Candide Bamboo materac
315 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bamboo to materac firmy Candide wykonany z naturalnych składników, m.in. z włókna bambusowego. Produkt jest antybakteryjny, odpowiedni dla alergików. Wyposażony został w zdejmowany pokrowiec.


Candide Materac Essential
215 zł

Materac Essential marki Candide to idealne akcesorium do łóżeczka dziecięcego. Dostosowuje się on do kształtu dziecka, zapewniając komfort podczas snu. Produkt posiada zdejmowaną pokrywę, która jest odpowiednia dla alergików.


Candide Materac sezonowy
285 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dwustronny, sezonowy materac z kolekcji marki Candide. Używany w zależności od pory roku – jedna strona przeznaczona jest na zimę (zapewni ciepło), druga – odpowiednia w okresie letnim (pozwoli uniknąć potliwości). Produkt odpowiedni dla alergików.


Candide materac 3w1 szaro-biały
274 zł

Nowość

Materac podróżny Candide i podkładka 3w1 posłuży jako materac/podkładka do zabaw/siedzisko, co docenią zarówno rodzice, jak i pociechy. Jako materac ma wymiary 120×60 cm.


Candide materac 5w1 szaro-biały
374 zł

Nowość

Materac podróżny Candide i podkładka 5w1 z dużą powierzchnią i możliwością łatwego składania. Materac jest wielofunkcyjny i może być używany na 5 sposobów, a Twoje dziecko zawsze będzie świetnie się bawić.


Candide Materac Air Flow 60x120cm
359 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Air Flow materacmarki Candide wykonany z wysoko oddychającego materiału. Składa się z trójwymiarowych struktur włókien, pomiędzy którymi przepływa powietrze i nie dochodzi do przegrzania ciała. Powłoka i pianka mają właściwości antybakteryjne.


Candide Materac Air Flow 70x140cm
449 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Air Flow marki Candide wykonany jest z wysoko oddychającego materiału. Składa się z trójwymiarowych struktur włókien, pomiędzy którymi przepływa powietrze i nie dochodzi do przegrzania ciała. Powłoka i pianka mają właściwości antybakteryjne.


Candide Materac Clim Air+
425 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Clim Air+ marki Candide posiada powierzchnię zapobiegającą tworzeniu się bakterii. Dwustronny produkt pozwoli na lepsze dopasowanie w zależności od pory roku. Jedna strona przeznaczona na zimę – zapewni ciepło, a druga odpowiednia w okresie letnim – pozwoli uniknąć potliwości.


Candide materac do kołyski Fresh 90x40 cm
138 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Tencel Fresh zapewnia wygodę i miękkość dziecku podczas podróży. Materac wykonany jest z pianki poliuretanowej o standardowej sztywności, a powłoka to Tencel – materiał oddychający, który chłodzi latem i ogrzewa w zimie.


Candide Lateksowy materac
449 zł
439 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lateksowy materac marki Candide ze zdejmowanym pokrowcem. Zmniejsza ryzyko pocenia się i zapobiega przedostawaniu się wilgoci do środka. Charakteryzuje się odpornością na pleśń oraz bakterie.


Candide materac Morpho Fresh 60x120 cm
624 zł

Nowość

Materac Morpho Fresh o wymiarach 60 × 120 cm zawiera lepkosprężystą piankę poliuretanową (leniwa pianka) – Eucatherm C. zmniejsza nacisk na strefy, aby osiągnąć optymalny i głęboki sen.


Candide materac Morpho Fresh 70x140 cm
747 zł

Nowość

Materac Morpho Fresh o wymiarach 70 × 140 cm zawiera lepkosprężystą piankę poliuretanową (leniwa pianka) – Eucatherm C. zmniejsza nacisk na strefy, aby osiągnąć optymalny i głęboki sen.


Candide Materac Morpho ze zdejmowanym pokryciem
425 zł

409 zł

Materac Morpho ze zdejmowanym pokryciem marki Candide został wykonany z miękkiej pianki termoplastycznej. Utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji. Zmniejsza strefę ciśnienia, zapewniając optymalny i głęboki sen.


Candide materac podróżny Air+ soft 60x120 cm szary
162 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac podróżny Air+ soft marki Candide w kolorze szarym, o wymiarach 60 × 120 cm, doskonale sprawdza się jako izolacja termiczna. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dzięki możliwości szybkiego spakowania do przenośnego pokrowca.


Candide Materac podróżny frotte 120x60 cm
149 zł

125 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac podróżny marki Candide jest łatwy do przenoszenia i idealny do stosowania w łóżeczkach turystycznych. Posiada zdejmowany pokrowiec frotte, który można prać w temperaturze do 30° C.


