Soaphoria Kosmetyk naturalny Marokańska gliny (gliny Maroccan użytku kosmetycznego stosowania) 150 g

Marka: Soaphoria Nr katalogowy: 100002394328

Sprzedaż partnerska

Soaphoria Kosmetyk naturalny Marokańska gliny (gliny Maroccan użytku kosmetycznego stosowania) 150 g

Suszonymi marokańska glinka jest bogata w naturalne minerały i doskonale oczyszcza skórę i pozbywa się martwych komórek skóry. Daje elastyczność skóry, nawilżenie i odżywienie. Staje się miękka i elastyczna. Pełny opis

39

39 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100002394328

Pełny opis

Opis produktu

Suszonymi marokańska glinka jest bogata w naturalne minerały i doskonale oczyszcza skórę i pozbywa się martwych komórek skóry. Daje elastyczność skóry, nawilżenie i odżywienie. Staje się miękka i elastyczna.

cechy:

  • oczyszczone
  • odtruwa
  • Poprawia wygląd skóry,
  • odżywia
  • Firmy,
  • szczególnie dla skóry tłustej.
Jak korzystać:

Wymieszać 1–2 łyżeczki wody i nałożyć na twarz. Pozostawić na 5–10 minut i spłukać. Użyj 1 tydzień.

Uwaga:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub mrozu. Nie stosować na otwarte rany. Unikaj okolic oczu. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą przez co najmniej 15 minut bez przerwy z wewnętrznego narożnika na zewnątrz (w przypadku soczewek kontaktowych należy je wcześniej usunąć). W przypadku wystąpienia podrażnienia, zasięgnąć porady lekarza.

Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie tak zwanego testu płatkowego, tj. Nałożenie i przetestowanie produktu kosmetycznego pod kątem jego tolerancji na małe obszary skóry, najlepiej na nadgarstku i odczekanie przez 24 godziny. Ta metoda może zapobiec wystąpieniu reakcji alergicznych i nadwrażliwości na produkt. Jeśli reakcja alergiczna wystąpi po aplikacji, przemyj powierzchnię skóry letnią wodą. Natychmiast przestań korzystać z produktu. Jeśli reakcja alergiczna utrzymuje się przez dłuższy czas, należy zwrócić się o pomoc lekarską.

kompozycja:
Rhassoul *
Certyfikowany składnik ekologiczny
100% ekologiczny produkt

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ naturalne