Le Chaton Nawilżające Facial Mask 100 g

Marka: Le Chaton Nr katalogowy: 100002387042

Sprzedaż partnerska

Le Chaton Nawilżające Facial Mask 100 g

Maska jest bardzo nadaje się do nawilżania skóry na twarzy, ale również do uwodnienia wokół oczu i ust. Przeznaczony do leczenia skóry odwodnionej. Pełny opis

68

68 zł z VAT

Nr katalogowy: 100002387042

Pełny opis

Opis produktu

Maska jest bardzo nadaje się do nawilżania skóry na twarzy, ale również do uwodnienia wokół oczu i ust. Przeznaczony do leczenia skóry odwodnionej.

składniki aktywne

  • Masło z mleka koziego – ma korzystny wpływ na skórę, która nawilża odżywia i zmiękcza.
  • hydrolizowane białko mleka – przyczynia się do hydratacji skóry, zapobiega wysychaniu, regeneruje i zmiękcza skórę, a także zapobiega zmarszczek.

Efekty:

  • nawilża,
  • regeneruje,
  • redukuje zmarszczki.

Zalety:

  • Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej i problematyczne.
Jak korzystać:

Stosuje się w miarę potrzeby na oczyszczoną skórę i pozostawić na 20 minut. Wchłoniętej resztki maski są usuwane z wilgotną gąbką lub wacikiem.

Reflektory:

Przed aplikacją, zalecamy maskować peelingu .

Zaleca się połączyć z innymi produktami z Le Chaton .

Oferujemy marki i La Chevre od tego samego producenta.

Uwaga:

Zalecenia i ostrzeżenia od dostawcy: konieczne jest, aby wycisnąć dozownik do uwolnienia pęcherzyków powietrza. Jeśli nie uda się pomóc uwolnić dozowniki kieszeni powietrza zwykle jeden na spodzie urządzenia znajduje się mały otwór, który może uwolnić pęcherzyki powietrza szybciej. Na przykład, otwarcie go przez długi igły (matowe części) i popychając dno przesuwne. To powinno zwolnić kieszeń powietrzu, a następnie szybko dozownik powinien już działać normalnie.

kompozycja: Aqua, izostearynian izostearylu, butyl Caprae (masło kozie), glikol butylenowy, alkohol cetylowy, glukozyd cetearylowy, alkohol cetarylowy, gliceryna, palmitynian cetylu, polisorbat-20, hydrolizowane białko mleka Palmitynian, stearynian glicerylu, kwas cytrynowy, mocznik diazolidinylowy, paraben metylowy, paraben propylowy, sól disodowa woda toaletowa A, chlorek sodu, wodorotlenek sodu, perfumy.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ Dermokosmetika, Přírodní