Znaleziono: 25

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Wyłącz filtry

Lista jest ograniczona za pomocą filtrów:  Nowość


DICKIE zdalnie sterowany samochód terenowy RC Sand Rider 1:24, 24cm, 2kan
126 zł

Nowość

Zdalnie sterowany samochód terenowy jest idealną zabawką dla małych kierowców, która pozwoli czerpać przyjemność z zabawy przez wiele godzin. Samochód ma plastikowy korpus z osią zawieszenia. Wykonany został w skali 1:24. Jego maksymalna prędkość wynosi 12 km/h.


DICKIE zdalnie sterowany samochód terenowy RC Toxic Flash 1:24, 24cm, 2kan
126 zł

Nowość

Zdalnie sterowany samochód terenowy jest idealną zabawką dla małych kierowców, która pozwoli czerpać przyjemność z zabawy przez wiele godzin. Samochód ma plastikowy korpus z osią zawieszenia. Wykonany został w skali 1:24. Maksymalna prędkość wynosi 12 km/h.


Teddies samochód zdalnie sterowany RC drift, żółty, 40cm, 27MHz
167 zł

Nowość

Żółty, zdalnie sterowany samochód, wykonany w skali 1:10. Wykonany z tworzywa sztucznego samochód ma długość 40 cm. Pilot działa z częstotliwością 27 MHz. Samochód jest „w pełni sterowalny“ i ma funkcję przyspieszania.


Teddies samochód zdalnie sterowany RC, pomarańczowy, 40cm, 27MHz
160 zł

Nowość

Pomarańczowy, zdalnie sterowany samochód, wykonany w skali 1:10. Wykonany z tworzywa sztucznego samochód ma długość 40 cm. Pilot działa z częstotliwością 27 MHz. Samochód jest „w pełni sterowalny“ i ma funkcję przyspieszania.


Teddies Tank RC 33 cm T-34/85 27MHz
125 zł

Nowość

Pojazd w skali 1:28 nie tylko jeździ, ale także produkuje efekty dźwiękowe i świetlne oraz strzela**. Wieża obraca się o 360 °. Zestaw zawiera pakiet do ponownego ładowania.


Wiky auta sterowane
115 zł

Nowość

Wyścigowe sterowane auta od marki Wiky zamienią pokój w prawdziwy tor wyścigowy dla zawodowców. Ścigaj się do woli i pozostaw konkurencję daleko w tyle.


Wiky auto zdalnie sterowane Rock Buggy Goliash RC
333 zł

Nowość

Zdalnie sterowane auto Wiky Rock Buggy nie pyta, dokąd zmierza. Pokonuje nierówności terenu nie zatrzymując się ani na chwilę. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas zabawy w domu, jak i na zewnątrz.


Wiky RC Motocykl
99 zł

Nowość

Super szybki motocykl wyścigowy ze zdalnym sterowaniem. Motocykl posiada efekty świetlne. Zorganizuj super szybkie wyścigi i bądź najszybszy!


Buddy Toys samochód zdalnie sterowany BRC 18.612  RC Rock Climber
133 zł

Obecnie niedostępne

Samochód zdalnie sterowany Rock Climber został wykonany w skali 1:18 i ma wysokość 26 cm. Samochód ma przegubowe zawieszenie i napęd na cztery koła. Jest odpowiedni do ciężkiego terenu dzięki gumowym kółkomdyferencjałowi. Jego maksymalna prędkość wynosi do 8 km/h. Kontroler ma zasięg do 50 metrów. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci od 6 roku życia.


Buddy Toys samochód zdalnie sterowany BRC 20.424 RC Wizard
83 zł

Obecnie niedostępne

Samochód zdalnie sterowany RC Wizard został wykonany w skali 1:20 i ma wysokość 22 cm. Samochód nadaje się na łagodny teren i ma napęd na tylne koła. Jego maksymalna prędkość wynosi do 12 km/h. Kontroler ma zasięg do 50 metrów. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci od 6 roku życia.


