Celestron mikroskop KIT (44120)
204 zł

Raty 10x0 %

Mikroskop CELESTRON KIT (44120) jest idealnym urządzeniem do odkrywania świata. Wyposażony jest w trzy soczewki, dzięki którym można powiększyć obiekt aż 1200 razy. Ponadto, urządzenie posiada diody LED co sprawia, że komfort użytkowania jest niezwykle wysoki. Dodatkowo, mikroskop jest sprzedawany z dużą ilością akcesoriów, które sprawiają, że zabawa jest jeszcze przyjemniejsza.

Levenhuk lupa Zeno 400
89 zł 70 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna, bezramkowa lupa ręczna oferuje 2-krotne powiększenie (4-krotne na dodatkowej soczewce. Levenhuk Zeno 400 posiada podwójną, zintegrowaną diodę LED, a dzięki chromowanemu uchwytowi jest wygodna do trzymania w ręku nawet podczas dłuższej pracy. Podwójna soczewkabrak ramek pozwalają na łatwe badanie dowolnego obiektu. W zestawie znajduje się te ściereczka do czyszczenia i ochronny futerał.

Levenhuk lupa Zeno Desk D9
89 zł 79 zł

Raty 10x0 %

Lupa Levenhuk Zeno Desk D9 doskonale nadaje się do oglądania małych obiektów. To narzędzie optyczne jest wyposażone w soczewkę dwuogniskową o dużej średnicy wykonaną z trwałego plastiku optycznego. Wygodne ustawienie szkła powiększającego jest możliwe dzięki elastycznej szyjcespecjalnym zaciskom. Wbudowane oświetlenie umożliwia obserwację w każdych warunkach.

Levenhuk lupa Zeno Desk M11
49 zł 32 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lupa Levenhuk Zeno Gem M11 nadaje się dla jubilerów i zegarmistrzów, w bardzo praktycznej kieszonkowej wersji. Soczewka zapewnia powiększenie do 40×, a dzięki wbudowanemu oświetleniu bezpośrednio pod obiektywem można używać szkła powiększającego w każdych warunkach. Praktyczną funkcją jest również oświetlenie ultrafioletowe odpowiednie do sprawdzania autentyczności banknotów.

Levenhuk lupa Zeno 100
54 zł 51 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna, bezramkowa lupa ręczna oferuje 2,5-krotne powiększenie (5-krotne na dodatkowej soczewce. Levenhuk Zeno 100 jest lekka, a dzięki chromowanemu uchwytowi jest wygodna do trzymania w ręku nawet podczas dłuższej pracy. Podwójna soczewkabrak ramek pozwalają na łatwe badanie dowolnego obiektu. W zestawie znajduje się te ściereczka do czyszczenia i ochronny futerał.

Levenhuk lupa Zeno 1000
102 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna, bezlusterkowa lupa biurkowa oferuje 2,5-krotne powiększenie (5-krotne na dodatkowej soczewce. Levenhuk Zeno 1000 można przymocować do stołu i ustawić w idealnej pozycji za pomocą ruchomej szyjki. Posiada oświetlenie LED, które może dostrzec wszystkie szczegóły. Idealna do czytania

Levenhuk lupa Zeno 50
49 zł 47 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna, bezramkowa lupa ręczna oferuje 2,2-krotne powiększenie (4,4-krotne na dodatkowej soczewce. Levenhuk Zeno 50 jest wyposażona w zintegrowaną diodę LED, a dzięki wygodnemu uchwytowi dobrze trzyma się w dłoni nawet podczas dłuższej pracy. Podwójna soczewkabrak ramek pozwalają na łatwe badanie dowolnego obiektu. W zestawie znajduje się te ściereczka do czyszczenia i ochronny futerał.

Levenhuk lupa Zeno 500
109 zł 93 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna, ręczna lupa oferuje aż 3,5-krotne powiększenie, Levenhuk Zeno 500 jest wyposażona w zintegrowane diody LED na całym obwodzie, dzięki czemu dokładnie oświetla obiekt. Dzięki wygodnemu uchwytowi dobrze trzyma się dłoni nawet podczas dłuższej pracy. Wykonanie ze stopu cynku zapewnia odpowiednią trwałość W zestawie znajduje się te ściereczka do czyszczenia i ochronny futerał.

Levenhuk lupa Zeno 600
129 zł 118 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna lupa ręczna oferuje 2,5-krotne powiększenie (5-krotne na dodatkowej soczewce). Levenhuk Zeno 600 jest wyposażona w zintegrowane diody LED na całym obwodzie, dzięki czemu dokładnie oświetla obiekt. Dzięki wygodnemu uchwytowi dobrze trzyma się dłoni nawet podczas dłuższej pracy. Wykonanie ze stopu cynku zapewnia odpowiednią trwałość

Levenhuk lupa Zeno 700
99 zł 86 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna, ręczna lupa oferuje aż 10-krotne powiększenie, Levenhuk Zeno 700 jest wyposażona w zintegrowane diody LED z białym światłem, dzięki czemu dokłądnie oświetla obiekt. Dzięki wygodnemu uchwytowi dobrze trzyma się dłoni nawet podczas dłuższej pracy. Stop aluminium zapewnia odpowiednią trwałość. Idealna do pracy z tekstami lub obrazami.

Levenhuk soczewka Zeno 90
49 zł 42 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna, lekka lupa oferuje aż 2,5-krotne powiększenie, Levenhuk Zeno 90 ma szerokie pole widzenia, dzięki czemu doskonale nadaje się do czytania książek lub gazet. Zintegrowane oświetlenie LED zapewnia przyjemny odczyt. Wytrzymała rama ze stopu aluminium sprawia, że obiektyw idealnie nadaje się do podróży.