Sefiros Błoto mineralne z Morza Martwego (Dead Sea początkowo czystego błoto) 800 ml

Marka: Sefiros Nr katalogowy: 100002391236

Sprzedaż partnerska

Sefiros Błoto mineralne z Morza Martwego (Dead Sea początkowo czystego błoto) 800 ml

100% naturalnego błota z Morza Martwego zawiera 26 minerałów i pierwiastków śladowych doskonale nadających się do pielęgnacji skóry i twarzy. Wysoka koncentracja składników odżywczych poprawia naturalne funkcje skóry, uwalnia napięcie mięśniowe i ogólnie uspokaja organizm. Pełny opis

30

39 zł Z VAT
30 zł
-23%

Nr katalogowy: 100002391236

Pełny opis

Opis produktu

100% naturalnego błota z Morza Martwego zawiera 26 minerałów i pierwiastków śladowych doskonale nadających się do pielęgnacji skóry i twarzy.

Wysoka koncentracja składników odżywczych poprawia naturalne funkcje skóry, uwalnia napięcie mięśniowe i ogólnie uspokaja organizm. Dlatego nadal jest używany przez profesjonalistów w luksusowych centrach spa i wellness.

Sefiros mineralne do ciała z popularnej marki Sefiros wprowadzają Morze Martwe i wszystkie jego korzystne działania na skórę bezpośrednio do Twojej łazienki! Ciesz się perfekcyjnie nawilżoną i wygładzoną skórą dzięki unikalnemu składowi substancji aktywnych o dużej zawartości minerałów odżywczych.

Substancje aktywne:

  • Morze Czarne z Morza Martwego, bogate w minerały.

Efekty:

  • oczyszcza i rewitalizuje skórę,
  • pozostawiając go gładszym i bardziej elastycznym.

Funkcje:

  • wykonane w Izraelu,
  • nie testowane na zwierzętach,
  • zalecana dermatologia,
  • odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, zalecany dla problematycznej skóry.
Dlaczego kochamy Morze Martwe?

Morze Martwe to wyjątkowe zjawisko naturalne leżące między Izraelem i Jordanią. Znajduje się 420 metrów pod powierzchnią oceanu na świecie, jest to najniższy odsłonięty odsłonięty obszar na powierzchni Ziemi. To właśnie ta lokalizacja nadaje wodzie Morza Martwego unikalne cechy, które ze względu na wysoką zawartość soli nie nadają się do podwodnego życia (stąd nazwa Morza Martwego), ale wykazują niezrównane efekty pielęgnacyjne.

Pływanie w Morzu Martwym zapewnia gładką i doskonale nawilżoną skórę, ale nie jest to nowość w kosmetycznym świecie. Wszystkie korzyści czerpała sama Cleopatra.

Woda z Morza Martwego zawiera niezwykle wysoką ilość minerałów odżywczych, takich jak chlorek, magnez, sód, bromek, wapń i potas. Dzięki nim wygładza i odmładza skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką i nawilżoną oraz ogólnie poprawiającą jakość skóry. Została sprawdzona w leczeniu różnych chorób skóry, takich jak trądzik, egzema i łuszczyca.

Jak korzystać:

Nakładaj 2–3 mm warstwę na twarz i / lub ciało.

Na suchej skórze pozwól mu działać przez 10 – 15 minut, dla normalnego mieszania 15 – 30 minut, na ciele przez 30 – 60 minut. Dokładnie spłucz i używaj balsamu.

Reflektory:

Spróbuj inne kosmetyki z Morza Martwego, które przynosi Beauty wskazuje minerałów ! Martwe produkty morskie zawierają wiele odżywczych składników mineralnych, które sprawiają, gładka i odnowić skórę, pozostawiając ją aksamitnie i nawilżona i generalnie przyczynić się do poprawy jakości skóry. Okazały się one użyteczne w leczeniu różnych schorzeń skóry, takich jak trądzik, egzema lub łuszczyca.

kompozycja:

Mul (DEAD Morza Czarnego MUD)


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ naturalne