Monti Systém model samochodu Tatra 815
38 zł

Model samochodu Tatra 815, ze względu na brak potrzeby klejenia oraz malowania, jest doskonałym prezentem dla początkujących modelarzy. Zabawka jest w skali 1:48.


REVELL model statku R.M.S.Titanic - 100th 1:400
179 zł

Zestaw podarunkowy model R.M.S. Titanica wydany z okazji 100-lecia zatonięcia statku. W zestawie znajduje się model w skali 1:400, 6 kolorów podstawowych, pędzel oraz klej.


REVELL model czołgu Panther Ausf. G 1:72
52 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Revell Pz.Kpfw. V Ausf. G to niemiecki czołg średni z okresu II wojny światowej. Model w skali 1:72, do samodzielnego sklejania, składa się z 124 elementów, które świetnie oddadzą nawet najdrobniejsze detale maszyny. Zestaw przeznaczony dla osób od 8 roku życia.


Monti Systém model samochodu Liaz Pilsner Urquell 1:48
30 zł

Precyzyjnie wykonany oraz szczegółowy model samochodu Liaz Pilsner Urquell w skali 1:48 pozwoli cieszyć się widokiem cysterny piwnej na półce. Brak konieczności malowania oraz klejenia czyni z modelu doskonałą zabawkę.


REVELL model samolotu Focke Wulf Fw19 1:32
145 zł

Model jednego z najbardziej znanych myśliwców niemieckich Focke Wulf Fw 190 od firmy Revell zadowoli każdego kolekcjonera. 230 elementy w precyzyjny sposób odwzorowują obraz samolotu Luftwaffe.


REVELL model statku H.M.S. Victory
89 zł

Model statku H.M.S. Victory to precyzyjny oraz wyposażony w dużą gamę akcesoriów model, który spodoba się każdego kolekcjonerowi. Zabawka w skali 1:146.


Monti Systém model samochodu wojskowego Tatra 815
39 zł

Model wojskowej wersji samochodu Tatra 815 doskonale pasuje do każdej kolekcji wojskowych modeli. Nie ma potrzeby klejenia oraz malowania zabawki, przez co jest doskonała jako prezent dla początkujących modelarzy.


Monti Systém model samochodu Liaz Eko Technic 1:48
33 zł

Model Liaza Eko Technic marki Monti System to mocny samochód, który sprawdzi się niemalże w każdej sytuacji. Model do złożenia nie potrzebuje kleju przez co stanowi doskonały prezent dla najmłodszych kolekcjonerów.


Monti Systém model samochodu Mercedes Unimog Safari 1:48
28 zł

Model samochodu transportowego Mercedes Unimog to precyzyjna zabawka, która pozwoli każdemu dziecku poczuć się w Afryce. Model do złożenia nie potrzebuje kleju przez co stanowi doskonały prezent dla najmłodszych modelarzy.


Monti Systém model samochodu Liaz Truck Trial
44 zł

Model samochodu Liaz Truck Trial doskonale nada się do uzupełnienia kolekcji modeli samochodów ciężarowych. Brak konieczności malowania oraz sklejania czyni z niego również idealny prezent dla początkujących modelarzy.


REVELL model samolotu Airbus A380 Demonstrator
60 zł

Model samolotu Airbus A380 Demonstrator sprawdzi się doskonale jako prezent dla każdego kolekcjonera. Połączenia na przystawki nie wymagają klejenia, przez co złożenie modelu staje się bardzo łatwe – idealne dla początkujących modelarzy.


REVELL model samolotu Messerschmitt BF-109
65 zł

49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Messerschmitt BF-109 marki Revell to idealny prezent dla każdego miłośnika modelarstwa. Zestaw do sklejania wykonany został w skali 1:72 i zawiera 37 elementy. Model wiernie odwzorowuje niemiecki samolot myśliwski z okresu II wojny światowej.


