Nike buty męskie Free TR 9 Ultra (AO0252)
429 zł

Męskie buty Nike Free TR 9 Ultra (AO0252) trzymają się na stopie idealnie, także podczas nagłych zmian kierunku i ruchów na boki. Są lekkie i wyposażone w plastikowy nadruk, który wzmacnia górną część. Super elastyczna podeszwa Nike Free wygina się wraz ze stopą.

Adidas Męskie buty do biegania ADIZERO BOSTON 9
615 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie buty do biegania od marki Adidas zostały zaprojektowane tak, aby pomóc osiągnąć jeszcze szybsze tempo. Wzmocniona cholewka z siatki doskonale leży na stopie, pomagając osiągnąć większe prędkości. Aktywna amortyzacja pod piętą i lekka amortyzacja pod palcami dodają krokom dynamicznego odbicia.

Adidas Buty do biegania DURAMO SL
239 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie buty do biegania od marki Adidas są uniwersalne, więc można ich używać nie tylko podczas biegania, ale także podczas innych aktywności, czy gry w koszykówkę. Lekka konstrukcja z wyjątkowo miękkim zawieszeniem zapewnia maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Bezszwowa osłona wzmacnia stopę podczas ruchu na boki.

Adidas buty do biegania męskie Falcon
215 zł

Nowość

Męskie buty biegowe Falcon od marki Adidas zapewnią komfort przy każdym kroku, czy to podczas treningu na bieżni, czy spaceru po mieście. Maksymalny komfort zapewnia miękka amortyzacja, lekka konstrukcja oraz wzmocnienie w środkowej części stopy.

Adidas buty do biegania męskie SUPERNOVA
425 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie buty do biegania SUPERNOVA od marki Adidas zapewniają zwiększoną oddychalność w miejscach, w których stopa zwykle najbardziej się poci. Dodatkowo, elastyczna amortyzacja w obszarze palców uzupełnia aktywną amortyzację pod piętą, dzięki czemu każdy krok jest tak komfortowy, jak to tylko możliwe.

Adidas buty męskie do biegania Energyfalcon (EE9845)
309 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie buty do biegania Adidas Energyfalcon (EE9845) doskonale wspierają stopę, nie ograniczając ruchów. Dzięki takiej stabilności i komfortowi na pewno osiągniesz swoje cele. Miękkie zawieszenie zaskoczy Cię od razu.