Celestron mikroskop KIT (44120)
205 zł

Mikroskop CELESTRON KIT (44120) jest idealnym urządzeniem do odkrywania świata. Wyposażony jest w trzy soczewki, dzięki którym można powiększyć obiekt aż 1200 razy. Ponadto, urządzenie posiada diody LED co sprawia, że komfort użytkowania jest niezwykle wysoki. Dodatkowo, mikroskop jest sprzedawany z dużą ilością akcesoriów, które sprawiają, że zabawa jest jeszcze przyjemniejsza.

Levenhuk domowe planetarium LabZZ SP10
279 zł

Astroplanetarium Levenhuk LabZZ SP10 wyświetla gwiaździste niebo na dowolnej białej powierzchni w ciemnym pokoju. Wyświetla do 10 000 gwiazd i konstelacji, które można oglądać i badać pod różnymi kątami. Astroplanetarium jest zasilane przez baterie. Produkt jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych.

Levenhuk mikroskop cyfrowy DTX 500 LCD
789 zł 700 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mikroskop cyfrowy z powiększeniem od 20 do 500×, wyświetlaczem 3,5” i podłączeniem do komputera przez port USB. Umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie obserwowanych okazów.

Levenhuk mikroskop LabZZ M3
189 zł 185 zł

Mikroskop dla dzieci z 1200-krotnym powiększeniem i zintegrowanym, dolnym oświetleniem LED. W zestawie znajduje się również 100-częściowy zestaw eksperymentalny do pierwszych eksperymentów, a przede wszystkim projektor okularowy, który pozwoli na projekcję próbek na ścianie lub kartce papieru.

Levenhuk mikroskop cyfrowy DTX 350 LCD
523 zł

Cyfrowy mikroskop Levenhuk DTX 350 LCD z możliwością powiększenia 20×-600× na zintegrowanym wyświetlaczu 4,3" LCD. Levenhuk DTX 350 LCD można także podłączyć do komputera, telewizora lub projektora i zapisać uzyskane zdjęcia. Zaletą jest do siedmiu godzin niezależnej pracy dzięki zintegrowanemu akumulatorowi.

Levenhuk mikroskop cyfrowy DTX30
299 zł 246 zł

Mikroskop z powiększeniem 20 – 230× i aparatem o rozdzielczości 2 Mpix. USB do podłączenia do komputera i dostarczone oprogramowanie pozwalają zmierzyć długości i kąty próbki. Łatwość użycia sprawia, że szczególnie nadaje się do codziennego użytku.

Levenhuk 1ST
269 zł 201 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mikroskop z 20-krotnym powiększeniem i dużą przestrzenią roboczą jest idealny do badania nie tylko płaskich próbek i skrawków, ale także minerałów i tym podobnych. Dwustronny stolik, wykończenie w kolorze czarno-białym, do najwygodniejszego badania próbek

Levenhuk mikroskop cyfrowy DTX 90
400 zł

Mikroskop z powiększeniem 10 – 300× i aparatem o rozdzielczości 5 Mpix. Dostarczany ze specjalnym statywem, stojakiem z podziałką. Ze względu na łatwość użytkowania jest szczególnie odpowiedni do domowej pracowni.

Levenhuk mikroskop Rainbow 50L Plus Moonstone
679 zł 632 zł

Popularny mikroskop edukacyjny z wysokiej jakości optyką o świeżym designie. Maksymalne powiększenie do 1280×. Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia pierwszych eksperymentów.

Levenhuk mikroskop 2ST
509 zł 430 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mikroskop z 40-krotnym powiększeniem oferuje dużą przestrzeń roboczą. Jest idealny do badania nie tylko płaskich próbek i przekrojów, ale także minerałów i podobnych przedmiotów. Dwustronny stolik, wykończenie w kolorze czarno-białym, do najwygodniejszego badania próbek

Levenhuk mikroskop cyfrowy DTX50
309 zł 280 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mikroskop cyfrowy z powiększeniem 400× i portem USB. Umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie obserwowanych okazów.

Levenhuk mikroskop Rainbow 50L Moonstone
770 zł

Popularny mikroskop edukacyjny z wysokiej jakości optyką, w świeżym designie. Maksymalne powiększenie do 800×. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do pierwszych eksperymentów biologicznych.

