Soaphoria 321 zaraz - oczyszczanie maski z węglem drzewnym (węgiel Oczyszczanie maska) 50 g

Soaphoria 321 zaraz - oczyszczanie maski z węglem drzewnym (węgiel Oczyszczanie maska) 50 g

Nr.: 100002394333
Sprzedaż partnerska
Maska proszek z mieszaniną glinki traktowane skórę trądziku. Otwiera pory i głęboko czyści zaskórniki. Maska jest szczególnie odpowiedni do mieszanego olejowej i problematycznej skóry ze skłonnością do tworzenia się trądziku. Pełny opis
Partner: Vivantis
33 zł
Z VAT
29 zł
-12%

W magazynie partnera ostatnia sztuka

26.01.2022 - 27.01.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Vivantis

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.

Nr.: 100002394333

Opis

Maska proszek z mieszaniną glinki traktowane skórę trądziku. Otwiera pory i głęboko czyści zaskórniki. Maska jest szczególnie odpowiedni do mieszanego olejowej i problematycznej skóry ze skłonnością do tworzenia się trądziku.

Składniki aktywne:

  • węgiel,
  • Mąka z płatków owsianych.
  • owoce Embiliky medycznych,
  • tlenku cynku.

cechy:

  • oczyszcza skórę.
  • redukuje zaskórniki
  • eliminuje trądzik.
  • zmatňuje,
  • nadaje się do skóry tłustej i mieszanej.
Jak korzystać:

Łyżeczkę proszku do miski, dodać wody, aby utworzyć pastę. Nałożyć na twarz, pozostawić 15–20 minut i spłukać.

Reflektory: Jako płynny składnik możemy wybrać wodę (mineralną lub wodną), preferowaną wodę, mleko, kefir i jogurt oraz kilka kropel dobroczynnego oleju. Uwaga: Tylko do użytku na zewnątrz. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci i mrozu. Nie stosować na otwarte rany. Unikaj okolic oczu. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą przez co najmniej 15 minut bez przerwy z wewnętrznego narożnika na zewnątrz (w przypadku soczewek kontaktowych należy je wcześniej usunąć). W przypadku wystąpienia podrażnienia, zasięgnąć porady lekarza.

Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie tak zwanego testu płatkowego, tj. Nałożenie i przetestowanie produktu kosmetycznego pod kątem jego tolerancji na małe obszary skóry, najlepiej na nadgarstku i odczekanie przez 24 godziny. Ta metoda może zapobiec wystąpieniu reakcji alergicznych i nadwrażliwości na produkt. Jeśli reakcja alergiczna wystąpi po aplikacji, przemyj powierzchnię skóry letnią wodą. Natychmiast przestań korzystać z produktu. Jeśli reakcja alergiczna utrzymuje się przez dłuższy czas, należy zwrócić się o pomoc lekarską. kompozycja:

kaolin *, Activated Charcoal *, Avena Sativa Mąka Kernel *, Phyllanthus emblica Fruit Powder *, Tlenek Cynku,
Certyfikowany składnik ekologiczny