Le Petit Olivier Maska na twarz z zielonej gliny i olejku z drzewa herbacianego 75 ml

Marka: Le Petit Olivier Nr katalogowy: 100002391159
Le Petit Olivier Maska na twarz z zielonej gliny i olejku z drzewa herbacianego 75 ml

Sprzedaż partnerska

Le Petit Olivier Maska na twarz z zielonej gliny i olejku z drzewa herbacianego 75 ml

Facial Mask z zielonej glinki i drzewa herbacianego, olejek francuskiej marki Le Petit Olivier. Nadaje się do łączenia i skóry tłustej. Objętość 75 ml Głębokie czyści, usuwa zanieczyszczenia i zapobiega nadmiernej produkcji sebum. Bez parabenów, barwników i fenoksyetanolu. Made in France. . Pełny opis

24

24 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Facial Mask z zielonej glinki i drzewa herbacianego, olejek francuskiej marki Le Petit Olivier. Nadaje się do łączenia i skóry tłustej.

Objętość 75 ml

Głębokie czyści, usuwa zanieczyszczenia i zapobiega nadmiernej produkcji sebum. Bez parabenów, barwników i fenoksyetanolu. Made in France.

Jak korzystać:

Nałożyć na oczyszczoną skórę wokół oczu, w tym. Pozostawić na 5 minut, a następnie płukanie wodą.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%