Candide materac do kołyski Fresh 50x83 cm
149 zł

Materac do kołyski Fresh firmy Candide jest bardzo wygodny i miękki. Jego rozmiar i waga sprawiają, że świetnie nadaje się do podróży, dzięki czemu Twojemu dziecku będzie zawsze komfortowo. Naturalnie materiał antybakteryjny jest odpowiedni dla bardzo wrażliwej skóry.

Tinéo materac podróżny z podkładką 5w1 FAMILY FUN
319 zł

Wielofunkcyjny materac podróżny i podkładka 5w1 od firmy Tineo, są odpowiednie do podróżowania z dziećmi. Po rozłożeniu materac ma maksymalne wymiary 180 × 120 cm, a dzięki specjalnemu systemowi składania może nagle zmienić się w tunel lub dom.

Candide Materac Aloe vera 60 × 120 × 10 cm
329 zł

Materac Aloe vera firmy Candide ma włókna impregnowane aloesem, które zawierają witaminy (C, A, D i B), minerały (wapń, magnez, cynk), aminokwasy, enzymy i przeciwutleniacze. Materac pomaga w problemach skórnych, alergiach, wypryskach i oparzeniach.

Candide Materac Aloe vera 70 × 140 × 10 cm
399 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Aloe vera firmy Candide ma włókna impregnowane aloesem, które zawierają witaminy (C, A, D i B), minerały (wapń, magnez, cynk), aminokwasy, enzymy i przeciwutleniacze. Materac pomaga w problemach skórnych, alergiach, wypryskach i oparzeniach.

Candide Materac Thermax 60 × 120 × 11 cm
349 zł

Materac Thermide marki Candide ma całoroczne zastosowanie, które z jednej strony zimą daje dziecku uczucie ciepła, a z drugiej materac lepiej odprowadza pot i zapobiega przegrzaniu ciała w upalne letnie dni. Ściany boczne są wykonane z bardzo oddychających włókien 3D.

Candide Materac Thermax 70 × 140 × 11 cm
385 zł

Materac Thermide marki Candide ma całoroczne zastosowanie, które z jednej strony zimą daje dziecku uczucie ciepła, a z drugiej materac lepiej odprowadza pot i zapobiega przegrzaniu ciała w upalne letnie dni. Ściany boczne są wykonane z bardzo oddychających włókien 3D.

COSING matrace Latex 10 cm
229 zł

Matrace Latex 10 cm od marki Cosing ma wysoki udział antyalergicznej pianki PUR, a dzięki otwartej strukturze komórkowej umożliwia skuteczną cyrkulację powietrza i usuwanie wilgoci. Materac ma świetne właściwości ortopedyczne i wspiera prawidłowy rozwój dziecka.

COSING materac składany 6 cm - Gwiazdy
79 zł

Dziecięcy materac składany Gwiazdy od marki Cosing to świetna pomoc nie tylko w trakcie podróży, ale także podczas odwiedzin dzieci. Jest odpowiedni dla każdego łóżeczka dziecięcego, a nawet niemowlęcego. Posiada praktyczną, zdejmowaną osłonę z zamkiem błyskawicznym.

COSING materac gryczano-piankowo-kokosowy 8 cm
119 zł

Dziecięcy materac piankowy od marki Cosing oferuje warstwę gryczaną z jednej strony oraz warstwę kokosową z drugiej. Materac jest oddychający i zapewni Twojemu dziecku jakościowy sen oraz prawidłowy rozwój. Bawełniany pokrowiec można zdjąćwyczyścić.

COSING Materac kokosowo-piankowo-kokosowy 8 cm
109 zł

Dziecięcy materac kokosowo-piankowo-kokosowy od marki Cosing jest wykonany z poddanych obróbce termicznej włókien kokosowychpianki. Materac jest oddychający i zapewni Twojemu dziecku dobry sen oraz prawidłowy rozwój. Bawełniany pokrowiec można zdjąćwyprać.

COSING Materac piankowy 120 × 60 × 7 cm
55 zł

*Cosing materac piankowy 120×60 cm** ze zdejmowanym pokrowcem bawełnianym i wkładem o optymalnej twardości zalecanej przez izbę lekarską. Piękne, dziecięce wzory

Candide Bamboo materac
315 zł

Bamboo to materac firmy Candide wykonany z naturalnych składników, m.in. z włókna bambusowego. Produkt jest antybakteryjny, odpowiedni dla alergików. Wyposażony został w zdejmowany pokrowiec.

Candide Materac Essential
220 zł

Materac Essential marki Candide to idealne akcesorium do łóżeczka dziecięcego. Dostosowuje się on do kształtu dziecka, zapewniając komfort podczas snu. Produkt posiada zdejmowaną pokrywę, która jest odpowiednia dla alergików.

Candide Materac sezonowy
294 zł

Dwustronny, sezonowy materac z kolekcji marki Candide. Używany w zależności od pory roku – jedna strona przeznaczona jest na zimę (zapewni ciepło), druga – odpowiednia w okresie letnim (pozwoli uniknąć potliwości). Produkt odpowiedni dla alergików.

