ZAZU termofor - pluszowy Husky HOWY
109 zł 99 zł

Śliczny pluszak husky HOWY to małe i ciepłe zwierzątko, które zastąpi klasyczny termofor. Pluszak posiada wyjmowaną torebkę, która zawiera w środku 100% naturalnego siemienia lnianego i lawendy. Miękkie i miłe ciało pluszowej zabawki jest przyjemne w dotyku i idealne do przytulania.

ZAZU termofor - pluszowy Miś PAUL
109 zł

Śliczny pluszowy miś to ciepła maskotka, zastępująca tradycyjny termofor. Pluszak posiada wyjmowaną torebkę, która zawiera w środku 100% naturalnego siemienia lnianego i lawendy. Miękkie i miłe ciało pluszowej zabawki jest przyjemne w dotyku i idealne do przytulania.

ZAZU termofor - pluszowy Pingwin PIP
109 zł

Śliczny pluszowy pingwin to ciepła maskotka, zastępująca tradycyjny termofor. Pluszak posiada wyjmowaną torebkę, która zawiera w środku 100% naturalnego siemienia lnianego i lawendy. Miękkie i miłe ciało pluszowej zabawki jest przyjemne w dotyku i idealne do przytulania.

Albi Grzejąca maskotka, termofor hipopotam 42139
55 zł

Grzejąca maskotka hipopotam 42139 marki Albi działa jak termofor i wydziela kojący zapach lawendy. Pomoże dziecku odprężyć się przy bólach mięśni lub brzucha. Wykonana z wysokiej jakości pluszu, wypełniona ziarnami zbóż i czerwonym prosem.

Albi rozgrzewająca maskotka szczeniak, fioletowy
51 zł

Rozgrzewający szczeniaczek stanie się przyjacielem, który uwolni dzieci i rodziców od bólu mięśni, stawów lub brzucha. Uroczy szczeniak wykonany jest z wysokiej jakości pluszu, a jego wnętrze zawiera ziarna zbóż i czerwonego prosa, wraz z delikatną lawendą.