Candide podkładka Morpho One Air+
559 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podkładka Morpho One Air+ od marki Candide ma piankę z pamięcią i jest bardzo wygodna. Ustawienie na łóżku dziecka ułatwia oddychanie i łagodzi problemy trawienne, jednocześnie zapobiegając spłaszczeniu głowy. Odpowiednia do łóżeczek o rozmiarach 120 × 60 cm i 140 × 70 cm.

Candide ergonomiczna podkładka uniwersalna Baby Pad Air+ dwustronna
149 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ergonomiczna podkładka marki Candide jest wykonana z oddychających materiałów Air+ i została opracowana by zapewnić optymalną pozycję dziecka w każdym miejscu. Na podkładce znajdują się otwory na 2-, 3– lub 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Uniwersalna podkładka jest przeznaczona do fotelików samochodowych, wózków oraz kołysek.

Infantino mata muzyczna ze stojakiem - Jednorożec
109 zł

Raty 10x0 %

Miękka mata do zabawy z pięknymi obrazkami Jednorożca i jego przyjaciół od marki Infantino, zabawi dziecko i zaprosi go do odkrywania świata. Mata jest idealna do podróżowania z dzieckiem, po złożeniu na pół można ją łatwo przenosić za pomocą rączki.

Infantino mata muzyczna ze stojakiem - Żółwie
109 zł

Raty 10x0 %

Miękka mata do zabawy z pięknymi obrazkami żółwi i ich przyjaciół od marki Infantino, zabawi dziecko i zaprosi go do odkrywania świata. Mata jest idealna do podróżowania z dzieckiem, po złożeniu na pół można ją łatwo przenosić za pomocą rączki.

Tinéo Podkładka dla niemowląt szara/ciemno szara
189 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mata Baby Nest to ergonomiczna podkładka do spania ze wszystkimi, niezbędnymi elementami dla wygody dzieci, odczepianymi i regulowanymi, wedle potrzeb i wielkości malucha. Boczne wałki utrzymują dziecko w bezpiecznej pozycji, wałek pod nóżki uspokaja dziecięcy brzuszek

Fisher-Price Mata do zabawy
348 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dzięki macie Fisher-Price® z pianinem dziecko uczy się rytmiki, gdy gra muzyka. Przenoszenie zabawek na rurce przyciąga uwagę dziecka i zachęca je do zabawy.

Fisher-Price mata do zabawy, tunel 2w1
293 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Daj się ponieść grze z tą matą dźwiękową Fisher-Price® z motywem plażowym i zajmującymi zabawkami. Twoje dziecko może bawić się na plecach, kopać, pląsać i próbować sięgać po huśtające się zabawki nad głową, w tym rybę, która świeci i gra melodie.

Fisher-Price kocyk masujący Baby Bunny
208 zł 139 zł

Raty 10x0 %

Kocyk masujący Fisher-Price® dla dziecka zawiera miękką matę, na której dziecko może wygodnie leżeć. Mata wykonana jest z zmywalnego winylu i okryta wygodnym pokrowcem.

Fisher-Price mata do zabaw Panda
173 zł

Raty 10x0 %

Mata do zabaw Fisher-Price da Twojemu dziecku doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu i dużo zabawy, w domu lub w podróży. Pluszowa i wyprofilowana podkładka ma wbudowany miękki klin, który pomaga wspierać maluchy podczas zabawy.

Chicco mata grająca XXL Fantasy Forest 0m+
119 zł

Raty 10x0 %

Olbrzymia mata grająca XXL Fantasy Forest od marki Chicco jest pełna kolorowych motywów, więc z pewnością obudzi ciekawość Twojego dziecka i zachęci je do interakcji. Miękka i bardzo duża mata o wymiarach 135 × 90 cm stworzy przestrzeń do zabawy i ewentualnego wypoczynku Twojego dziecka.
Dzięki dwóm sznurkom można ją łatwo złożyć i przechowywać aż do wykorzystania w przyszłości.