Panier des SensPanie Migdałowy Balsam 200 ml

Marka: Panier des SensPanie Nr katalogowy: 100002391197
Panier des SensPanie Migdałowy Balsam 200 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Panier des SensPanie Migdałowy Balsam 200 ml

Odżywczy balsam do ciała – migdałowy. Zawiera kojące ekstrakty z słodkich migdałów i oliwą z oliwek. Intensywnie nawilża i odżywia, pozostawiając skórę miękką i pięknie pachnące. Objętość: 200 ml Bez parabenów i fenoksyetanolu. Nie testowany na zwierzętach!. Pełny opis

48

48 zł z VAT 56 zł, oszczędzasz 8 zł (14 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :26.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Odżywczy balsam do ciała – migdałowy.

Zawiera kojące ekstrakty z słodkich migdałów i oliwą z oliwek. Intensywnie nawilża i odżywia, pozostawiając skórę miękką i pięknie pachnące.

Objętość: 200 ml Bez parabenów i fenoksyetanolu. Nie testowany na zwierzętach!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie damskie