LEATHERMAN multitool Squirt PS4 Black
209 zł

Leatherman Squirt PS4 to poręczny i funkcjonalny mini multitool który można sobie przypiąć do kluczy. Wyposażony w 9 funkcji, przyda się w wielu sytuacjach .


LEATHERMAN multitool Rebar
379 zł

Unowocześniona wersja multi narzędzia Multitool Leatherman Super Tool 300. Bogatsze wyposażenie oraz połączenie w sobie cech narzędzia do ciężkiej pracy oraz do codziennych, drobnych czynności. Posiada komplet wymiennych ostrzy oraz specjalny system blokady. Priorytetem dla Multitool jest funkcjonalność i prostota, dlatego kryje w sobie aż 17 narzędzi. Wszystko zamknięte w poręcznym jednym narzędziu. Sprawdzone przez służby mundurowe. W komplecie kabura z cordury do noszenia na pasie.


LEATHERMAN multitool OHT
569 zł
+ darmowa dostawa

Multitool LEATHERMAN OHT to pierwszy w 100% „jednoręczny" multitool na rynku. Doskonałe narzędzie spełniające wszystkie niezbędne funkcje. Za jego pomocą wykonamy 16 różnych zadań o zupełnie odmiennym charakterze. W tym modelu zastosowano skuteczną blokadę narzędzi zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania


LEATHERMAN multitool Tread Metric Black
899 zł
+ darmowa dostawa

LEATHERMAN Tread Metric to funkcjonalny multitool, który przyda się podczas każdej wycieczki rowerowej czy kempingu. Wykonany z trwałej stali nierdzewnej z możliwością regulacji bransoletki, dzięki czemu dopasuje się do każdego nadgarstka. Posiada aż 29 narzędzi, w tym: liczne śrubokręty i klucze o różnych rozmiarach, otwieracz do butelek czy narzędzie Pick / Sim Card. Poprzez wagę wynoszącą zaledwie 168 g i stylowy design sprawdzi się w każdej sytuacji.


LEATHERMAN multitool Rebar Black
409 zł

Leatherman Rebar Black to multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 17 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN multitool Signal
659 zł
+ darmowa dostawa

Multitool LEATHERMAN Signal to doskonałe narzędzie, które spełnia wszystkie niezbędne funkcje. Za jego pomocą można wykonać 19 różnych zadań o zupełnie innym charakterze. Posiada zabezpieczenia na wszystkich ostrych końcówkach dla większego bezpieczeństwa.


LEATHERMAN muoltitool OHT black
589 zł
+ darmowa dostawa

Leatherman OHT to multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 16 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN multitool Skeletool CX
575 zł
+ darmowa dostawa

Multitool Leatherman Skeletool CX to lekki i wyjątkowo trwały model, który doskonale poradzi sobie podczas codziennych wyzwań. Wykonany z wysokiej jakości stali i wyposażony w wygodny klips, który umożliwia przypięcie narzędzia do paska lub kieszeni. Multitool posiada 7 przydatnych funkcji, które ułatwią wiele prac w domu, garażu czy ogrodzie.


LEATHERMAN multitool Supertool 300
499 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Multitool Leatherman Super Tool 300 to nowa wersja legendarnego modelu SuperTool, który był dedykowany głównie osobom związanym z wojskiem. Dodano tutaj profesjonalny obciskacz spłonek oraz szpikulec do plastycznych materiałów wybuchowych.


LEATHERMAN multitool Supertool 300 Black
529 zł

499 zł

Leatherman Supertool 300 Black to multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 19 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN multitool Tread Metric
899 zł
+ darmowa dostawa

LEATHERMAN Tread Metric to funkcjonalny multitool, który przyda się podczas każdej wycieczki rowerowej czy kempingu. Wykonany z trwałej stali nierdzewnej z możliwością regulacji bransoletki, dzięki czemu dopasuje się do każdego nadgarstka. Posiada aż 29 narzędzi, w tym: liczne śrubokręty i klucze o różnych rozmiarach, otwieracz do butelek czy narzędzie Pick / Sim Card. Poprzez wagę wynoszącą zaledwie 168 g i stylowy design sprawdzi się w każdej sytuacji.