Candide Składany materac dziecięcy 60x120 cm
155 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Składany materac dziecięcy Candide jest przeznaczony głównie do łóżeczek turystycznych. Materac składa się oraz posiada PVC po stronie wewnętrznej dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości. Powierzchnia materaca zapobiega zalęganiu się roztoczy i pleśni.

Hauck Materac do łóżeczek podróżnych Playpark
109 zł

Materac do łóżeczek podróżnych „Playpark“ marki Hauck jest przeznaczony do łóżeczek turystycznych. Doskonale sprawdzi się także jako mata do zabaw dla każdego chłopca. Posiada praktyczną łatwozmywalną, zdejomowaną pokrywę. Wymiary materaca to 120 × 60 cm.

Hauck Materac do łóżeczek podróżnych Navy
90 zł

Materac do łóżeczek podróżnych „Navy“ marki HAUCK posiada praktyczną torbę, dzięki której można go wygodnie przenosić. Doskonale sprawdzi się w łóżeczkach turystycznych. Zdejomwana pokrywa ułatwia utrzymanie w czystości. Wymiary materaca to 120 × 60 cm.

Candide materac 3w1 szaro-biały
274 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac podróżny Candide i podkładka 3w1 posłuży jako materac/podkładka do zabaw/siedzisko, co docenią zarówno rodzice, jak i pociechy. Jako materac ma wymiary 120×60 cm.

Candide materac 5w1 szaro-biały
374 zł

Materac podróżny Candide i podkładka 5w1 z dużą powierzchnią i możliwością łatwego składania. Materac jest wielofunkcyjny i może być używany na 5 sposobów, a Twoje dziecko zawsze będzie świetnie się bawić.

Candide Materac Air Flow 60x120cm
359 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Air Flow materacmarki Candide wykonany z wysoko oddychającego materiału. Składa się z trójwymiarowych struktur włókien, pomiędzy którymi przepływa powietrze i nie dochodzi do przegrzania ciała. Powłoka i pianka mają właściwości antybakteryjne.

Candide Materac Clim Air+
425 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Clim Air+ marki Candide posiada powierzchnię zapobiegającą tworzeniu się bakterii. Dwustronny produkt pozwoli na lepsze dopasowanie w zależności od pory roku. Jedna strona przeznaczona na zimę – zapewni ciepło, a druga odpowiednia w okresie letnim – pozwoli uniknąć potliwości.

Candide Lateksowy materac
449 zł 439 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lateksowy materac marki Candide ze zdejmowanym pokrowcem. Zmniejsza ryzyko pocenia się i zapobiega przedostawaniu się wilgoci do środka. Charakteryzuje się odpornością na pleśń oraz bakterie.

Candide Materac podróżny frotte 120x60 cm
149 zł 132 zł

Materac podróżny marki Candide jest łatwy do przenoszenia i idealny do stosowania w łóżeczkach turystycznych. Posiada zdejmowany pokrowiec frotte, który można prać w temperaturze do 30° C.

Candide materac podróżny, płócienny 60x120cm kropki
153 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Płócienny materac podróżny w kropki od marki Candide o wymiarach 60 × 120 cm, doskonale sprawdza się jako izolacja termiczna. Powierzchnia materaca została wykonana z przyjemnego materiału. Spód to wolny od ftalanów PVC, dzięki czemu jest łatwy do utrzymania w czystości.

Candide materac podróżny Premium
210 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podróżny materac Premium marki Candide o wymiarach 60 × 120 cm doskonale sprawdza się jako izolacja termiczna. Wykonany jest ze specjalnych oddychających włókien, pomiędzy którymi umieszczono kanaliki powietrza, minimalizując w ten sposób pocenie się dziecka.

Candide materac podróżny Premium 3D szary
234 zł

Materac Premium 3D od marki Candide w kolorze szarym, o wymiarach 60 × 120 cm, zapewnia wygodę podczas podróży. Jego transport jest bardzo łatwy – szybko pakuje się go w praktyczny, przenośny pokrowiec.

Candide Materac Evolutif
330 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Evolutif marki Candide na każdej stronie posiada inne właściwości. W zależności od masy ciała dziecka, zapewnia dostosowane do potrzeb wspacie. Posiada warstwę lateksową, która charakteryzuje się optymalną miękkością oraz jest odporna na działanie bakterii i pleśni.

Candide Materac Evolutif Tencel
349 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Evolutif Tencel marki Candide został wyposażony w białą, estetyczną powłoczkę zapinaną na zamek. W zależności od masy ciała dziecka, zapewnia dostosowane do potrzeb wspacie. Posiada warstwę lateksową, która charakteryzuje się optymalną miękkością oraz jest odporna na działanie bakterii i pleśni.

Candide Matrac Tencel 60x120cm
274 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Tencel 60 × 120 cm marki Candide zapewni zdrowy i spokojny sen Twojemu dziecku. Posiada pokrywę wykonaną z oddychającego materiału. Latem zapewnia przyjemy chłód, a zimą ciepło. Ma naturalne właściwości antybakteryjne.

