Zapf Creation Sally, 63 cm
197 zł 179 zł

Lalka Sally jest świetnym przyjacielem do zabawy, przytulania i dzielenia się sekretami. Lalka lubi swobodny styl, a dzięki swoim rozmiarom może również przymierzać prawdziwe ubrania dla dzieci. Jej ulubiona koszulka ma długie rękawy oraz kolorowy nadruk jednorożca i tęczy. Koszulka łączy się z różowymi balerinami i wesołymi nadrukami. Długie blond włosy świetnie nadają się do wymyślania nowych fryzur.

Zapf Creation Dolly Moda koszulka w zestawie z tiulową spódnicą 43 cm
55 zł

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Biała koszulka jest ozdobiona jednorożcem z kolorową grzywą, a pięknie plisowana spódnica tiulu jest pełna kolorowych kropek.

Zapf Creation Dolly Moda Odzież przeciwdeszczowa 43 cm
65 zł

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Zestaw idealnie sprawdzi się w deszczowe dni! Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Niebieskie spodnie z czerwoną naszywką na kolanach i ładny żółty płaszcz przeciwdeszczowy ozdobiony niebieskimi kroplami to właściwy wybór dla zabawy nawet przy złej pogodzie.

Zapf Creation Dolly Moda Śpioszki 43 cm
55 zł

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Opalizujące śpioszki tęczowe są właściwym wyborem do wylegiwania się w domu. Z boku posiadają kolorowe frędzle.

Zapf Creation Dolly Moda Śpioszki z czapką 43 cm
55 zł

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Zestaw idealnie sprawdzi się w deszczowe dni! Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Fioletowe spodnie robione na drutach z wizerunkiem kucyka to właściwy wybór na popołudnie z przyjaciółmi. Dołączona jest również koszulka z turkusowymi kropkami i fioletową czapką.

Zapf Creation Dolly Moda Spodnie i bluza 43 cm
55 zł

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Niebieskie spodnie z pasiastą naszywką na kolanach i koszulka z zabawnym nadrukiem to właściwy wybór do zabawy w domu i na placu zabaw.

Zapf Creation Dolly Moda Zestaw 43 cm
55 zł

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Zestaw idealnie sprawdzi się w deszczowe dni! Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Dzianinowa sukienka z wizerunkiem króliczka ozdobiona kokardą i czerwonym swetrem z kolorowymi kropkami, jest to właściwy wybór na imprezę z przyjaciółmi.

Zapf Creation koszulka w zestawie z tiulową spódnicą Dolly Moda 36 cm
55 zł

W ubraniach Dolly Moda Twoja lalka zawsze będzie bawić się świetnie. Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw będzie leżał świetnie na lalkach w rozmiarze 34 – 38 cm. Biała koszulka jest ozdobiona jednorożcem z kolorową grzywą, a pięknie plisowana spódnica tiulowa jest pełna kolorowych kropek.

Zapf Creation lalki LIL' SNAPS (1.seria), 14 rodzajów
46 zł 27 zł

LIL‘ SNAPS to pakiety pełne niespodzianek, które w zabawny sposób łączą lalki i biżuterię. Zmień głowę lalki, tułów i nogi, aby stworzyć zupełnie nową postać. Niebieskie kręcone włosy, ciało z tęczową koszulką i rockowe buty. A może zupełnie coś innego? Połącz poszczególne części lalki i pokaż tak swój nastrój! Nie można wybrać indywidualnego wariantu koloru ani lalki. Wysyłane według stanu magazynowego.

Zapf Creation lalki LIL' SNAPS (2.seria), 15 rodzajów
46 zł

LIL‘ SNAPS to pakiety pełne niespodzianek, które w zabawny sposób łączą lalki i biżuterię. Zmień głowę lalki, tułów i nogi, aby stworzyć zupełnie nową postać. Głowa z włosami ozdobiona kwiatową opaską, ciało z długim płaszczem i błyszcząca spódnica. A może zupełnie coś innego? Połącz poszczególne części lalki i pokaż tak swój nastrój! Nie można wybrać indywidualnego wariantu koloru ani lalki. Wysyłane według stanu magazynowego.

Zapf Creation zawieszki LIL' SNAPS (2.seria), 15 rodzajów
25 zł

LIL‘ SNAPS to pakiety pełne niespodzianek, które w zabawny sposób łączą lalki i biżuterię. Jednorożec na piórniku, łabędź przy kluczach, niedźwiedź polarny na pasku lub serce na bransoletce. Zmieniaj zawieszki dokładnie według Twojego nastroju! Nie można wybrać indywidualnego wariantu koloru ani lalki. Wysyłane według stanu magazynowego.