Sefiros Organicznych surowy olej kokosowy 180 ml

Marka: Sefiros Nr katalogowy: 100002392073

Sprzedaż partnerska

Sefiros Organicznych surowy olej kokosowy 180 ml

Olej kokosowy w ostatnich latach zyskał popularność na całym świecie. Stało się ważne składniki wielu produktów kosmetycznych, w czystej postaci jest rozliczana w milionach gospodarstw domowych w szczególności jego wielofunkcyjnego wykorzystania. Pełny opis

29

33 zł Z VAT
29 zł
-12%

Nr katalogowy: 100002392073

Pełny opis

Opis produktu

Olej kokosowy w ostatnich latach zyskał popularność na całym świecie. Stało się ważne składniki wielu produktów kosmetycznych, w czystej postaci jest rozliczana w milionach gospodarstw domowych w szczególności jego wielofunkcyjnego wykorzystania. oleju kokosowego mogą być stosowane do zmiękczenia i nawilżające skórę twarzy i ciała, jako maska ​​dla suchej i uszkodzonych włosów, podczas gotowania, jako alternatywę dla tradycyjnego oleju, a nawet w redukcji masy ciała. Faktycznie wywołuje uczucie sytości, i przez długi czas.

Popularna marka kosmetyczna Sefiros Cię teraz obok Organiczny olej kokosowy z pierwszego tłoczenia Oferuje niezrównaną olej kokosowy, który jest jakość RAW. Oznacza to, że podczas wytwarzania napotyka temperatury wyższej niż 40 ° C i utrzymuje 100% i minerały i składniki odżywcze. Olej kokosowy pachnie RAW miękkie i świeże owoce lub po trawie, podobnie jak świeżo otwartego kokosa. Ma bardzo miękki, maślany konsystencję i lekko słodki smak. Rozpuszczony stan ma jasny kolor, a w stanie stałym jest śnieżnobiałe bez osadów żółtawej. Jest łatwo wchłaniany przez skórę i włosy, nadając im wszystkie swoje składniki odżywcze.

We współpracy z projektem Kobiety Ltd. badania u kobiet i 100% poleca ten produkt. 

Jak olej kokosowy produkowany w jakości RAW?

Olej kokosowy jest produkowany przez tzw „mokry” technologii RAW.. Jest to bardzo szybki proces, w którym świeże kokosowego przetwarzane w ciągu około 90 minut i nie spełnia w temperaturze wyższej niż 40 ° C, Świeży kokos jest obrane, miąższ surowy miele i přepasíruje dają mleko kokosowe. Mleko zawiera poza olejem, wodą. Teraz woda jest elementem, który jest dość łatwo psujących się i powoduje jełczenie oleju, więc trzeba usunąć całą wodę. Odbywa się to w specjalny układ do wirówki, w której masa wielokrotnie przędzy. Otrzymany produkt jest przezroczystą, stabilny maksymalna surowy olej kokosowy.

Jak korzystać:

… jak pielęgnacji skóry

Patrząc produkt, który będzie odpowiadał naszym wrażliwą i suchą skórę? Dla doskonałego nawodnienia skóry i uczucie elastyczna jest olej kokosowy RAW idealną alternatywą pielęgnacja. Na oczyszczoną skórę nanieść odpowiednią ilość oleju masażu dokładnie w skórę i pozostawić do wchłonięcia.

… jako maska do włosów suchych

Olej kokosowy nagrzewa się do komfortowej temperatury – po prostu naprawdę moment, jak to już topnieje w temperaturze 26 ° C. Delikatnie masować olej do włosów, starannie zacierając głowy. Owiń włosy ręcznikiem i pozostawić na tak długo, jak to możliwe. Jeśli masz bardzo suche włosy, nie bój się dać owinąć głowę na noc. Musisz maska ​​z szamponem włosy dokładnie umyć, więc nie powodują włosów tłustości. Olej kokosowy wnika mieszków włosowych głębiej niż inne oleje nawilżające, jej efekty można oglądać od pierwszego użycia. Ponieważ jest to produkt naturalny, bez skutków ubocznych, nie martw maski powtarzane tak często, jak wygodne.

… do jedzenia

Olej kokosowy stoi kuszący aromat i smak jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Ponadto, kwasy tłuszczowe – na przykład kwas laurynowy, który jest obecny w mleku matki. Różnorodność sałatek i innych potraw zimnych potraw wznosi się znacznie zdrowsze i smaczniejsze poziomie. Zaleca się, aby go dodać razem rano i dzieci w płatkach zbożowych. Dobry smak!

… przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi

Olej kokosowy jest dobrą alternatywą w walce z otyłością. Organizm może poświęcić więcej czasu, a następnie stopniowo uwalnia energię. Rozstrzyga też w organizmie rozkłada się na glukozę. W przeciwieństwie do innych olejów i tłuszczów zawiera cholesterolu. Zaledwie kilka łyżeczek i wywołuje uczucie sytości. Dietetycy polecam go jako pomoc w schemacie diety lub jako zabezpieczenie przed efektem jo-jo.

Olej kokosowy może nadal używać RAW:
  • sucha skóra na dłoni, łokci i stóp, stosuje się na wilgotną skórę po kąpieli,
  • leczyć wysypki i egzemy.
  • w stosunku do bakterii i drożdży – zawiera duże ilości przeciwutleniaczy
  • na masaż całego ciała – zwykle stosowane dla tajskich masaży i hawajskich,
  • takich jak balsam do ust,
  • po goleniu dla skóry wrażliwej.
  • jako prewencji przed chorobami serca,
  • wspierania hormonów tarczycy
  • po zmieszaniu z soli morskiej peeling ciała jak,
  • podczas smarowania ciąży rośnie brzuch, aby zapobiec powstawaniu rozstępów.
Reflektory:

Spróbuj także innych członków Oils Sefiros Beauty !


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie unisex