Levenhuk mikroskop Rainbow D50L Plus 2M Moonstone
1 019 zł 770 zł

Mikroskop o powiększeniu 64–1280×, aparatem 2Mpix i z możliwością podłączenia do komputera w celu obserwacji wydarzeń w mikroświecie. Opakowanie zawiera zestaw podstawowy do eksperymentów.

Levenhuk szkiełka nakrywkowe G100, 100 szt.
29 zł 18 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szkiełka nakrywkowe Levenhuk G100 wykonane z wysokiej jakości szkławysokim stopniu przezroczystości są przeznaczone do obserwacji Tego rodzaju szkiełek nakrywkowych można używać z dowolnym typem mikroskopu optycznego.
Szkiełka są odpowiednie dla wszystkich próbek ze względu na idealną grubość 0,13–0,17 mm.

Levenhuk szkiełka nakrywkowe G50, 50 szt.
29 zł 25 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szkiełka nakrywkowe Levenhuk G50 wykonane z wysokiej jakości szkławysokim stopniu przezroczystości są przeznaczone do obserwacji Tego rodzaju szkiełek nakrywkowych można używać z dowolnym typem mikroskopu optycznego. Szkiełka są przeznaczone do stosowania w badaniach własnych i do wszystkich rodzajów próbek. Nadają się do profesjonalnych i okazjonalnych obserwacji

Levenhuk zestaw preparatów do mikroskopu LabZZ C12
39 zł 33 zł

Zestaw gotowych do użycia preparatów zwierzęcych odpowiedni do obserwacji dla dzieci w wieku od 3 lat. Zestaw oszczędza czas dzięki niestandardowemu przygotowaniu próbki. Preparaty można również stosować do badań w zakresie botaniki lub entomologii. Nadaje się do badania pod dowolnym rodzajem mikroskopu ze słabszym oświetleniem.

Levenhuk zestaw preparatów do mikroskopu LabZZ P12
39 zł 37 zł

Zestaw gotowych do użycia preparatów roślinnych odpowiedni do obserwacji dla dzieci w wieku od 3 lat. Zestaw oszczędza czas dzięki niestandardowemu przygotowaniu próbki. Preparaty można również stosować do badań w zakresie zoologii lub entomologii. Nadaje się do badania pod dowolnym rodzajem mikroskopu ze słabszym oświetleniem.

National Geographic mikroskop 40×-1024×
649 zł 631 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poręczny mikroskop biologiczny oferuje 1024-krotne powiększenie. Jest przeznaczony dla początkujących. Mikroskop National Geographic 40×-1024× jest wyposażony w wideo okular o rozdzielczości do 640 × 480 px, dzięki czemu po podłączeniu do komputera umożliwia rejestrowanie obserwowanych próbek. Zapewnia również zintegrowane oświetlenie i praktyczny futerał.

Levenhuk pojemnik na owady LabZZ C1
19 zł 11 zł

Pojemnik na owady dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Wszystkie owady można umieścić w pojemniku w celu szczegółowej obserwacji. Możliwe jest również obserwowanie ryb lub małych zwierząt wodnych, gdy pojemnik jest wypełniony wodą. Główna pokrywa służy nie tylko do zamknięcia pojemnika, ale dzięki wbudowanej lupie można powiększyć obserwowany obiekt nawet 6 razy. Dno pojemnika zawiera siatkę pomiarową.

Levenhuk zestaw do obserwacji pod mikroskopem N20 NG
99 zł 67 zł

Zestaw do obserwacji pod mikroskopem Levenhuk N20 NG dla małych biologów i fizjologów. Zestaw zawiera kompletne i gotowe próbki do obserwacji pod dowolnym mikroskopem. Zestaw zawiera 20 przygotowanych preparatów, 24 podstawowych szkiełek40 szkiełek nakrywkowych wykonanych z wysoce przezroczystego szkła. Zestaw jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Levenhuk zestaw preparatów do mikroskopu LabZZ CP24
59 zł

Zestaw gotowych do użycia preparatów zwierzęcych i roślinnych odpowiedni do obserwacji dla dzieci w wieku od 3 lat. Zestaw oszczędza czas dzięki niestandardowemu przygotowaniu próbki. Preparaty można również stosować do badań w zakresie entomologii. Nadaje się do badania pod dowolnym rodzajem mikroskopu ze słabszym oświetleniem.

Levenhuk mikroskop cyfrowy DTX 500 Mobi
719 zł 650 zł

Mikroskop cyfrowy z powiększeniem od 20 do 500×, wyświetlaczem 3,5” i podłączeniem do komputera przez port USB. Umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie obserwowanych okazów.

