Monti Systém Zestaw 77 Babcia Tatra 815 1:48
50 zł

Zbuduj model ciężarówki Babcia Tatra 815 od marki Monti System. Wierny i szczegółowy model ciężarówki jest w skali 1:48. Dużą przewagą nad innymi modelami jest łatwy montaż. Jest to możliwe bez użycia kleju i lakieru.

REVELL Junior Kit auto 00861 - Cars 3 - Jackson Hrom
108 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Składane autko marki Revell zapewni znakomitą zabawę i rozbudzi kreatywność. Model można łatwo zmontować za pomocą plastikowego śrubokręta. Samochód oferuje również efekty dźwiękowe i świetlne.

REVELL auto wyścigowe Cruz Ramirez Cars 3 Junior Kit 00862
113 zł

Samochód wyścigowy Cruz Ramirez marki Ravell, to zabawka idealna dla każdego fana filmu animowanego Cars 3. Auto oferuje efekty dźwiękowe i świetlne, co z pewnością umili zabawę. Model można łatwo zmontować za pomocą plastikowego śrubokrętu.

REVELL model samolotu bojowego ModelKit 64029-F-14A Black Tomcat
52 zł

Model samolotu bojowego do klejenia ModelKit F-14A Black Tomcat marki Revell, to idealne odwzorowanie amerykańskiego myśliwca. Zestaw wyposażony w naklejki, klej, pędzel oraz barwnik, umożliwia samodzielne stworzenie legendarnego modelu.

Monti Systém model samochodu Tatra 815
45 zł

Model samochodu Tatra 815, ze względu na brak potrzeby klejenia oraz malowania, jest doskonałym prezentem dla początkujących modelarzy. Zabawka jest w skali 1:48.

Monti Systém model samochodu Liaz Rajd Dakar 1:48
36 zł

Model samochodu Liaz Rajd Dakar od firmy Monti System stanowi doskonały prezent dla kazdego kolekcjonera. Zabawka w skali 1:48 pozwoli na poznanie pojazdów biorących udział w najbardziej znanym rajdzie na całym świecie..

REVELL Build & Play First Order Special Forces Tie Fighter Star Wars 06751
88 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Build & Play First Order Special Forces Tie Fighter Star Wars 06751 marki Revell to zestaw 15 elementów. Model jest bardzo prosty w montażu, co korzystnie wpływa na rozwój zdolności motorycznych dziecka. Zabawka zachwyci każdego fana Gwiezdnych Wojen.

REVELL model samochodu Shelby Mustang GT 1:24
132 zł

Szybki i elegancki model Shelby Mustanga GT stanowi świetny okaz do uzupełnienia każdej kolekcji modeli samochodowych. Dzięki 86 elementom model precyzyjnie oraz szczegółowo odwzorowuje rzeczywistość.

Monti Systém Ciężarówka 65 Scania Tarmac 1:48
114 zł

Ciężarówka Scania Tarmac to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Autobus 31 Gran Canaria - Bus Setra 1:48
55 zł

Autobus Gran Canaria – Bus Setra to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém model samochodu Liaz Truck Trial
53 zł

Model samochodu Liaz Truck Trial doskonale nada się do uzupełnienia kolekcji modeli samochodów ciężarowych. Brak konieczności malowania oraz sklejania czyni z niego również idealny prezent dla początkujących modelarzy.

Monti Systém model samochodu wojskowego Tatra 815
40 zł

Model wojskowej wersji samochodu Tatra 815 doskonale pasuje do każdej kolekcji wojskowych modeli. Nie ma potrzeby klejenia oraz malowania zabawki, przez co jest doskonała jako prezent dla początkujących modelarzy.

REVELL model samochodu Mercedes SLS AMG 1:24
97 zł

Eksluzywny model Mercedesa SLS AMG w skali 1:24 to doskonały okaz dla kolekcjonerów samochodów sportowych. 141 elementów sprawia, że model jest bardzo szczegółowy i pozwala poznać nie tylko wygląd zewnętrzny samochodu ale również jego wnętrze.

