Postershop Wiszący znak Warning! Genius at Work
29 zł 25 zł

Raty 10x0 %

Znak Postershop wiszący Warning! Genius at Work jasno określi kto znajduje się za drzwiami. Wykonany jest z blaszki a jego rozmiary wynoszą 20 × 10 cm.

Postershop Blaszany pojemnik Wonder Cookies
35 zł 34 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Blaszany pojemnik Postershop Wonder Cookies wyposażony w pokrywkę, która chroni zawartość przed pyłem i innymi nieczystościami. Idealny do przechowywania drobiazgów lub jako praktyczny prezent.

Postershop Blaszany pojemnik z klipsem Coca-Cola
38 zł

Raty 10x0 %

Blaszany pojemnik Postershop Coca-Colazamyka się za pomocą klipsa co zapewnia szczelność. Idealny do przechowywania drobnych przedmiotów lub żywności takich jak makaron, płatki lub cukier.

Postershop Blaszany znak Beware of the Dog
29 zł 25 zł

Raty 10x0 %

Blaszany znak Postershop Beware of the Dog umieszczony na drzwiach do domu poinformuje kto znajduje się za drzwiami. Wymiary znaku to 20 × 15 cm.

Postershop Metalowa tabliczka 25x50 cm BMW Garage
78 zł 65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowa tabliczka 25×50 cm BMW Garage w stylu retro to oryginalny upominek dla miłośnika samochodów. Wykonana z trwałego metalu odpornego na wgniecenia.

Postershop Metalowa tabliczka Coffee
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowa tabliczka o wielkości 20×30 cm najbardziej będzie pasować do kuchni czy jadalni w pobliżu automatu do kawy. Jej wykonanie z efektem już używanej tabliczki z niej czyni nowoczesny dodatek wnętrz.

Postershop Metalowa tabliczka Hotel Mama
29 zł 25 zł

Raty 10x0 %

Metalowa tabliczka Postershop Hotel Mama informuje, kto jest gospodarzem domu. Tabliczka wykonana jest z metalu a jej rozmiary wynoszą 20 × 15 cm. Dzięki czterem wywierconym otworom można ją bez trudu powiesić.

Postershop Metalowa tabliczka Lawenda
51 zł

Raty 10x0 %

Metalowa tabliczka Lawenda do powieszenia w stylowo urządzonej kuchni. Spodoba się nie tylko miłośnikom Prowansji i jej symbolu – lawendowych pól.

Postershop Metalowa tabliczka WINE
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowa tabliczka WINE z kieliszkiem czerwonego wina i z przewodnikiem po najpopularniejszych szczepach. Doskonała dekoracja do stylowego lokalu lub klimatycznie urządzonej jadalni.

Postershop Metalowy obrazek: Kawasaki Parking Only
73 zł 54 zł

Raty 10x0 %

Metalowy obrazek Kawasaki Parking Only, wykonany z wysokiej jakości blachy z ramką, wyczaruje atmosferę wyścigów, gdziekolwiek zostanie powieszony. Design od marki Postershop w czarno – białym kolorze, z wyraźnym, czerwonym detalem. Wymiary obrazka wynoszą 30 × 40 cm.

Postershop Metalowy obrazek: Vespa Garage
73 zł 54 zł

Raty 10x0 %

Metalowy obrazek Vespa jest wykonany z wysokiej jakości blachy z ramką w ciemnoniebieskim kolorze od marki Postershop. Ozdobi każde miejsce, w którym zawiśnie. Obrazek ma wymiary 40 × 30 cm.

Postershop Obrazek metalowy: Best Cheeseburger in Town
47 zł 32 zł

Raty 10x0 %

Nietuzinkowa dekoracja ścienna wykonana jest z wysokiej jakości blachy z ramą, która tworzy idealną powierzchnię. Obrazem ma cztery otwory dla wygodnego wieszania. Postershop obrazek metalowy: Best Cheeseburger in Town będzie stylowym dodatkiem nie tylko do mieszkania. Zawieś kawałek Ameryki w swoim domu!

Postershop ozdoba ścienna: Mercedes-Benz 300 SL
52 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyjątkowa dekoracja ścienna wykonana jest z wysokiej jakości blachy z połyskiem, która tworzy plastyczną powierzchnię. Znak ma 4 otwory, które ułatwiają przymocowanie do ściany. Plakietka Postershop: Mercedes-Benz 300 SL to odpowiednia dekoracja dla miłośników samochodów.

Postershop plakietka emaliowana 20x30 cm, Beware
100 zł

Raty 10x0 %

Zabawna plakietka emaliowana marki Postershop przedstawia komunikat Beware of the Cat, który przywita każdego wchodzącego do mieszkania gościa. Wymiary banera to 20 × 30 cm.

Postershop plakietka wisząca Welcome
30 zł 25 zł

Raty 10x0 %

Wisząca plakietka marki Postershop przedstawia komunikat Welcome, który przywita każdego wchodzącego do mieszkania gościa. Wymiary banera to 20 × 10 cm.

Postershop pojemnik z motywem - Vespa (The Italian Classic)
46 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny pojemnik z motywem Vespy wykonany z wysokiej jakości materiału z atrakcyjnym plakatowym designem. Dzięki interesującemu nadrukowi będzie służyć nie tylko jako pojemnik do przechowywania żywności i innych przedmiotów, ale także jako gustowna ozdoba.

