Beauty Relax Ultimate masażu Cavimax Ultimate

Beauty Relax Ultimate masażu Cavimax Ultimate

Nr.: 100054016102
Sprzedaż partnerska
Cavimax Ultimate to nowoczesne urządzenie do modelowania sylwetki za pomocą fal ultradźwiękowych. Wyjątkowość w porównaniu z urządzeniami podobnego typu polega na możliwości dozowania mocy. Dzięki temu zmierzysz się na ciele o różnej grubości podskórnej tkanki tłuszczowej. Pełny opis
1 312 zł
Z VAT + KGO
Darmowa dostawa
Partner: Vivantis

W magazynie partnera 2 sztuki

22.09.2021 - 23.09.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100054016102

Opis

Cavimax Ultimate to nowoczesne urządzenie do modelowania sylwetki za pomocą fal ultradźwiękowych. Wyjątkowość w porównaniu z urządzeniami podobnego typu polega na możliwości dozowania mocy. Dzięki temu zmierzysz się na ciele o różnej grubości podskórnej tkanki tłuszczowej. Wydajne dawkowanie jest bardzo ważne, aby osiągnąć pożądane wyniki odchudzania. Ultra fale dźwiękowe są przekazywane do ciała za pomocą aplikatora o dużej powierzchni styku. Stosować na następujące partie ciała: ramiona, brzuch, pośladki, wewnętrzna i zewnętrzna strona ud, łydki. Tłumi objawy cellulitu.

Obszary zastosowań
Ramiona, brzuch, biodra, zewnętrzne i wewnętrzne uda, pośladki, łydki.

Modelowanie sylwetki za pomocą kawitacji ultradźwiękowej
Głowica aplikacyjna o dużej powierzchni styku generuje fale ultradźwiękowe, które aktywnie stymulują tkankę tłuszczową. Zerwana zostaje integralność komórki tłuszczowej i uwalnia się tłuszcz. Uwolniony tłuszcz jest rozkładany na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe. Glicerol służy jako źródło energii, a kwasy tłuszczowe trafiają do wątroby, gdzie są przetwarzane jako normalne kwasy tłuszczowe z pożywienia i wydalane z organizmu w naturalny sposób. Usunięty tłuszcz nie wraca do tkanki. Ultra dźwięk kawitacyjny jest bezbolesny, nieinwazyjny, delikatny, skuteczny i co najważniejsze trwały sposób usuwania tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu i wygładzenie skóry.

Parametry Technic

Zakres częstotliwości: od 40 do 60 KHz
Moc: 60 W.
Wymiary: 34 × 26 × 10 cm
Waga: 2,4 kg

Nieruchomości:

  • wibrator,
  • do modelowania sylwetki,
  • pracuje na falach ultradźwiękowych,
  • tłumi cellulit,
  • redukuje komórki tłuszczowe,
  • bezpieczne i bezbolesne użytkowanie,
  • wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej,
  • nadaje się do użytku domowego i komercyjnego.
Jak używać:Używaj zgodnie z instrukcją.