Multitoole i noże wielofunkcyjne

10 produktów
LEATHERMAN scyzoryk wielofunkcyjny SKELETOOL BLACK/SILVER
7x

LEATHERMAN scyzoryk wielofunkcyjny SKELETOOL

376 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wielofunkcyjny scyzoryk7 funkcjami jest bardzo lekki, kompaktowy, a dzięki karabińczykowi można przypiąć go do paska. Ostrze można w łatwy sposób otworzyć jedną ręką. Korpus wykonano z wysokiej jakości stali z aluminiową wkładką. LEATHERMAN SKELETOOL posiada w zestawie etui tekstylne.

Dostarcza MALL
LEATHERMAN scyzoryk wielofunkcyjny SIGNAL COYOTE TAN
4x

LEATHERMAN szczypce wielofunkcyjne Signal

659 zł

Wielofunkcyjne szczypce do wszelkich aktywności outdoorowych, z którymi poradzisz sobie nawet w trudnych sytuacjach. Oferują funkcję 19 narzędzi, między którymi znajdziesz krzesiwo z diamentową powierzchnią. Multitool jest wyposażony w nóż ze stali 420HC. Zawiera również otwieracz do puszek. LEATHERMAN Signal dzięki zintegrowanemu karabińczykowi, można w łatwy sposób zamocować na szlufkach spodni.

Dostarcza MALL
Victorinox wielofunkcyjny scyzoryk Forester 0.8363.3
64x

Victorinox wielofunkcyjny scyzoryk Forester 0.8363.3

179 zł
175 zł

Czarny scyzoryk z dużym blokowanym ostrzem, oraz blokowanym śrubokrętem. Sprawdz jego możliwości a na pewno się nie zawiedziesz. Wiele funkcji, dożywotnia gwarancja!

Dostarcza MALL
Victorinox scyzoryk Picknicker red
15x

Victorinox Picknicker

140 zł

Wielofunkcyjny scyzoryk z 11 funkcjami o długości 111mm. Doskonały na różne wyprawy. Pomocny w wielu sytuacjach.

Dostarcza MALL
LEATHERMAN multitool Surge Black
2x

LEATHERMAN multitool Surge Black

739 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Surge Black to multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 21 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.

Dostarcza MALL
LEATHERMAN multitool Sidekick
25x

LEATHERMAN multitool Sidekick

331 zł

Multitool Leatherman Sidekick to wszechstronny model wyposażony w wiele funkcji – od narzędzi, które ułatwiają codzienne majsterkowanie, po sprzęt przydatny podczas outdoorowych wypraw. Szkielet i narzędzia wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej że multitool jest niezwykle wytrzymały, a każdy element posiada odpowiednią do pełnionych funkcji twardość. Sidekick wyposażono w blokadę ostrza noża i piły co znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Dostarcza MALL
Victorinox scyzoryk Waiter red
39x

Victorinox scyzoryk Waiter

97 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Victorinox Waiter to poręczny i funkcjonalny scyzoryk który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Praktyczne i lekkie narzędzie które mieści się w kieszeni, wyposażone w 9 funkcji, między innymi korkociąg, duże ostrze i pęsetę.

Dostarcza MALL
-10%
Victorinox Climber Black
27x

Victorinox Climber

137 zł
122 zł
Promocja

Scyzoryk Climber to wysokiej jakości produkt kultowej marki Victorinox. Poza standardowym wyposażeniem, takim jak duże i małe ostrza, śrubokręty o różnych wymiarach, czy korkociąg, model ten posiada wielofunkcyjny hak oraz nożyczki. Kompaktowy kształt i niewielka waga sprawiają, że zawsze jest pod ręką. Dodatkowo, obudowa została wykonana z najlepszych materiałów, które czynią ją trwałą i odporną, dzięki czemu scyzoryk posłuży przez długi czas.

Dostarcza MALL
LEATHERMAN multitool REBAR COYOTE TAN

LEATHERMAN multitool REBAR COYOTE TAN

414 zł

Wielofunkcyjne szczypce, które ułatwią pracę majsterkowiczom, mechanikom i miłośnikom turystyki pieszej. Oferują funkcję 17 narzędzi, w tym śrubokręt krzyżakowy Phillips. Jest zabezpieczony przed niepożądanym złożeniem. Wytrzymałość i trwałość materiału wbudowanego noża zapewnia stal 420 HC. LEATHERMAN REBAR COYOTE TAN jest idealnym towarzyszem podróży.

Więcej informacji
Dostarcza MALL
LEATHERMAN multitool Rebar Black
2x

LEATHERMAN multitool Rebar Black

440 zł
420 zł

Leatherman Rebar Black to multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 17 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.

Więcej informacji
Dostarcza MALL