Chicco Oddychająca mata na materac Next2Me, Night Breeze
74 zł

Oddychająca mata na materac Next2Me, Night Breeze marki Chicco dedykowana jest do łóżeczek Next2Me i LullaGo. Mocowana w szybko sposób – za pomocą czterech gumek, które bezpiecznie utrzymują ją na właściwym miejscu na materacu. Wykonana z wysokiej jakości materiału, zapewnia cyrkulację powietrza.

Hauck Materac do łóżeczek podróżnych "Hippo Green"
109 zł

Materac do łóżeczek podróżnych „Hippo Green“ marki HAUCK jest przeznaczony do łóżeczek turystycznych. Doskonale sprawdzi się także jako mata do zabaw dla Twojego maluszka. Posiada praktyczną łatwozmywalną, zdejomowaną pokrywę. Wymiary materaca to 120 × 60 cm.

Tinéo materac podróżny z podkładką 3w1 FAMILY FUN
219 zł

Wielofunkcyjny materac podróżny i podkładka 3w1 od firmy Tineo, są odpowiednie do podróżowania z dziećmi. Całkowicie rozłożony materac oferuje dużą powierzchnię (120 × 120 × 4 cm), elementy można połączyć za pomocą rzepów, aby zapobiec rozjeżdżaniu się kwadratów.

Candide Składany materac Air + 60 x 120 cm, szary
155 zł 148 zł

Składany materac Air + marki Candide zapewni najmłodszym komfortowy i spokojny sen podczas podróży. Po złożeniu zamuję bardzo mało miejsca i można go przenosić w poręcznej torbie. Został wykonany ze specjalnych, oddychających włókien 3D.

Candide materac do kołyski Fresh 90x40 cm
138 zł

Materac Tencel Fresh zapewnia wygodę i miękkość dziecku podczas podróży. Materac wykonany jest z pianki poliuretanowej o standardowej sztywności, a powłoka to Tencel – materiał oddychający, który chłodzi latem i ogrzewa w zimie.

Candide Materac turystyczny Air+ 60x120 cm
165 zł

Materac turystyczny Air+ marki Candide o wymiarach 60 × 120 cm. Jest bardzo praktyczny, można go zapakować do przenośnej torby i zabrać ze sobą wszędzie . Stanowi doskonałą izolację termiczną i został wykonany z włókien 3D, które przepuszczają powietrze.

Candide Składany materac Bamboo 60 x 120 cm
159 zł

Składany materac Bamboo 60 × 120 cm marki Candide idealnie sprawdzi się w łóżeczkach podróżnych. Posiada właściwości antybakteryjne oraz nie pochłania kurzu oraz wilgoci. Zapewni dziecku spokojny i bezpieczny sen.

Candide Składany materac turystyczny Tencel
195 zł

Składany materac turystyczny Tencel marki Candide został wykonany z przyjaznych włókien Tencel, zapewnia wygodę Twojemu dziecku w czasie podróży. Oddychające pokrycie materaca Tencel chłodzi w lecie i ogrzewa zimą.

Kvalitex Materac składany, 120 x 60 cm, Słonie, zielony
92 zł 90 zł

Podróżny, składany materac ze słonikami z kolekcji marki Kvalitex. Przeznaczony do łóżeczek o wymiarach 60 × 120 cm. Wypełniony został miękką pianką, która zapewni komfort Twojemu malcowi. Posiada pokrowiec zapinany na zamek. Sprawdzi się idealnie w czasie podróży.

Kvalitex Materac składany, 120 x 60 cm, Słoniki
92 zł 89 zł

Składany materac ze słonikami z kolekcji marki Kvalitex. Przeznaczony do łóżeczek o wymiarach 60 × 120 cm. Wypełniony został miękką pianką, która zapewni komfort Twojemu malcowi. Posiada pokrowiec zapinany na zamek. Sprawdzi się idealnie w czasie podróży.

Kvalitex Materac składany, 120 x 60 cm, ZOO
92 zł 90 zł

Podróżny, składany materac dziecięcy z kolekcji marki Kvalitex. Przeznaczony do łóżeczek o wymiarach 60 × 120 cm. Wypełniony został miękką pianką, która zapewni komfort Twojemu malcowi. Posiada pokrowiec zapinany na zamek. Sprawdzi się idealnie w czasie podróży.

Kvalitex Materac składany, 120 x 60 cm, Żyrafa
92 zł 89 zł

Składany materac dziecięcy z kolekcji marki Kvalitex. Przeznaczony do łóżeczek o wymiarach 60 × 120 cm. Wypełniony został miękką pianką, która zapewni komfort Twojemu malcowi. Posiada pokrowiec zapinany na zamek. Sprawdzi się idealnie w czasie podróży.

Kvalitex Materac składany, 120 x 60 cm, Misie
105 zł

Składany materac z misiami z kolekcji marki Kvalitex. Przeznaczony do łóżeczek o wymiarach 60 × 120 cm. Wypełniony został miękką pianką, która zapewni komfort Twojemu malcowi. Posiada pokrowiec zapinany na zamek. Sprawdzi się idealnie w czasie podróży.