Postershop Puszka Harley-Davidson
43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puszka Harley-Davidson to dobry pomysł na prezent dla miłośnika słynnych motocykli. Dzięki szczelnie zamykanej pokrywie jest idealna do przechowywania skarbów i ulubionych drobiazgów.

Postershop puszka L Coffee Firts
45 zł

Raty 10x0 %

Blaszana puszka Postershop Coffee Firts z ciekawym motywem, jest przeznaczona do przechowywania ulubionych ziaren kawy. Może być wykorzystana także, jako pojemnik na przekąski lub małe przedmioty.

Postershop Puszka retro XL Cats and Kittens
36 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puszka retro XL Cats and Kittens będzie stylowym prezentem dla wielbicieli kotów. O pojemności 4 litry, ze szczelnym zamknięciem, idealna do przechowywania różnych drobiazgów.

Postershop Puszka - Vespa
42 zł 34 zł

Raty 10x0 %

Puszka – Vespa to stylowy dodatek do każdego domu i garażu. Stworzona przez markę Postershop z wysokiej jakości blachy z logo Vespa na wieku i drobnymi ilustracjami skuterów po bokach. Odpowiednia do przechowywania najpotrzebniejszych drobiazgów.

Postershop Puszka Retro Service & Repair
35 zł

Raty 10x0 %

Retro puszka Service & Repair będzie doskonałym prezentem dla małego i dużego majsterkowicza. Idealna nie tylko do przechowywania narzędzi w garażu.

Postershop Skarbonka Volkswagen
31 zł

Raty 10x0 %

Metalowa skarbonka już tylko swym motywem motywuje do odkładania pieniążków na drobne poprawki czy ulepszenia waszego cacka na czterech kółkach. Skarbonka posiada pokrywę, którą można usunąć,więc skarbonkę można kiedykolwiek bez zniszczenia wypróżnić.

Postershop Tabliczka BMW Parking Only 15x20cm
32 zł

Raty 10x0 %

Blaszana tabliczka BMW Parking Only z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom motoryzacji. Idealna do powieszenia zarówno w garażu, jak i na ścianie w pokoju.

Postershop Termometr Coca-Cola
50 zł

Raty 10x0 %

Termometr Postershop Coca-Cola określi temperaturę na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Posiada wysokość **28 cm i szerokość 6,5 cm.

Postershop Termometr Harley-Davidson Genuine
50 zł

Raty 10x0 %

Termometr Harley-Davidson Genuine w stylu retro w sam raz do pokoju miłośnika słynnych motorów. O wymiarach 28 × 6 cm, może być stosowany również na dworze.

Postershop Termometr - Route 66 (Bike Map)
47 zł 32 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalny retro termometr ze stopniami w skali Celsjusza lub Fahrenheita jest wykonany z wysokiej jakości blachy metalowej. Ma dwa otwoty, umożliwiające wygodne dopasowanie do ściany. Posterhop Termometr – Route 66 (Bike Map) jest odpowiedni zarówno na zewnątrz, jak i do pomieszczeń.

Postershop termometr Volkswagen
43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Termometr Volkswagen marki Postershop35 centymetrach wysokości jest przeznaczony do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Został wykonany z blachy z popularnym motywem retro starego samochodu Volkswagen T1.

Postershop Wiszący znak Don't Panic. We Have Wi-Fi
29 zł 25 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Znak Postershop Don't Panic. We Have Wi-Fi z zabawnym napisem pomysłowo ogłosi dostępność Wi-Fi w kawiarni czy restauracji. Wykonany jest z blaszki a jego rozmiary wynoszą 20 × 10 cm.

Postershop Wiszący znak VIP Exclusive
29 zł 25 zł

Raty 10x0 %

Znak Postershop VIP Exclusive jasno określa swoim napisem dla kogo przeznaczone jest dane miejsce. Wykonany jest z blachy i wyposażony w cztery dziurki do umieszczenia sznurka i powieszenia. Wymiary znaku to 20 × 10 cm.

Postershop Zestaw magnesów BMW 3
38 zł

Raty 10x0 %

Zestaw magnesów Postershop BMW 3 dostarczony jest w opakowaniu upominkowym, stanowi więc idealny prezent dla wszystkich miłośników tej marki samochodowej. Swoje zastosowanie znajdzie także w domu, na przykład na lodówce do powieszenia listy zakupów.

Postershop Metalowy obrazek: Bicycle (Freedom Machine)
52 zł

Raty 10x0 %

Jeśli należysz do grona zwolenników nostalgicznego designu, z pewnością spodoba Ci się metalowy obrazek Bicycle (Freedom Machine), który zachwyca barwnym designem z ramką, ale i wysoką jakością materiałów i wykonania. Wymiary obrazka marki Postershop wynoszą 30 × 20 cm.

Postershop Metalowy obrazek: Vespa The Italian Classic
47 zł 35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowy obrazek Vespa The Italian Classic wykonany z wysokiej jakości blachy z ramką, w wyraźnych kolorach, od marki Postershop. Obrazek ma wymiary 20 × 30 cm i przedstawia stylowy skuter Vespa na tle barw włoskiej flagi.

TimeLife Dekoracyjna skrzynka dla miłośników piwa 35cm
50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dekoracyjna skrzynka niewątpliwie ucieszy każdego miłośnika piwa. Przez górny otwór możesz kolekcjonować nakrętki od szklanych butelek. Szklana pokrywa ułatwia przegląd Twojej kolekcji. Szafka przeznaczona jest do zawieszenia na ścianie. Idealna jako prezent urodzinowy!