REVELL model samolotu F-16C USAF 1:144
65 zł

Revell Zestaw 1:144 63992 F-16C USAF stanowi komplet elementów do stworzenia modelu amerykańskiego myśliwca w odświętnych barwach teksańskiej bazy Lockland. Samolot w skali 1:144 o rozpiętości skrzydeł 66 mm odznacza się trwałością oraz dbałością o szczegóły, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo okazale.


Monti Systém model samochodu Aral Liaz 1:48
55 zł

Model samochodu Aral Liaz marki Monti System to doskonały prezent dla wszystkich kolekcjonerów modelarskich. Zabawki nie trzeba ani sklejać ani malować przez co świetnie się nadaje dla początkujących modelarzy.


REVELL Junior Kit auto 00800 - Samochód wyścigowy 1:20
59 zł

55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Junior Kit auto 00800 – Samochód wyścigowy 1:20 marki Revell to doskonały prezent dla małych konstruktorów. Model jest bardzo prosty w montażu i demontażu, co wspaniale wpływa na zdolności motoryczne dziecka.


Monti Systém Ciężarówka 25 Intrans Container Western star 1:48
65 zł

Ciężarówka Intrans Container Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém Ciężarówka 61.1 Toptrans 1:48
65 zł

Ciężarówka Toptrans to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


REVELL ModelKit VW T1 Transporter (Kastenwagen)
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szczegółowo odwzorowany ModelKit VW T1 Transporter (Kastenwagen) 1:24 firmy Revell to model do sklejania, który może stać się piękną ozdobą w pokoju. VW T1 Transporter mierzy 18,1 cm i składa się ze 180 części.


Monti Systém model samochodu Tatra 815 Truck Trial
45 zł

Model samochodu Tatra 815 Truck Trial to doskonały prezent dla najmłodszych modelarzy. Największą zaletą jest prostota składania, która nie wymaga użycia kleju. Model jest już pomalowany.


Monti Systém model samochodu Tatra 815 Rajd Dakar
35 zł

Model samochodu Tatra 815 Rajd Dakar doskonale obrazuje wygląda samochodów, które wystawione są na długą podróż w wysokich temperaturach. Model nie potrzebuje ani farby ani kleju, gotowy po rozpakowaniu z pudełka.


BBurago METAL KIT Porsche 918 Spyder (1:24)
79 zł

75 zł

METAL KIT Porsche 918 Spyder (1:24) marki Bburago. Model luksusowego samochodu Porsche 918 Spyder w skali 1:24. Samochód został realistycznie odwzorowany a jego korpus wykonany jest z metalu i zawiera dużą ilość szczegółów. Piękny model nie tylko dla kolekcjonerów.


Monti Systém Autobus 31 Gran Canaria - Bus Setra 1:48
55 zł

Autobus Gran Canaria – Bus Setra to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém Ciężarówka 26 Europetrol Western Star 1:48
54 zł

Ciężarówka Europetrol Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém Ciężarówka 43 Racing Truck Western 1:48
45 zł

Ciężarówka Racing Truck Western to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém Ciężarówka 53 Actros L-MB 1:48
35 zł

Ciężarówka Mercedes Benz Actros to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém Ciężarówka 64 Blackwood Western Star 1:48
75 zł

Ciężarówka Intrans Container Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém Ciężarówka 65 Scania Tarmac 1:48
105 zł

Ciężarówka Scania Tarmac to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém Ciężarówka 70 CS CARGO Scania 1:48
79 zł

Ciężarówka CARGO Scania to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém Ciężarówka 72 Madeta Scania 1:48
85 zł

Ciężarówka Madeta Scania to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém Ciężarówka Mercedes-Benz Actros L - MB
75 zł

Ciężarówka Mercedes-Benz Actros L – MB to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém Cysterna 38 JET-Western Star 1:48
55 zł

Cysterna JET-Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


Monti Systém model samochodu Liaz cysterna Benzina
47 zł

Model samochodu Liaz cysterny Benziny firmy Monti system pozwoli na zapoznanie się z konstrukcją cystern jednego z największych firm paliwowych w Czechach. Do złożenia modelu nie potrzeba ani kleju ani farb, przez co jest idealny dla początkujących modelarzy.


