Zapf Creation Sally, 63 cm
197 zł

Lalka Sally jest świetnym przyjacielem do zabawy, przytulania i dzielenia się sekretami. Lalka lubi swobodny styl, a dzięki swoim rozmiarom może również przymierzać prawdziwe ubrania dla dzieci. Jej ulubiona koszulka ma długie rękawy oraz kolorowy nadruk jednorożca i tęczy. Koszulka łączy się z różowymi balerinami i wesołymi nadrukami. Długie blond włosy świetnie nadają się do wymyślania nowych fryzur.

Zapf Creation Dolly Moda Odzież przeciwdeszczowa 43 cm
65 zł

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Zestaw idealnie sprawdzi się w deszczowe dni! Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Niebieskie spodnie z czerwoną naszywką na kolanach i ładny żółty płaszcz przeciwdeszczowy ozdobiony niebieskimi kroplami to właściwy wybór dla zabawy nawet przy złej pogodzie.

Zapf Creation Dolly Moda Śpioszki z czapką 43 cm
55 zł

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Zestaw idealnie sprawdzi się w deszczowe dni! Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Fioletowe spodnie robione na drutach z wizerunkiem kucyka to właściwy wybór na popołudnie z przyjaciółmi. Dołączona jest również koszulka z turkusowymi kropkami i fioletową czapką.

Zapf Creation Dolly Moda Śpioszki 43 cm
55 zł

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Opalizujące śpioszki tęczowe są właściwym wyborem do wylegiwania się w domu. Z boku posiadają kolorowe frędzle.

Zapf Creation Dolly Moda Spodnie i bluza 43 cm
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Niebieskie spodnie z pasiastą naszywką na kolanach i koszulka z zabawnym nadrukiem to właściwy wybór do zabawy w domu i na placu zabaw.

Zapf Creation Dolly Moda Zestaw 43 cm
55 zł

Zawsze świetnie się bawisz w ubraniach Dolly Moda. Zestaw idealnie sprawdzi się w deszczowe dni! Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw może być użyty do pożyczenia innym lalkom w rozmiarze 39 – 46 cm. Dzianinowa sukienka z wizerunkiem króliczka ozdobiona kokardą i czerwonym swetrem z kolorowymi kropkami, jest to właściwy wybór na imprezę z przyjaciółmi.

Zapf Creation koszulka w zestawie z tiulową spódnicą Dolly Moda 36 cm
55 zł

W ubraniach Dolly Moda Twoja lalka zawsze będzie bawić się świetnie. Dzięki wygodnemu krojowi, ten zestaw będzie leżał świetnie na lalkach w rozmiarze 34 – 38 cm. Biała koszulka jest ozdobiona jednorożcem z kolorową grzywą, a pięknie plisowana spódnica tiulowa jest pełna kolorowych kropek.