Monti Systém Ciężarówka 26 Europetrol Western Star 1:48
58 zł

Ciężarówka Europetrol Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém model samochodu Liaz Pilsner Urquell 1:48
38 zł

Precyzyjnie wykonany oraz szczegółowy model samochodu Liaz Pilsner Urquell w skali 1:48 pozwoli cieszyć się widokiem cysterny piwnej na półce. Brak konieczności malowania oraz klejenia czyni z modelu doskonałą zabawkę.

Monti Systém model samochodu pomocy technicznej Land Rover
38 zł

Pomoc w każdej sytuacji zagwarantuje Land Rover pomoc techniczna marki Monti system. Model ten należy do serii Monti system BASIC, przeznaczonej dla najmłodszych modelarzy. W pakiecie znajduje się zestaw naklejek.

REVELL Zestaw kolorów wojskowych 32340 6x14 ml
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw kolorów wojskowych 32340 – 6 × 14ml szczególnie odpowiedni do malowania sprzętu wojskowego. Farbki wyprodukowano z syntetycznej żywicy, która nie uszkadza powierzchni modeli z tworzywa sztucznego. Farbki w 14 ml fiolkach mogą być stosowane z wieloma innymi materiałami. Wszystkie odcienie, z wyjątkiem kolorów sygnałowych, mogą być mieszane ze sobą.

Monti Systém Ciężarówka 25 Intrans Container Western star 1:48
70 zł

Ciężarówka Intrans Container Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 43 Racing Truck Western 1:48
55 zł

Ciężarówka Racing Truck Western to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 61.1 Toptrans 1:48
70 zł

Ciężarówka Toptrans to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 64 Blackwood Western Star 1:48
78 zł

Ciężarówka Intrans Container Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 70 CS CARGO Scania 1:48
84 zł

Ciężarówka CARGO Scania to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 72 Madeta Scania 1:48
87 zł

Ciężarówka Madeta Scania to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka Mercedes-Benz Actros L - MB
75 zł

Ciężarówka Mercedes-Benz Actros L – MB to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Cysterna 38 JET-Western Star 1:48
62 zł

Cysterna JET-Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém model samochodu Liaz Eko Technic 1:48
41 zł

Model Liaza Eko Technic marki Monti System to mocny samochód, który sprawdzi się niemalże w każdej sytuacji. Model do złożenia nie potrzebuje kleju przez co stanowi doskonały prezent dla najmłodszych kolekcjonerów.

Monti Systém model samochodu Aral Liaz 1:48
60 zł

Model samochodu Aral Liaz marki Monti System to doskonały prezent dla wszystkich kolekcjonerów modelarskich. Zabawki nie trzeba ani sklejać ani malować przez co świetnie się nadaje dla początkujących modelarzy.

Monti Systém model samochodu Mercedes Unimog Safari 1:48
33 zł

Model samochodu transportowego Mercedes Unimog to precyzyjna zabawka, która pozwoli każdemu dziecku poczuć się w Afryce. Model do złożenia nie potrzebuje kleju przez co stanowi doskonały prezent dla najmłodszych modelarzy.

Monti Systém model samochodu Tatra 815 Truck Trial
52 zł

Model samochodu Tatra 815 Truck Trial to doskonały prezent dla najmłodszych modelarzy. Największą zaletą jest prostota składania, która nie wymaga użycia kleju. Model jest już pomalowany.

Monti Systém Składany model 16 Mercedes Unimog straż
32 zł

Składany model 16 Mercedes Unimog straż to model wozu strażackiego od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém model samochodu Tatra 815 Rajd Dakar
42 zł

Model samochodu Tatra 815 Rajd Dakar doskonale obrazuje wygląda samochodów, które wystawione są na długą podróż w wysokich temperaturach. Model nie potrzebuje ani farby ani kleju, gotowy po rozpakowaniu z pudełka.

REVELL model samolotu F-16C USAF 1:144
59 zł

Revell Zestaw 1:144 63992 F-16C USAF stanowi komplet elementów do stworzenia modelu amerykańskiego myśliwca w odświętnych barwach teksańskiej bazy Lockland. Samolot w skali 1:144 o rozpiętości skrzydeł 66 mm odznacza się trwałością oraz dbałością o szczegóły, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo okazale.

