Dove Intensywny mleczko do ciała do bardzo suchej skóry (Intensive Body Lotion) 250 ml

Marka: Dove Nr katalogowy: 100002781140
Dove Intensywny mleczko do ciała do bardzo suchej skóry (Intensive Body Lotion) 250 ml

Sprzedaż partnerskaNowość

Dove Intensywny mleczko do ciała do bardzo suchej skóry (Intensive Body Lotion) 250 ml

Intensywny mleczko do ciała dla bardzo suchej skóry zapobiega utracie wilgoci i zapewnia skórze niezbędne odżywianie i pielęgnację. Składniki wzbogacone olejkami eterycznymi zapewniają intensywne nawilżenie w ciągu dnia. Rezultatem będzie gładka, elastyczna i doskonale nawilżona skóra. Pełny opis

15

15 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Intensywny mleczko do ciała dla bardzo suchej skóry zapobiega utracie wilgoci i zapewnia skórze niezbędne odżywianie i pielęgnację. Składniki wzbogacone olejkami eterycznymi zapewniają intensywne nawilżenie w ciągu dnia. Rezultatem będzie gładka, elastyczna i doskonale nawilżona skóra.

Funkcje:

  • dla bardzo suchej skóry,
  • intensywnie ją nawilża,
  • zapobiega utracie wilgoci,
  • karmi ją,
  • daje jej miękkość i elastyczność.
Jak korzystać:

Nakładaj na czystą skórę całego ciała i rozprowadź na wchłanianie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie damskie