frei öl Oczyszczanie oleju i maski (maska-Oczyszczanie oleju) 100 ml

Marka: frei öl Nr katalogowy: 100002395780
frei öl Oczyszczanie oleju i maski (maska-Oczyszczanie oleju) 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 14.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

frei öl Oczyszczanie oleju i maski (maska-Oczyszczanie oleju) 100 ml

Oczyszczanie olej zawierający naturalne oleje głęboko oczyszczają skórę, doskonale wolne od zanieczyszczeń i wodoodpornym makijażu i promuje również funkcję detoksykacji skóry. Pozostawia skórę idealnie czyste i jasne. Olej może być stosowany nie tylko do czyszczenia skóry, ale również jako maską. Pełny opis

70

70 zł z VAT 82 zł, oszczędzasz 12 zł (14 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Oczyszczanie olej zawierający naturalne oleje głęboko oczyszczają skórę, doskonale wolne od zanieczyszczeń i wodoodpornym makijażu i promuje również funkcję detoksykacji skóry. Pozostawia skórę idealnie czyste i jasne. Olej może być stosowany nie tylko do czyszczenia skóry, ale również jako maską.

Składniki aktywne:

  • olej jojoba,
  • oleju migdałowego,
  • olej słonecznikowy.

cechy:

  • hloubově oczyszcza skórę.
  • Usuwa zanieczyszczenia nawet wodoodporny makijaż,
  • rozjaśnia,
  • odtruwa
  • wzmacnia skórę,
  • nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
Jak korzystać:

Nałożyć na czystą skórę 4–5 pumpiček dla skóry suchej i delikatnie masować. Unikać okolic oczu. dokładnie spłukać letnią wodą. Stosować rano i wieczorem. Zastosowanie jako maska ​​dla skóry suchej, delikatnie wmasować i pozostawić na 5 minut. Następnie przemyć letnią wodą.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%