CONCEPT mikser ręczny SR3130

CONCEPT mikser ręczny SR3130

Nr.: 1102046
Elektryczny mikser ręczny Concept SR3130 z 5 stopniami prędkości, znacznie ułatwi pracę w kuchni. Bardzo długie końcówkispecjalne haki, to idealny wybór do domowej bitej śmietany, kremów, pianek i ciasta. Końcówki są wyjmowanie za pomocą jednego przycisku. Pełny opis
94 zł
89 zł
-5%
Dostarcza MALL

Obecnie niedostępne

Opis

Kluczowe właściwości miksera Concept SR3130

  • Bardzo długie końcówki
  • 5 stopni mocy
  • Ergonomiczny kształt
  • Łatwa obsługa

Gładkie ciasto bez grudek

Mikser ręczny stanie się ulubionym pomocnikiem w Twojej kuchni. Długie końcówki do ubijania i haki ugniatające docierają do najdalszych części miski. Głębokie naczynia zapobiegają rozpryskiwaniu się masy. Długie końcówki są niezwykle pomocne przy przygotowywaniu twardych pianek, kremów z żółtek i ciasta naleśnikowego. Haki do ugniatania idealnie sprawdzają się do pierników i ciast. Trzepaczka elektryczna zapewnia niezawodne wyniki w krótkim czasie.

Bez skomplikowanych przygotowań

Elektryczny mikser Concept SR3130 umożliwia swobodne ustawienie idealnej prędkości do przygotowania konkretnego posiłku. Istnieje możliwość wyboru spośród pięciu prędkości, które można łatwo dostosować do mocy potężnego silnika. Kończąc ubijanie lub ugniatanie, wystarczy usunąć końcówki lub haki, po prostu naciskając przycisk zwalniający. Przed rozpoczęciem procesu włóż je do otworów w dolnej części urządzenia i delikatnie obróć je, aby się azblokowały. Wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka i wszystko jest gotowe do pracy.

Porady kuchenne:

Jajka są często potrzebne do przygotowania deserów. Ale jak ubić idealną pianę lub utrzeć żółtka? Ważnym elementem jest temperatura, która powinna być idealnie dostosowana do pomieszczenia. Aby usztywnić pianę, wystarczy odrobina soli lub trochę octu.


Stabilność

Gustowna, biała wersja ręcznego, elektrycznego miksera nie zakłóci wystroju Twojej kuchni. Elegancko pasuje do każdego stylu. Konstrukcja spełnia także najwyższe wymagania ergonomiczne. Wyważona rączka zapewnia bezpieczną i wygodną stabilność.

Wygoda

Po skończonej pracy, wyłącz mikser i delikatnie wytrzyj go wilgotną ściereczką. Końcówki wystarczy umyć w ciepłej wodzie, lub włożyć do zmywarki. Dzięki temu, konserwacja Spinner Concept SR3130 nie jest trudna ani czasochłonna. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zminimalizować czas spędzany w kuchni. Nawet bezpiecznik, przyczyni się do ogólnej komfortowej pracy.

Parametry techniczne:

Moc 300 W
Napięcie 220 – 240 V