Kocostar Regeneracja tkanina maska na twarz (Bird´s Nest Silk Fiber Mask) 25 ml

Marka: Kocostar Nr katalogowy: 100002398069

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Kocostar Regeneracja tkanina maska na twarz (Bird´s Nest Silk Fiber Mask) 25 ml

Regenerujący Nest Facial Mask włókienniczych Ptasie Silk Fiber Mask jest ysoce jakości maseczki z Kocostar, które upiększają naturalny sposób. Traktuj swoją skórę jak salon dzięki tej wyjątkowej masce. Pełny opis

17

17 zł z VAT 20 zł, oszczędzasz 3 zł (15 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Regenerujący Nest Facial Mask włókienniczych Ptasie Silk Fiber Mask jest ysoce jakości maseczki z Kocostar, które upiększają naturalny sposób. Traktuj swoją skórę jak salon dzięki tej wyjątkowej masce.

Substancje aktywne:

  • Ekstrakt z eukaliptusa – intensywnie regeneruje skórę i łagodzi napięcie, dzięki antyseptycznym właściwościom zapobiega zanieczyszczeniom.

Funkcje:

  • regeneruje skórę,
  • wyzwala napięcie,
  • efekty antyseptyczne,
  • łatwy w użyciu.
Jak korzystać:

Załóż maskę na suchą i czystą twarz. Pozostaw na 20–25 minut, następnie delikatnie wyciągnij maskę. Wrzuć gruz na twarz, szyję i dekolt i delikatnie masuj.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%