Candide materac podróżny, płócienny 60x120cm kropki
153 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Płócienny materac podróżny w kropki od marki Candide o wymiarach 60 × 120 cm, doskonale sprawdza się jako izolacja termiczna. Powierzchnia materaca została wykonana z przyjemnego materiału. Spód to wolny od ftalanów PVC, dzięki czemu jest łatwy do utrzymania w czystości.


Candide materac podróżny Premium
210 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podróżny materac Premium marki Candide o wymiarach 60 × 120 cm doskonale sprawdza się jako izolacja termiczna. Wykonany jest ze specjalnych oddychających włókien, pomiędzy którymi umieszczono kanaliki powietrza, minimalizując w ten sposób pocenie się dziecka.


Candide Materac Sleep Safe 60x120cm
461 zł

406 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Candide Materac Sleep Safe 60×120cm – do materaca przypina się zamkiem 2 warstwę z wyższymi boczkami dla większego bezpieczeństwa i lepszego samopoczucia dziecka, którą można łatwo odpiąć. Z przewiewnych, specjalnych włókien 3D.


Candide Materac Evolutif
309 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Evolutif marki Candide na każdej stronie posiada inne właściwości. W zależności od masy ciała dziecka, zapewnia dostosowane do potrzeb wspacie. Posiada warstwę lateksową, która charakteryzuje się optymalną miękkością oraz jest odporna na działanie bakterii i pleśni.


Candide Materac Evolutif Tencel
349 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Evolutif Tencel marki Candide został wyposażony w białą, estetyczną powłoczkę zapinaną na zamek. W zależności od masy ciała dziecka, zapewnia dostosowane do potrzeb wspacie. Posiada warstwę lateksową, która charakteryzuje się optymalną miękkością oraz jest odporna na działanie bakterii i pleśni.


Candide Składany materac Air + 60 x 120 cm, szary
155 zł

145 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Składany materac Air + marki Candide zapewni najmłodszym komfortowy i spokojny sen podczas podróży. Po złożeniu zamuję bardzo mało miejsca i można go przenosić w poręcznej torbie. Został wykonany ze specjalnych, oddychających włókien 3D.


Kvalitex Materac składany, 120 x 60 cm, Słonie, zielony
92 zł
90 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podróżny, składany materac ze słonikami z kolekcji marki Kvalitex. Przeznaczony do łóżeczek o wymiarach 60 × 120 cm. Wypełniony został miękką pianką, która zapewni komfort Twojemu malcowi. Posiada pokrowiec zapinany na zamek. Sprawdzi się idealnie w czasie podróży.


Kvalitex Materac składany, 120 x 60 cm, Słoniki
92 zł
89 zł

Składany materac ze słonikami z kolekcji marki Kvalitex. Przeznaczony do łóżeczek o wymiarach 60 × 120 cm. Wypełniony został miękką pianką, która zapewni komfort Twojemu malcowi. Posiada pokrowiec zapinany na zamek. Sprawdzi się idealnie w czasie podróży.


Kvalitex Materac składany, 120 x 60 cm, Żyrafa
92 zł
89 zł

Składany materac dziecięcy z kolekcji marki Kvalitex. Przeznaczony do łóżeczek o wymiarach 60 × 120 cm. Wypełniony został miękką pianką, która zapewni komfort Twojemu malcowi. Posiada pokrowiec zapinany na zamek. Sprawdzi się idealnie w czasie podróży.


Kvalitex Materac składany, 120 x 60 cm, Misie
105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Składany materac z misiami z kolekcji marki Kvalitex. Przeznaczony do łóżeczek o wymiarach 60 × 120 cm. Wypełniony został miękką pianką, która zapewni komfort Twojemu malcowi. Posiada pokrowiec zapinany na zamek. Sprawdzi się idealnie w czasie podróży.


Senna Baby Materac Bamboo 60 x 120 cm
319 zł

299 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Bamboo 60 × 120 cm firmy Senna Baby – materac do łóżeczka dziecięcego, złożony z 27% Bamboo (wiskozy) i 73% pikowanego poliestru. Doskonale wchłania wilgoć, jest oddychający i dzięki wysokiej jakości piance poliuretanowej również bardzo elastyczny.


Senna Baby Materac Tencel 60 x 120 cm
309 zł

289 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Materac Tencel 60 × 120 cm firmy Senna Baby jest sprężystym, oddychającym materacem z dodatkowym włóknem Tencel, który zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci i działa antybakteryjnie. Mej pewność, że Twoja pociecha śpi w suchym łóżeczku i nie grozi mu przegrzanie ani zmarznięcie.


Candide Składany materac dziecięcy 60x120 cm
155 zł

Składany materac dziecięcy Candide jest przeznaczony głównie do łóżeczek turystycznych. Materac składa się oraz posiada PVC po stronie wewnętrznej dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości. Powierzchnia materaca zapobiega zalęganiu się roztoczy i pleśni.


