Payot Wygładzanie obierania Maska Techni Peel Maski 50 ml

Marka: Payot Nr katalogowy: 100002389215
Payot Wygładzanie obierania Maska Techni Peel Maski 50 ml

Sprzedaż partnerska

Payot Wygładzanie obierania Maska Techni Peel Maski 50 ml

W ciągu kilku chwil przywraca młodość i świeżość! Rzeczywiście odzyskujące maski obierania wysokiej AHA złuszcza się i wygładza powierzchnię skóry podczas gdy skóra promuje odzyskiwanie wyraźnej redukcji zmarszczek. Pełny opis

161

161 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

W ciągu kilku chwil przywraca młodość i świeżość! Rzeczywiście odzyskujące maski obierania wysokiej AHA złuszcza się i wygładza powierzchnię skóry podczas gdy skóra promuje odzyskiwanie wyraźnej redukcji zmarszczek. W ciągu kilku minut skóra przywraca jej świeżość i blask, zmarszczki, jak gdyby były one usuwane. Jego twarz rozjaśnia, rysy twarzy ponownie dokręcone i zmęczenie zniknie.

składniki aktywne

  • LISS złożonym procesem – Pionierskie kombinacją wysoce skutecznych substancji czynnych działanie na proces tworzenia się zmarszczek.
  • diamentowy proszek – wygładza skórę, ujednolica i rozjaśnia.
  • Składniki nawilżające – nawilżają i odżywiają
  • 9% kwasów AHA – delikatnie usuwa martwe komórki i przyspiesza odnowę komórek.
Jak korzystać:

Maski dotyczą doskonale oczyszczoną skórę twarzy i szyi, pozostawić na 10 minut, następnie przetrzeć wchłoniętej resztki maski wacikiem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%