Monti Systém model samochodu Liaz Rajd Dakar 1:48
28 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Model samochodu Liaz Rajd Dakar od firmy Monti System stanowi doskonały prezent dla kazdego kolekcjonera. Zabawka w skali 1:48 pozwoli na poznanie pojazdów biorących udział w najbardziej znanym rajdzie na całym świecie..


Monti Systém Składany model 16 Mercedes Unimog straż
25 zł
24 zł

Składany model 16 Mercedes Unimog straż to model wozu strażackiego od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.


REVELL auto wyścigowe Cruz Ramirez Cars 3 Junior Kit 00862
108 zł

Samochód wyścigowy Cruz Ramirez marki Ravell, to zabawka idealna dla każdego fana filmu animowanego Cars 3. Auto oferuje efekty dźwiękowe i świetlne, co z pewnością umili zabawę. Model można łatwo zmontować za pomocą plastikowego śrubokrętu.


REVELL Build & Play Star Wars Poes X-Wing Fighter 06750
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Build & Play Star Wars Poes X-Wing Fighter 06750 marki Revell to znakomity prezent dla fanów Gwiezdnych Wojen. Model jest niezwykle prosty w montażu, co doskonale wpływa na zdolności motoryczne dziecka.


REVELL Build & Play Star Wars 06753 - Resistance X-wing Fighter
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Build & Play Star Wars 06753 Resistance X-wing marki Revell to zestaw 18 elementów. Model jest bardzo prosty w montażu, doskonale rozwija zdolności motoryczne dziecka. Zabawka zachwyci każdego wielbiciela Gwiezdnych Wojen.


REVELL Czołg 1:72 03184 Pz.Kpfw. IV Ausf. H
49 zł

Revell Pz.Kpfw. IV Ausf. H to doskonały zestaw do samodzielnego montażu. Na model w skali 1:72 składają się 204 elementy, których cechą jest wysoki stopnień oddania detali maszyny. Zestaw przeznaczony jest dla osób od 10 roku życia.


REVELL Eurocopter EC 135 Adac Easykit 1:72 0659
25 zł
24 zł

Eurocopter EC 135 Adac Easykit 1:72 0659 marki Revell to model amerykańskiego samolotu bombowegomyśliwca używanego podczas II wojny światowej pod nazwą Boston Mk. V A-20J.


REVELL Junior Kit auto 00802 - Wóz policyjny 1:20
75 zł

71 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Junior Kit auto 00802 – Samochód policyjny 1:20 marki Revell to nie lada gratka dla młodych konstruktorów oraz mechaników. Auto jest niezwykle proste w montażu i demontażu, pozwala to ćwiczyć zdolności motoryczne dziecka.


REVELL Junior Kit Auto 00860 - Cars 3 – Zygzak McQueen
108 zł

Wszyscy fani filmu „Auta” mogą teraz samodzielnie zająć się naprawą samochodu Zygzak McQueen. Model można łatwo zmontować, za pomocą dołączonego, plastikowego śrubokręta. Zabawka zapewnia efekty dźwiękowe i świetlne.


REVELL Junior Kit auto 00861 - Cars 3 - Jackson Hrom
108 zł

Składane autko marki Revell zapewni znakomitą zabawę i rozbudzi kreatywność. Model można łatwo zmontować za pomocą plastikowego śrubokręta. Samochód oferuje również efekty dźwiękowe i świetlne.


REVELL model czołgu Leopard 2A5/2A5NL
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Revell Leopard 2A5/2A5NL to wykonany w skali 1:72 model niemieckiego czołgu podstawowego III generacji. Wersja A5, która weszła do użycia w armii niemieckiej w połowie 1998 roku charakteryzuje się silnie nachylonym opancerzeniem wieży. Typowe dla marki Revell przywiązanie do detali powinno zadowolić każdego miłośnika militariów i nie tylko. W zestawie znajdują się kalkomanie oznaczeń armii niemieckiej oraz holenderskiej.