Candide Składany materac turystyczny Tencel
195 zł

Składany materac turystyczny Tencel marki Candide został wykonany z przyjaznych włókien Tencel, zapewnia wygodę Twojemu dziecku w czasie podróży. Oddychające pokrycie materaca Tencel chłodzi w lecie i ogrzewa zimą.


Senna Baby Materac Evolon 60 x 120 cm
309 zł

Materac Evolon 60 × 120 cm firmy Senna Baby jest oddychającym i elastycznym materacem 2w1, który dzięki tkaninie Evolon stanowi idealną ochronę przed alergenami. Materac szybko schnie. Można do prać.


Sun Baby Materac kokosowo-piankowo
145 zł

Nowość

Materac z pianki kokosowej Sunbaby składa się z pianki poliuretanowej i podkładu kokosowego. Z białym pokrowcem. Materac nie rozsuwa się. Wysokość materaca 8 cm.


Sun Baby Materace piankowe
105 zł

Nowość

Materac piankowy Sunbaby składa się z pianki poliuretanowej i białego pokrowca ze 100% bawełny. Materac nie rozsuwa się. Wysokość materaca 8 cm.


Sun Baby Materac kokos-piana
80 zł

*Sunbaby materac kokos-piana** składa się z pianki poliuretanowej i wkładki kokosowej. Z białym pokrowcem. Materac się nie wygniecie. Wysokość materaca 7 cm


Sun Baby Materac piankowy
45 zł

*Sunbaby materac piankowy** składa się z pianki poliuretanowej i białego pokrowca ze 100% bawełny. Materac się nie wygniecie. Wysokość materaca 6 cm


Sun Baby Materac kokosowy
118 zł

*Sunbaby materac kokosowy** z białym pokrowcem ze 100% bawełny. Wysokość materaca 6 cm. Materac się nie wygniecie i pasuje do wszystkich rodzajów łóżeczek dla dzieci


Candide materac Clim Air+ soft 60x120 cm
372 zł

Nowość

Materac Clim Air+ Soft 60 × 120 cm jest uniwersalny, można używać go w lecie i zimie – wystarczy obrócić go na odpowiednią stronę. Posiada certyfikat SANITIZED czym gwarantuje swoje właściwości antybakteryjne.


Candide materac Clim Air+ soft 70x140 cm
434 zł

Nowość

Materac Clim Air+ Soft 70 × 140 cm jest uniwersalny, można używać go w lecie i zimie – wystarczy obrócić go na odpowiednią stronę. Posiada certyfikat SANITIZED czym gwarantuje swoje właściwości antybakteryjne.


Candide Materac turystyczny Air+ 60x120 cm
165 zł

Materac turystyczny Air+ marki Candide o wymiarach 60 × 120 cm. Jest bardzo praktyczny, można go zapakować do przenośnej torby i zabrać ze sobą wszędzie . Stanowi doskonałą izolację termiczną i został wykonany z włókien 3D, które przepuszczają powietrze.


Candide Matrac Tencel 60x120cm
269 zł

Materac Tencel 60 × 120 cm marki Candide zapewni zdrowy i spokojny sen Twojemu dziecku. Posiada pokrywę wykonaną z oddychającego materiału. Latem zapewnia przyjemy chłód, a zimą ciepło. Ma naturalne właściwości antybakteryjne.


Candide Składany materac Bamboo 60 x 120 cm
159 zł

Składany materac Bamboo 60 × 120 cm marki Candide idealnie sprawdzi się w łóżeczkach podróżnych. Posiada właściwości antybakteryjne oraz nie pochłania kurzu oraz wilgoci. Zapewni dziecku spokojny i bezpieczny sen.


Hauck Materac do łóżeczek podróżnych "Hippo Green"
109 zł

Materac do łóżeczek podróżnych „Hippo Green“ marki HAUCK jest przeznaczony do łóżeczek turystycznych. Doskonale sprawdzi się także jako mata do zabaw dla Twojego maluszka. Posiada praktyczną łatwozmywalną, zdejomowaną pokrywę. Wymiary materaca to 120 × 60 cm.


Hauck Materac do łóżeczek podróżnych "Navy"
95 zł

Materac do łóżeczek podróżnych „Navy“ marki HAUCK posiada praktyczną torbę, dzięki której można go wygodnie przenosić. Doskonale sprawdzi się w łóżeczkach turystycznych. Zdejomwana pokrywa ułatwia utrzymanie w czystości. Wymiary materaca to 120 × 60 cm.


Hauck Materac do łóżeczek podróżnych "Playpark"
109 zł

Materac do łóżeczek podróżnych „Playpark“ marki Hauck jest przeznaczony do łóżeczek turystycznych. Doskonale sprawdzi się także jako mata do zabaw dla każdego chłopca. Posiada praktyczną łatwozmywalną, zdejomowaną pokrywę. Wymiary materaca to 120 × 60 cm.