shumee Mata gimnastyczna z pompką, 100x100x20 cm, PVC, różowa

shumee Mata gimnastyczna z pompką, 100x100x20 cm, PVC, różowa

Nr.: 100043481051
Sprzedaż partnerska
Profesjonalna mata gimnastyczna typu air-track o dużej powierzchni sprawdzi się świetnie podczas zabawy i ćwiczeń w parku, szkole, klubie sportowym itp. Wykonana z PVC o wysokiej gęstości mata do ćwiczeń posiada właściwości amortyzujące, antypoślizgowe i jest odporna na działanie wody, dzięki czemu Pełny opis
Partner: Shumee
417 zł
Z VAT
Darmowa dostawa

W magazynie partnera 5+ sztuk

27.05.2022 - 30.05.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Shumee

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.
Nr.: 100043481051

Opis

Profesjonalna mata gimnastyczna typu air-track o dużej powierzchni sprawdzi się świetnie podczas zabawy i ćwiczeń w parku, szkole, klubie sportowym itp.

Wykonana z PVC o wysokiej gęstości mata do ćwiczeń posiada właściwości amortyzujące, antypoślizgowe i jest odporna na działanie wody, dzięki czemu doskonale nadaje się do ochrony wszystkich miłośników sportu. Ścieżka treningowa typu air-track charakteryzuje się niezrównaną wytrzymałością i trwałością oraz jest łatwa do przenoszenia i ustawiania. Możesz wykorzystać ją w pomieszczeniu do ćwiczeń, w salonie lub sypialni. Możesz też zabrać materac na zewnątrz, na przykład na plażę, do siłowni, do studia fitness itp.

W skład przesyłki wchodzi pompka nożna, która umożliwia napełnianie i spuszczanie powietrza. Wszystkie elementy zapakowane są w torbie z PVC, która ułatwia przechowywanie i transport.

  • Kolor: szary i różowy
  • Materiał: PVC o dużej gęstości, tkanina PVC
  • Wymiary: 100 × 100 × 20 cm (dł. x szer. x gr.)
  • Z pompką nożną