Gillette wkłady do maszynki Fusion ProGlide Power - 2 sztuki

Ocena: 5 30 ocen Marka: Gillette Nr katalogowy: 498628

Gillette wkłady do maszynki Fusion ProGlide Power - 2 sztuki

Maszynka Gillette Fusion ProGlide Power została zaprojektowana po to, by zapewnić najbardziej komfortowe golenie. Posiada cienkie, oste ostrza z powłoką zmniejszającą opór podczas golenia. Pasek nawilżający ułatwia manewry, pozostawiając gładką cerę. Pełny opis

44
5 30

44 zł z VAT

W magazynie MALL

Towar jest dostępny i znajduje się w naszym magazynie.

Planowana data dostawy :25.01.2019
Odbiór osobisty w punkcie MALL.PL we Wrocławiu :24.01.2019

Termin doręczenia przesyłki kurierskiej może się różnić o 1 dzień roboczy od planowanej daty dostawy.
Płatność przelewem może opóźnić wysyłkę towaru o maksymalnie 2 dni robocze. Księgowanie przelewów międzybankowych rozliczane jest do dwóch dni roboczych, w tym przypadku wysyłamy towar najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Pełny opis

Opis produktu

Wyjątkowa cecha:

  • Mikrogrzebyk umieszczony wyłącznie na maszynce Gillette Fusion ProGlide Power pomaga skierować włosy bezpośrednio w kierunku ostrzy.

Ponownie ją zaprojektowaliśmy:

  • Opracowany na nowo, precyzyjny trymer cechuje się ulepszonym ostrzem, które pomaga uporać się ze wszystkimi trudno dostępnymi miejscami. To tylko jedna z charakterystycznych cech maszynek do golenia Gillette Fusion ProGlideGillette Fusion ProGlide Power.

Podnieś temperaturę golenia przy pomocy serii kosmetyków Gillette Series:

  • Kosmetyki do golenia z serii Gillette® Series™ zostały zaprojektowane, by wraz z maszynką Gillette Fusion ProGlide tworzyć jedną całość. Gdy maszynka pomaga gładko prześlizgiwać się po twarzy, produkty do pielęgnacji z serii Gillette Series pomagają przygotować i chronić skórę przy pomocy zaawansowanych technologicznie balsamów i preparatów nawilżających.

Zestaw zawiera:

  • Maszynkę
  • 2 głowice wymienne

Polecamy również:

oraz:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Ostrze/akcesoria tak

Produkty alternatywne

Gillette wkłady do maszynki Mach3 - 4 sztuki
35 zł

Wkłady do maszynki Gillette Mach3, w których jest zastosowana technologia trzech ostrzy z systemem redukującym tarcie, sprawia, że ostrza delikatnie prześlizgują się po Twojej skórze. Posiada 10 mikrolistków oraz nawilżający pasek, które ułatwiają golenie.


Gillette wkłady do maszynki Mach3 sensitive - 3 sztuki
45 zł

Wkłady do maszynki Gilette Mach3 zapewniają komfort przy codziennym goleniu. Technologia DLC pozwala na usuwanie zarostu w kierunku przeciwnym do jego wzrostu. Ten rodzaj wkładów chroni skórę przed powstawaniem podrażnień.


Gillette wkłady do maszynki Fusion ProGlide Manual - 2 sztuki
39 zł

Wkłady do maszynki Gillette Fusion ProGlide Manual mają jeszcze cieńsze i delikatniejsze ostrza. Dzięki temu nie trzeba powtarzać golenia, co skutecznie eliminuje podrażnienia. Już po pierwszym goleniu poczujesz różnicę i zamiast golić twarz, będziesz się po niej gładko prześlizgiwać.