Silk'n Kameralne wellness do użytku domowego Tightra

Silk'n Kameralne wellness do użytku domowego Tightra

Nr.: 100004361420
Sprzedaż partnerska
Przedstawiamy naukowy przełom w intymnym leczeniu kobiet! Naukowcy Silk´n opracowali urządzenie do użytku domowego, które wykorzystuje dwubiegunową energię wysokiej częstotliwości. Po porodzie lub zmianach hormonalnych, takich jak menopauza, intymne części kobiety mogą ulec zmianie wzrokowej. Pełny opis
1 887 zł
Z VAT + KGO
Partner: Vivantis

Towar wycofany z oferty

Towar partnera Vivantis

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.

Nr.: 100004361420

Opis

Przedstawiamy naukowy przełom w intymnym leczeniu kobiet! Naukowcy Silk´n opracowali urządzenie do użytku domowego, które wykorzystuje dwubiegunową energię wysokiej częstotliwości.

Po porodzie lub zmianach hormonalnych, takich jak menopauza, intymne części kobiety mogą ulec zmianie wzrokowej. Wiotkie usta, osłabione ściany pochwy, zmniejszona przyjemność z uprawiania seksu, wysychanie lub wyciekanie moczu mogą powodować niepokój. Rewolucyjny Silk´n Tightra wykorzystuje sprawdzoną klinicznie i sprawdzoną dwubiegunową energię o częstotliwości radiowej, która jest w stanie złagodzić te objawy.

Klinicznie udowodniono, że ta dwubiegunowa energia o częstotliwości radiowej działa na tkankę zawierającą kolagen. To urządzenie może wzmocnić i utrwalić wewnątrz i na zewnątrz pochwy, a także mięśnie dna miednicy. Kobiety, które próbowały Silk´n Tightra zaobserwowały ogólny wzrost funkcji seksualnych i przyjemności. Często są też szczęśliwsi i szczęśliwsi dzięki zewnętrznemu wyglądowi ich intymnej części. Aplikacja jest bezpieczna i całkowicie bezbolesna.

Jak to działa - Bi-polarna energia o wysokiej częstotliwości jest już powszechnie stosowana przez kobiety zajmujące się zdrowiem w celu wymiany operacji. W tych bipolarnych terapiach RF wykonywanych przez lekarzy przywraca się tkankę pochwy, zwiększa się przepływ krwi, tworzą się nowe włókna elastyny i kolagenu, kurczą się mięśnie miednicy, a wargi sromowe są napinane i wzmacniane.

Został opracowany specjalnie do użytku domowego i zawiera wiele ważnych mechanizmów bezpieczeństwa. 16 wbudowanych czujników temperatury mierzy temperaturę skóry podczas użytkowania i zapewnia, że temperatura skóry nigdy nie przekracza 42–43 ° C, a skóra nie przegrzewa się. Ponadto Silk´n Tightra jest wyposażony w czujnik dotykowy, który zapewnia, że urządzenie działa tylko w dobrym kontakcie ze skórą. Dostępny jest czujnik ruchu, który chroni zewnętrzną tkankę pochwy przed przegrzaniem, aby zapobiec nagrzewaniu, gdy końcówka Tightry nie porusza się po skórze. Wreszcie, ważna funkcja automatycznego wyłączania, która wyłącza urządzenie po 20 minutach użytkowania.

Silk´n Tightra zawiera również tubkę żelową Silk´n Intimate. Ten żel zapewnia przewodność potrzebną dla energii Bi-Polar RF i można go kupić później.

Łatwe ładowanie i przechowywanie – Istnieją dwa sposoby ładowania urządzenia za pomocą kabla USB i wtyczki dołączonej do Silk´n Tightra: za pomocą komputera lub gniazdka. Po pełnym naładowaniu możesz korzystać z Silk´n Tightra przez 20 minut. Silk´n Tightra ma kosmetyczny futerał, w którym można łatwo przechowywać urządzenie i dostarczone akcesoria.

Funkcje:

  • Pomaga przywrócić poczucie własnej wartości i zwiększyć satysfakcję seksualną
  • wzmacnia tkankę zawierającą kolagen
  • Poprawa funkcji seksualnych i uczuć w strefie intymnej kobiet
  • Pomaga zapobiegać lekkiemu wyciekowi moczu
  • widoczne wyniki w ciągu zaledwie 4 tygodni
  • bezpieczne i bezbolesne, nieinwazyjne leczenie,
  • łatwy w użyciu.

 

Jak korzystać:

Przed użyciem Silk´n Tightra należy uważnie przeczytać instrukcję obsługi. Przed użyciem ważne jest użycie dostarczonego Silk´n Intimate Gel. Ten żel zapewnia przewodnictwo potrzebne do zastosowania energii RF Bi-Polar.