LEATHERMAN kombinerki Skeletool
379 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wielofunkcyjne kombinerki LEATHERMAN Skeletool zostały wykonane ze stali, dzięki temu są niezwykle twarde, odporne na rdzę i nadają się do większości prac domowych, ogrodowych czy garażowych. Wyposażono je w  nóż, kombinerki, śrubokręt z wymiennymi bitami, uchwyt z klipsem i karabinek z otwieraczem do butelek. Ponadto kombinerki są ultralekkie, ważą jedynie 142 gramy, co zwiększa ich funkcjonalność.


LEATHERMAN kombinerki Skeletool RX
559 zł

Wielofunkcyjne kombinerki LEATHERMAN Skeletool RX zostały wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki temu są niezwykle twarde, odporne na rdzę i nadają się do większości prac domowych, ogrodowych czy garażowych. Wyposażono je w nóż, kombinerki, śrubokręt z wymiennymi bitami, uchwyt z klipsem i karabinek z otwieraczem do butelek. Ponadto kombinerki są ultralekkie, ważą jedynie 142 gramy, co zwiększa ich funkcjonalność.


LEATHERMAN multitool Rev
209 zł

Kompaktowy multitool Leatherman Rev to doskonałe narzędzie spełniające wszystkie niezbędne funkcje. Za jego pomocą wykonamy 12 różnych zadań o zupełnie odmiennym charakterze. W tym modelu zastosowano skuteczną blokadę noża zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania.


LEATHERMAN multitool Juice S2 Cinnabar Orange
338 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Juice S2 to lekki i funkcjonalny multitool który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Praktyczne narzędzie które poradzi sobie w domu, w ogrodzie i lesie. Wyposażony w 12 funkcji, między innymi kombinerki, przecinak do drutu i nożyczki oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania.


LEATHERMAN multitool Juice C2
339 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Juice C2 to lekki multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 12 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania.


LEATHERMAN multitool Juice CS4
435 zł

399 zł

Leatherman Juice CS4 to lekki multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 15 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania.


LEATHERMAN multitool MUT Black
999 zł

949 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Mut to wielofunkcyjny multitool, które świetnie sprawdzi się jako taktyczne i praktyczne narzędzie dla policji, wojska czy strzelców cywilnych. Wyposażony między innymi w narzędzie do wybijania trzpieni utrzymujących konstrukcję broni, przyrząd do czyszczenia broni z nagaru, narzędzie do usuwania zacięć zamka w karabinku M16/AR15. 16 funkcji oraz gniazdo wymiennych końcówek (tzw. bitów), sprawia, że multitool jest w stanie sprawdzić się w każdej sytuacji. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN multitool Sidekick
329 zł

299 zł

Multitool Leatherman Sidekick to wszechstronny model wyposażony w wiele funkcji – od narzędzi, które ułatwiają codzienne majsterkowanie, po sprzęt przydatny podczas outdoorowych wypraw. Szkielet i narzędzia wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej że multitool jest niezwykle wytrzymały, a każdy element posiada odpowiednią do pełnionych funkcji twardość. Sidekick wyposażono w blokadę ostrza noża i piły co znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.


LEATHERMAN multitool Style CS
155 zł

139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Style CS to poręczny i funkcjonalny multitool który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Praktyczne i lekkie narzędzie które mieści się w kieszeni, wyposażone w 6 funkcji, między innymi nożyczki, nóż i pęsetę.


LEATHERMAN multitool Style PS
169 zł

Style PS to poręczny i funkcjonalny multitool który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Praktyczne i lekkie narzędzie które mieści się w kieszeni, wyposażone w 8 funkcji, między innymi nożyczki, przecinak do drutu i pęsetę.


LEATHERMAN multitool Supertool 300 EOD Black
619 zł
609 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Multitool Leatherman Supertool 300 EOD to wielofunkcyjne narzędzie, stworzone z myślą o osobach związanym z wojskiem. Wyposażony został w profesjonalny obciskacz spłonek oraz szpikulec do plastycznych materiałów wybuchowych. Inną unikalną cechą wersji EOD są wymienne ostrza przecinaka do lontów saperskich, które wykonano z hartowanej stali nierdzewnej 154CM. 19 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN multitool Surge Black
659 zł
+ darmowa dostawa

Leatherman Surge Black to multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 21 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.


