecie Magii i Czarodziejstwa!

Winning Moves Trivial Pursuit Przyjaciele
59 zł

Nowość

Przenieś się do Nowego Jorku i wraz z Przyjaciółmi przeżyj jeszcze raz ulubione momenty serialu. Sprawdź czy jesteś prawdziwym fanem Przyjaciół i zmierz się z wyjątkowym quizem składającym się aż z 600 pytań dotyczących ulubionego sitcomu. Przekonaj się czy pamiętasz szczegóły najzabawniejszych momentów i przetestuj swoich przyjaciół.

Winning Moves zajmuje się tworzeniem i dystrybucją gier planszowych i karcianych.

Winning Moves zajmuje się tworzeniem i dystrybucją gier planszowych i karcianych.