Gillette wkłady do maszynki Mach3 - 4 sztuki

Ocena: 4,8 248 ocen Marka: Gillette Nr katalogowy: 469098

Gillette wkłady do maszynki Mach3 - 4 sztuki

Wkłady do maszynki Gillette Mach3, w których jest zastosowana technologia trzech ostrzy z systemem redukującym tarcie, sprawia, że ostrza delikatnie prześlizgują się po Twojej skórze. Posiada 10 mikrolistków oraz nawilżający pasek, które ułatwiają golenie. Pełny opis

45
4.8 248

45 zł Z VAT

Nr katalogowy: 469098

Oblicz ratę

Pełny opis

Opis produktu

Delikatność PowerGlide

  • Technologia trzech ostrzy Gillette zastosowana wraz z systemem redukującym tarcie delikatnie prześlizguje się po Twojej twarzy z niebywałą łatwością usuwając zarost. Przy pomocy takiego golenia, komfort to tylko kwestia chwili.

Ruchoma precyzja

  • Ruchoma nasadka goląca z trzema ostrzami ustawionymi pod odpowiednim kątem względem siebie oraz 10 mikrolistkami pomaga osiągnąć niebywałą gładkość golenia poprzez elastyczne dostosowywanie się do kształtu Twojej twarzy. Tak wygodna w użyciu maszynka sprawi, że zawsze będziesz na wygranej pozycji.

Prawdziwa delikatność

  • Pasek nawilżający poprzez stopniowe uwalnianie substancji nawilżającej sprawia, iż maszynka gładko prześlizguje sie po skórze, a golenie staje się bardziej komfortowe. Po każdym goleniu pasek nawilżający stopniowo blaknie w miarę zużywania się ostrzy. Gillette to dokładnie ogolona twarz za każdym razem.

Zestaw zawiera:

  • 4 x wkład do maszynki Gillete Mach 3

Polecamy również:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Ostrze/akcesoria tak
Seria Mach 3
Ilość głowic 4