Victorinox multitool SwissTool Spirit plus w skórzanym etui (40 funkcji)
890 zł
+ darmowa dostawa

Multitool Victorinox SwissTool Spirit plus to wielofunkcyjne narzędzie przydatne w domu i poza nim. Do naszej dyspozycji mamy 40 różnych części które wykorzystamy do zadań o zupełnie odmiennym charakterze. Stal nierdzewna stosowana do produkcji narzędzi tej marki gwarantuje zawsze najwyższą jakość.


LEATHERMAN Crunch
609 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Crunch to unikalny i funkcjonalny model stworzony z myślą o „złotych rączkach“, który świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Wyposażony w 15 funkcji, między innymi w kombinerki z nastawnymi, blokowanymi szczękami, adapter do bitów.


LEATHERMAN multitool Micra
179 zł

Multitool Leatherman Micra to wielozadaniowe narzędzie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Kompaktowy model bez problemu zmieści się w kieszeni, może być także przypięty do kluczy. Micra posiada 10 przydatnych funkcji m.in. nożyczki, śrubokręt, miarkę, pęsetę czy otwieracz do butelek. Elegancki wygląd i wysoka jakość wykonania sprawiają, że multitool będzie znakomitym pomysłem na praktyczny prezent.


LEATHERMAN Raptor
399 zł

Leatherman Raptor to unikalne i niezawodne narzędzie opracowanymi we współpracy z profesjonalistami dedykowane dla służb ratowniczych. Wyposażony w 6 funkcji między innymi w bezpieczny przecinak do pasów, przecinak do pierścionków i nożyczki ratownicze umożliwiające szybkie rozcięcie ubrania osoby poszkodowanej.


LEATHERMAN nożyce mulitool Raptor Orange/Black
409 zł

LEATHERMAN Raptor to funkcjonalne narzędzie, które powinno się znaleźć w wyposażeniu każdej apteczki. Wykonane z trwałej stali 420HC, posiadają dodatkowo funkcję linijki oraz otwieracza do butli z tlenem. Nadają się zarówno do cięcia bandaży, jaki i pasów bezpieczeństwa. Zestaw zawiera wygodny pokrowiec.


LEATHERMAN multitool Squirt ES4 Black
179 zł

Leatherman Squirt ES4 to poręczny i funkcjonalny mini multitool stworzony z myślą o elektrykach. Wyposażony w 9 funkcji, między innymi w obcęgi ułatwiające nie tylko cięcie drutu ale i ściąganie izolacji z kabli.


LEATHERMAN multitool Squirt ES4 Blue
209 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Squirt ES4 to poręczny i funkcjonalny mini multitool stworzony z myślą o elektrykach. Wyposażony w 9 funkcji, między innymi w obcęgi ułatwiające nie tylko cięcie drutu ale i ściąganie izolacji z kabli.


LEATHERMAN multitool Squirt ES4 Red
199 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Squirt ES4 to poręczny i funkcjonalny mini multitool stworzony z myślą o elektrykach. Wyposażony w 9 funkcji, między innymi w obcęgi ułatwiające nie tylko cięcie drutu ale i ściąganie izolacji z kabli.


LEATHERMAN bransoleta Tread LT
6 089 zł
+ darmowa dostawa

Stylowa bransoleta LEATHERMAN Tread LT Silver zawiera również praktyczny zestaw 29 narzędzi. Oprócz śrubokrętów, kluczyków i kluczy o różnych rozmiarach, posiada także otwieracz do butelek, hak do cięcia, haczyk na kartę SIM lub końcówkę do łamania szkła. Bransoleta może zostać skrócona poprzez usunięcie pojedynczych modułów do osiągnięcia odpowiedniego rozmiaru.


LEATHERMAN Multitool Wingman
369 zł

Lekki, wielofunkcyjny nóż, który skrywa w sobie 14 różnych funkcji. Leatherman Wingman z obudową ze stali nierdzewnej posiada między innymi nóż z mieszanym ostrzem, funkcjonalne nożyczki, oraz otwieracz do butelek i konserw z końcówką do przewodów.