2 produkty
Yate koc piknikowy Alu
5x

Yate koc piknikowy Alu

48 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duży koc piknikowy Yate Alu przyda się podczas rodzinnego wypoczynku na działce, plaży czy biwaku. Spodnia część została pokryta wodoodpornązmywalną folią PE, która odpowiednio izoluje od podłoża. Koc jest łatwy w składaniu i wygodny w transporcie.

Dostarcza MALL
Yate mata samopompująca Hiker
13x

Yate mata samopompująca Hiker

274 zł

Mata Yate Hiker o dużej wytrzymałości i grubości aż 25 mm zapewnia doskonałą izolację, jednocześnie dając komfort podczas spania. Mata jest ultralekka, wytrzymała i zapewnia ciepło w namiocie, nawet w trudnych warunkach. Dodatkowym atutem zastosowanego materiału są jego antypoślizgowe właściwości.

Dostarcza MALL

To czeska firma założona w 1991 roku, która powstała z myślą o dostarczaniu na krajowym rynku produktów przeznaczonych do aktywności outdoorowych i campingu. Nastawiona na rozwój firma, w miarę upływu czasu rozrosła się do wielkich rozmiarów i ewoluowała w markę sportową, która ma bardzo szeroką ofertę sprzedażową z różnych dziedzin. Dużym atutem jest połączenie przystępnej dla konsumenta ceny oraz wysokiej jakości i precyzji wykonania, aby sprostać wszelkim oczekowaniom klientów.

**Yate** skupia się przede wszystkim na jakości oraz funkcjonalności produktów, które powstają w celu udogodnienia, podniesienia komfortu i polepszenia warunków uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych, takich jak np. narciarstwo, wspinaczka lub jazda na rowerze.