REVELL model samolotu Focke Wulf Fw19 1:32
144 zł

Model jednego z najbardziej znanych myśliwców niemieckich Focke Wulf Fw 190 od firmy Revell zadowoli każdego kolekcjonera. 230 elementy w precyzyjny sposób odwzorowują obraz samolotu Luftwaffe.

REVELL model samolotu Hawker Hurricane 1:72
60 zł

F4U-5 Corsair marki Revell to idealny prezent dla każdego miłośnika modelarstwa. Zestaw do sklejania wykonany został w skali 1:72 i zawiera 65 elementy. Model wiernie odwzorowuje amerykański samolot myśliwski US Navy z okresu II wojny światowej.

REVELL model samolotu Horten Go-229 1:72
44 zł

Horten Go-229 marki Revell to doskonała propozycja dla miłośników modelarstwa. Zestaw do sklejania wykonany został w skali 1:72 i wiernie odwzorowuje wszystkie detale. Model przedstawia stalowo-drewniany szturmowy, bombowy samolot niemiecki.

REVELL model samolotu Messerschmitt BF-109
63 zł

Messerschmitt BF-109 marki Revell to idealny prezent dla każdego miłośnika modelarstwa. Zestaw do sklejania wykonany został w skali 1:72 i zawiera 37 elementy. Model wiernie odwzorowuje niemiecki samolot myśliwski z okresu II wojny światowej.

REVELL Junior Kit Auto 00860 - Cars 3 – Zygzak McQueen
108 zł

Wszyscy fani filmu „Auta” mogą teraz samodzielnie zająć się naprawą samochodu Zygzak McQueen. Model można łatwo zmontować, za pomocą dołączonego, plastikowego śrubokręta. Zabawka zapewnia efekty dźwiękowe i świetlne.

REVELL model czołgu Leopard 2A5/2A5NL
60 zł

Revell Leopard 2A5/2A5NL to wykonany w skali 1:72 model niemieckiego czołgu podstawowego III generacji. Wersja A5, która weszła do użycia w armii niemieckiej w połowie 1998 roku charakteryzuje się silnie nachylonym opancerzeniem wieży. Typowe dla marki Revell przywiązanie do detali powinno zadowolić każdego miłośnika militariów i nie tylko. W zestawie znajdują się kalkomanie oznaczeń armii niemieckiej oraz holenderskiej.

Monti Systém model samochodu Liaz cysterna Benzina
56 zł

Model samochodu Liaz cysterny Benziny firmy Monti system pozwoli na zapoznanie się z konstrukcją cystern jednego z największych firm paliwowych w Czechach. Do złożenia modelu nie potrzeba ani kleju ani farb, przez co jest idealny dla początkujących modelarzy.

REVELL Czołg 1:72 03184 Pz.Kpfw. IV Ausf. H
60 zł

Revell Pz.Kpfw. IV Ausf. H to doskonały zestaw do samodzielnego montażu. Na model w skali 1:72 składają się 204 elementy, których cechą jest wysoki stopnień oddania detali maszyny. Zestaw przeznaczony jest dla osób od 10 roku życia.

REVELL model samolotu DR.1 Fokker Triplane 1:72
60 zł

DR.1 Fokker Triplane marki Revell to idealny prezent dla każdego miłośnika modelarstwa. Zestaw do sklejania wykonany został w skali 1:72 i zawiera 37 elementy. Model wiernie odwzorowuje niemiecki samolot myśliwski trójpłatowy z okresu I wojny światowej.

REVELL model samolotu F-14D Super Tomcat 1:144
52 zł

F-14D Super Tomcat marki Revell to idealny prezent dla każdego miłośnika modelarstwa. Zestaw do sklejania wykonany został w skali 1:144 i zawiera 57 elementy. Model wiernie odwzorowuje amerykański myśliwiec naddźwiękowy o zmiennej geometrii skrzydeł.

REVELL model samolotu Spitfire MK. V 1:72
60 zł

Spitfire MK. V marki Revell to idealny prezent dla każdego miłośnika modelarstwa. Zestaw do sklejania wykonany został w skali 1:72 i zawiera 39 elementy. Model wiernie odwzorowuje brytyjski samolot myśliwski, jeden z najsłynniejszych podczas II wojny światowej.