Yves Saint Laurent

79 produktów
-15%
Yves Saint Laurent Rozjaśnianie korektor Peru (Touche Eclat) 2,5 ml (cień 02)

Yves Saint Laurent Rozjaśnianie korektor Peru (Touche Eclat) 2,5 ml

161 zł
136 zł

Gwiazda wśród gwiazd! Bestsellery korektor na świecie, używane przez czołowych artystów makijażu i można go znaleźć w torebce każda nowoczesna kobieta! Stał się sławny dzięki kombinacji kolorów i precyzyjnego zastosowania, lekkiej konsystencji i wyjątkowej zdolności do rozjaśniania skóry, i to natyc

Partner: Vivantis
-33%
Yves Saint Laurent Body Kouros - woda toaletowa 1 ml - próbka

Yves Saint Laurent Body Kouros - woda toaletowa

6 zł
4 zł

Yves Saint Laurent wydał Kouros  w 1981 roku, a o dziewiętnaście lat później przedstawia jeg następcę w takiej samej postaci, ale ze świeżej mieszanki. Wymieszał pikantny smak i klasyczne składniki. Body Kouros to doskonały wybór na ciepłe, słoneczne dni. .

Partner: Vivantis
Yves Saint Laurent Cinéma - woda perfumowana 90 ml

Yves Saint Laurent Cinéma - woda perfumowana

353 zł

Gwiezdnyperfum Cinema oddaje hołd pięknu, przyjemności i uwodzeniu. Zapach Cinema Yves Saint Laurent, ujawnia „Star” w każdej kobiecie. Spróbuj i pozwól oczarować się orientalno- owocowym zapachem, który przemieni Cię w tą najbardziej elegancką damę ze wszystkich.

Partner: Vivantis
-11%
Yves Saint Laurent Black Opium - woda perfumowana 30 ml

Yves Saint Laurent Black Opium - woda perfumowana

242 zł
213 zł

Uroczy, urzekający i pociągający, to Yves Saint Laurent Black Opium. Narkotyczny eliksir Black Opium łączy świeże nuty owoców i intensywnych przypraw. Pachnie soczystą gruszką, która jest wzbogacona pikantnym pieprzem. Delikatny zapach jaśminu łączy się z tonami cedru, słodkiej wanilii i paczuli.

Partner: Vivantis
-13%
Yves Saint Laurent La Nuit De L` Homme - balsam po goleniu 100 ml

Yves Saint Laurent La Nuit De L` Homme - balsam po goleniu

167 zł
144 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wieczór na pewno jest właściwym czasem na elegancki i zmysłowy zapach, w szczególności w odniesieniu do tajemniczego aromatu YSL La Nuit De L´Homme. To trzeci zapach z wyrafinowanej kolekcji L´Homme.

Partner: Vivantis