Levenhuk mikroskop Rainbow D2L Moonstone
579 zł 537 zł

Mikroskop o powiększeniu 40–400×, z możliwością podłączenia do komputera w celu obserwacji wydarzeń w mikroświecie. Opakowanie zawiera zestaw podstawowy do eksperymentów.

Levenhuk zestaw do obserwacji pod mikroskopem N10 NG
59 zł 50 zł

Zestaw do obserwacji pod mikroskopem Levenhuk N10 NG dla małych zoologów. Zestaw zawiera kompletne i gotowe próbki do obserwacji pod dowolnym mikroskopem. Zestaw zawiera 10 przygotowanych preparatów, 12 podstawowych szkiełek20 szkiełek nakrywkowych wykonanych z wysoce przezroczystego szkła. Zestaw jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Levenhuk zestaw do obserwacji pod mikroskopem N18 NG
99 zł 54 zł

Zestaw do obserwacji pod mikroskopem Levenhuk N18 NG dla małych botaników i zoologów. Zestaw zawiera kompletne i gotowe próbki do obserwacji pod dowolnym mikroskopem. Zestaw zawiera 18 przygotowanych preparatów, 24 podstawowych szkiełek40 szkiełek nakrywkowych wykonanych z wysoce przezroczystego szkła.

Levenhuk zestaw do obserwacji pod mikroskopem N38 NG
170 zł

Zestaw do obserwacji pod mikroskopem Levenhuk N38 NG dla małych zoologów, biologów i fizjologów. Zestaw zawiera kompletne i gotowe próbki do obserwacji pod dowolnym mikroskopem. Zestaw zawiera 38 przygotowanych preparatów, 24 podstawowych szkiełek40 szkiełek nakrywkowych wykonanych z wysoce przezroczystego szkła.

Levenhuk mikroskop 3ST
1 019 zł 835 zł

Niezawodny stereomikroskop z możliwością nachylenia głowicy pod kątem 45 stopni, przeznaczony do dokładnego i wygodnego badania obiektów. Idealny do użytku przez biologów, geologów, jubilerów i przedstawicieli innych zawodów.Trójwymiarowy obraz obserwowanego obiektu renderowany przez ten mikroskop pozwala badać obiekt w najdrobniejszych szczegółach.

Levenhuk DTX TV
809 zł 776 zł

Levenhuk DTX TV to cyfrowy mikroskop z powiększeniem 10 – 200×. Pozwala oglądać badane próbki na ekranie komputera lub telewizora. Zestaw zawiera kable USB i HDMI, aby wybrać najlepszą metodę połączenia. Mikroskop przesyła obraz z soczewki na dowolny ekran zewnętrzny. Jest to idealny wybór do nauki, wypoczynku i pracy.

Levenhuk mikroskop cyfrowy DTX 300 LCD
509 zł 475 zł

Cyfrowy mikroskop Levenhuk DTX 300 LCD do badania nieprzezroczystych obiektów. Oferuje powiększenie 20×-600× przez zintegrowany aparat cyfrowy 0,3 MP. Levenhuk DTX 300 LCD wyświetla uzyskane obrazy na 4,3” ekranie LCD z opcją zapisywania na karcie pamięci. Blat oświetlony jest górnym oświetleniem LED.

Levenhuk mikroskop cyfrowy DTX TV LCD
939 zł 872 zł

Cyfrowy mikroskop Levenhuk DTX TV LCD umożliwia oglądanie obiektów z powiększeniem 220× oraz funkcję tworzenia zdjęć i filmów dzięki wbudowanemu aparatowi cyfrowemu 3Mpx. Dla wygody dostępny jest również pilot zdalnego sterowania. Mikroskop jest szczególnie odpowiedni do obserwacji przemysłowych.

Levenhuk zestaw do obeserwacji pod mikroskopem N80 NG
339 zł 226 zł

Zestaw do obserwacji pod mikroskopem Levenhuk N80 NG z instrukcją „Zobacz wszystko! Badamy świat wokół nas”. Zestaw zawiera kompletne i gotowe próbki do obserwacji pod dowolnym mikroskopem. Zestaw zawiera 80 przygotowanych preparatów, 20 podstawowych szkiełek20 szkiełek nakrywkowych wykonanych z wysoce przezroczystego szkła.