Buddy Toys samochód zdalnie sterowany BRC 20.425 RC Wizard
83 zł

Obecnie niedostępne

Samochód zdalnie sterowany RC Wizard został wykonany w skali 1:20 i ma wysokość 22 cm. Samochód nadaje się na łagodny teren i ma napęd na tylne koła. Jego maksymalna prędkość wynosi do 12 km/h. Kontroler ma zasięg do 50 metrów. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci od 6 roku życia.


Forever pojazd terenowy Monster RC 4X4, model RC-200
159 zł

Obecnie niedostępne

4-kołowy pojazd terenowy Monster marki Forever z napędem na 4 koła, jeździ po każdym terenie! Solidna konstrukcja, duże koła i dwa oddzielne silniki zapewniają, że samochód wjedzie nawet pod 45-stopniowe wzniesienie. Maksymalna prędkość samochodu to aż 15 km / h.


SIKU składana przyczepa działąjąca na baterie Control
303 zł

Obecnie niedostępne

Przyczepa rolnicza działająca na baterię akumulatorową, jest odpowiednia do podłączenia do każdego z ciągników z serii SIKU Control. Model jest kompatybilny zarówno z pilotami RC pracującymi w paśmie częstotliwości 2,4 GHz, jak i pilotami na podczerwień.


Wiky czołgi sterowane
265 zł

Obecnie niedostępne

Zabawka w postaci sterowanych czołgów od marki Wiky pozwoli stowrzyć w domu prawdziwe pole bitwy. Dziecko może kontrolować swój czołg i szukać wroga, a gdy złapie przeciwnika wygra historyczną bitwę.


Wiky RC auto jednostki S.W.A.T.
133 zł

Obecnie niedostępne

Opancerzone auto jednostki S.W.A.T. od marki Wiky z automatycznymi efektami świetlnymi świetnie sprawdzi się podczas codziennej zabawy. Podświetlane lampy ostrzegawcze i światła z regulowanymi trybami, świetnie imitują oryginalny pojazd.


Wiky RC Autobus
49 zł

Obecnie niedostępne

żółtym autobusem marki Wiky dzieci będą miały dużo zabawy. Zabawka o długości 28 cm posiada szczegółowe detale oraz efekty świetlne i dźwiękowe. Przełącznik ON / OFF znajduje się w dolnej części pojazdu.


Wiky RC buldożer
99 zł

Obecnie niedostępne

Świetna kopia pojazdu, jakim jest buldożer od marki Wiky została zaprojektowana w skali 1:18. Duże koła śiwetnie sprawdzą się na większości terenów, a samochód na pewno spodoba się każdemu dziecku.


Wiky RC koparka
133 zł

Obecnie niedostępne

Szczegółowa kopia kompaki od marki Wiky została wykonana w skali 1:16. Wyposażona w dużą ilość funkcji świetnie sprawdzi się na każdym placu budowy małego inżyniera.


Wiky RC wywrotka
99 zł

Obecnie niedostępne

Zdalnie sterowana wywrotka od marki Wiky wyposażona jest w napęd na cztery koła i metalową kabinę. Dzięki niej można przeżyć wiele przygód. Duże koła sprawdzą się na większości terenów, więc można załadować dużo materiału i dostarczyć go na plac budowy.


Wiky Terenówka Rock Buggy Niebieski RC
265 zł

Obecnie niedostępne

Lubisz wyzwania, jazdę po trudnym terenie i mnóstwo przygód? Nagrywaj filmy i rób zdjęcia z maski terenowego samochodu Wiky Rock Buggy Blue RC. Z tym zdalnie sterowanym autem każda podróż to niesamowita przygoda, której wspomnienia możesz przechowywać w pamięci telefonu lub tabletu, a następnie dzielić się wrażeniami z przyjaciółmi.