Kocostar (Slice Sheet Mask) 20 ml

Marka: Kocostar Nr katalogowy: 100002398088

Sprzedaż partnerska

Kocostar (Slice Sheet Mask) 20 ml

Maska ogórkowa przeznaczona jest do intensywnego nawilżenia i uspokojenia z powodu witaminy C. Ogórki, ze względu na wysoką zawartość wody, są idealnym środkiem nawilżającym, ponieważ intensywnie odświeżają skórę. Dzięki aminokwasom zawartym w ogórku maska ​​pomaga rozjaśnić skórę i nawilżyć skórę. Pełny opis

21

21 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Maska ogórkowa przeznaczona jest do intensywnego nawilżenia i uspokojenia z powodu witaminy C. Ogórki, ze względu na wysoką zawartość wody, są idealnym środkiem nawilżającym, ponieważ intensywnie odświeżają skórę. Dzięki aminokwasom zawartym w ogórku maska ​​pomaga rozjaśnić skórę i nawilżyć skórę.

Funkcje:

  • nawilża skórę,
  • dają jej świeżość,
  • rozjaśnić skórę,
  • wiążą wilgoć w skórze,
  • opakowanie zawiera 12 plastrów.
Jak korzystać:

Oczyść Pleť i nałóż plasterki maski bezpośrednio na czystą, suchą skórę twarzy, szyi lub ciała. Pozostaw na 15–30 minut, następnie weź plasterki i delikatnie masuj nadmiar serum w skórze.

Pakowanie:

Zawiera 12 plasterków.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%