Levenhuk mikroskop dziecięcy LabZZ M101
135 zł

Raty 10x0 %

Mikroskop dziecięcy z powiększeniem do 640× i wbudowanym niższym oświetleniem LED. Posiada także zestaw eksperymentalny do pierwszych prób obserwowania świata przez mikroskop.

Levenhuk zestaw preparatów do mikroskopu LabZZ C12
39 zł 33 zł

Raty 10x0 %

Zestaw gotowych do użycia preparatów zwierzęcych odpowiedni do obserwacji dla dzieci w wieku od 3 lat. Zestaw oszczędza czas dzięki niestandardowemu przygotowaniu próbki. Preparaty można również stosować do badań w zakresie botaniki lub entomologii. Nadaje się do badania pod dowolnym rodzajem mikroskopu ze słabszym oświetleniem.

Levenhuk pojemnik na owady LabZZ C1
19 zł 11 zł

Raty 10x0 %

Pojemnik na owady dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Wszystkie owady można umieścić w pojemniku w celu szczegółowej obserwacji. Możliwe jest również obserwowanie ryb lub małych zwierząt wodnych, gdy pojemnik jest wypełniony wodą. Główna pokrywa służy nie tylko do zamknięcia pojemnika, ale dzięki wbudowanej lupie można powiększyć obserwowany obiekt nawet 6 razy. Dno pojemnika zawiera siatkę pomiarową.

Levenhuk Mikroskop Rainbow 2L
339 zł 251 zł

Raty 10x0 %

Mikroskop biologiczny z powiększeniem 400×. Obszerny zestaw próbek i preparatów do pierwszych eksperymentów mikroskopowych