Kocostar Odświeżająca (Slice Sheet Mask) 20 ml

Marka: Kocostar Nr katalogowy: 100002398070

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 14.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Kocostar Odświeżająca (Slice Sheet Mask) 20 ml

Watermelon Mask Watermelon ma na celu natychmiastowe odświeżenie i nawilżenie skóry. Ugaśnie pragnienie twojej suchej skóry. Ekstrakt z arbuza odmładza skórę i zapewnia intensywne nawilżanie. W tym samym czasie ta maska ​​łagodzi podrażnioną skórę. Pełny opis

15

15 zł z VAT 18 zł, oszczędzasz 3 zł (16 %)
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Watermelon Mask Watermelon ma na celu natychmiastowe odświeżenie i nawilżenie skóry. Ugaśnie pragnienie twojej suchej skóry. Ekstrakt z arbuza odmładza skórę i zapewnia intensywne nawilżanie. W tym samym czasie ta maska ​​łagodzi podrażnioną skórę.

Funkcje:

  • nawilża skórę,
  • odświeża ją,
  • uspokoić się.
Jak korzystać:

Oczyść Pleť i nałóż plasterki maski bezpośrednio na czystą, suchą skórę twarzy, szyi lub ciała. Pozostaw na 15–30 minut, następnie weź plasterki i delikatnie masuj nadmiar serum w skórze.

Pakowanie:

Zawiera 12 plasterków.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%